reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

łoooo mnie też nie było sto lat....:) dziewczyny trzymajćie się mocno...płacze ustaną...mój Jaś to taaaaaak ryczał że naprawde miałam dosyć...ale wszystko mineło...

witam mamuśki miłego dnia życzę :p
 
reklama
Rabbit mówisz, że to minie...kiedy!!!??? Ja jestem tak wykończona, że niezły numer córce wywinęłam :zawstydzona/y::wściekła/y:
Od jakiegoś czasu miała wysypkę i co tydzien do dermatologa chodziłam z nia po nowe maści , kremy itd. i w ostatnim wywiadzie p. dr stwierdziła, ze to reakcja organizmu na stres.
A ja dziś rano jak zrobiłam małej herbatkę to przypomniałam sobie, ze ona na rumianek jest uczulona. Kuźwa od miesiąca robiłam chłopakom tą herbatke i Ola też chciała a głupia matka zapomniała o alergii dziecka :wściekła/y:
 
Rabbit mówisz, że to minie...kiedy!!!??? Ja jestem tak wykończona, że niezły numer córce wywinęłam :zawstydzona/y::wściekła/y:
Od jakiegoś czasu miała wysypkę i co tydzien do dermatologa chodziłam z nia po nowe maści , kremy itd. i w ostatnim wywiadzie p. dr stwierdziła, ze to reakcja organizmu na stres.
A ja dziś rano jak zrobiłam małej herbatkę to przypomniałam sobie, ze ona na rumianek jest uczulona. Kuźwa od miesiąca robiłam chłopakom tą herbatke i Ola też chciała a głupia matka zapomniała o alergii dziecka :wściekła/y:


lol Monia jestes moim idolem xDDDD:-D:-D pozdrawiam wszystkie lunatykujace mamusie:-)
 
hej mamuśki :-D
WYSPAŁAM SIĘ!!!!!!!!!! Co za radość, przespałam (hmm no chłopcy oczywiście też) całe 6 godzin!!!!!!
MIŁEGO DNIA :)
 
eh, wiosna za oknem a ja mam wiśielczy humor...może dlatego że strasznie dużo spraw na głowie ...
Dziewczyny czy po macierzyńskim planujecie wrócić do pracy??
 
hej dziewczyny:) u mnie humor spoko:) pogoda słoneczna choć chłodno ale na spacerek chyba wyjde bo wczoraj to tylko balkon:/ a co do powrotów do pracy to niestety należę do tej grupy która wraca do pracy:( a w niedzielę kończy sie już mój podstawowy macierzyński:( boziu jak to szybko zleciało:szok::szok::szok::szok::szok:
miłego dnia laseczki:)
 
ja tez planuje powrot do pracy, macierzynski mam do 02.04 + 6 tygodni dodatkowego, chce jeszcze wziasc prznajmniej zalegly urlop to w sumie bedzie tak do polowy moze do konca czerwca
reniag co robisz z maluchami po powrocie do pracy?
 
manila planuje zrobić tak że mój M będzie chodził do pracy tylko na 13 więc rano z maluchami będzie on a od 13 niby moja mama powiedziała że się nimi zajmie bo jest na emeryturze. Ale czy da sobie z nimi radę to zobaczymy. a ok 16-17 będę wracała ja. Jestem optymistką i mam nadzieję że wszystko będzie ok. Mimo wszystko szkoda mi tych maluchów zostawiać. A urlop zaległy też wykorzystuje i prawdopodobny powrót do pracy to pierwsza połowa czerwca:( szkoda że nie po wakacjach:/ ale może da się coś jeszcze zrobić by troszkę przedłużyć:-p:-p:-p:-p
A Ty z kim zostawisz maluchy???
 
Reniag, bedziemy gadac ze znajoma ktora siedzi w domu czy sie nimi nie zajmie, al niestety nie mamy duzego budzetu to nie wiem czy sie zgodzi, nastepan opcja to tesciowa + ciocia, ale to chyba odpada, w najgorszym przypadku klub maluszka, 500 zl za dziecko + 200 zl jednorazowa oplata
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
15 marca urodziłam swoje Gwiazdeczki:-) przez cc w 36t3d z powodu skurczy i sączących wód płodowych
11:15 Maja 2430 gr 9 punktów
11:16 Hania 2510 gr 9 punktów
Niestety nie mam mleczka. Karmimy bebilonem nenatalem.
Dzieci w szpitalu jadły nawet 60 ml, od wczoraj jesteśmy w domu i jedzą 20-30 ml. Czy mam je wybudzać co 3 godz czy karmić jak zaczną płakać? Czy może wcześniej?
I jedna nie robi kupy od wczoraj, a robiła smółkową jeszcze. Martwię się bardzo, chodzę i beczę. Poradzcie coś doświadczone mamusie.
 
Do góry