reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Edytka- wow ale malutkie się wydają po urodzeniu. Takie laleczki. Fajny pomysl na zrobienie zdjęcia z bratem bo wlasnie dzięki niemu widać roznice, ile dziewczyny urosły.

Ostatni tydzień u nas był masakryczny. Chlopaki caly czas się darli, klocili, wydzierali zabawki itd.
A od wczoraj spokoj i jaja nie z tej ziemi. Dzisiaj M. robil za Pudziana. Zlapal szczotke na kiju, która zamiatam podloge i ją podnosil do góry jak sztangista. Potem robil pompki:-) A. przez bite 15min tanczyl do muzyki z takiej kuli do raczkowania. Ja mu ciagle musiałam ponawiać melodie a on bujal się przez kwadrans. Potem przez telefon gadali. Generalnie caly dzień miałam relaks. Tylko co ich przewinelam, nakarmiłam. Siedzialam gazetke sobie ogladalam, obiad ugotowany, nawet sama normalnie zjadłam + deser. Cos w tv nawet udało mi się obejrzeć i wysluchac, bez akompaniamentu darcia. Coraz wicej jest takich dni. Pewnie niedługo znowu cos się przestawi, jakies kolejne ząbkowanie, skok rozwojowy, wlazenie po meblach, kolotnie itd.
 
Ostatnia edycja:
Jjka fajnie ze mialas dzisiaj taki luksusowy dzien.
Ehh tez bym chciala tak. Choc dzisiaj nie mam co narzekac. Pobudka dopiero o 7:30 no ale w nocy mielismy przerwe miedzy 3 a 4. Pozniej dzieciaki same poszly chetnie spac i pospaly do 12. No ale ja i tak mialam kiepski dzien. Klotnia z mezem rano zepsula mi dzien:(
Jjka z jakiej firmy masz ta kule do raczkowania? Ja wlasnie zastanawiam sie czy by takiej nie kupic moim smerfom na mikolajki.

Edytka super zdjecia:) kurcze ale kruszynki przy bracie.

Kurcze ja lapie chyba jakiegos dola:( chyba przez to ciagle siedzenie w domu. Nie ma nawet z kim tak normalnie pogadac.
Emilek chyba juz wiem jak sie czujesz siedzac tak sama w domu z dziecmi. :(
 
Edytka super że już potrafią przespać całą noc. Moje mają 7,5 m-ca, a jeszcze im się nie zdarzyło, żeby się nie obudziły na jedzenie. Powiedziałabym nawet że jest gorzej, bo wcześniej budziły się o 3:30 a teraz o 2.
Jjka fajnie, już się nie mogę doczekać jak moje takie będą.
 
adb, bo pewnie mało w dzień jedzą, moje dziewczyny jak miały jakieś 3 miesiące to przez moment spały całą noc a później im się odwidziało i teraz znów, ale tylko wtedy gdy w dzień zjedzą 5 posiłków bo jak zjedzą 4 to się obudzą na mleko, tylko czasami ciężko im to wszystko wcisnąć;) a dodajesz kleik albo kaszkę do mleka? strasznie mało Twoje dziewczyny przybierają teraz pewnie jedzą jak wróbelki
lioneska brawo dla synka :) oj pamiętam, jak synek zrobił swoje pierwsze 5 kroczków a jaki sam szczęśliwy przy tym był ;) my na razie czekamy na pierwsze raczki ;)
 
lioneska super, zazdroszcze wam :) sama bym chciala przeskoczyc kilka etapow do przodu, zeby juz mogli stawiac pierwsze kroczki
edytka twoje panny pieknie rosna :)
 
reklama
anulfka my mamy dokladnie ta sama kule co jjka, i naprawde super sie sprawdzila, duzo za nia ganiali i cieszyli sie z dzwiekow :) mowie w czasie przeszlym bo odkad dominik nauczyl sie rzucal pilka traktuje kule jak pilke i podnosi ja i rzuca..a jest dosc ciezka i damian czesto pod nogami wiec musialam ja juz schowac :) ale polecam!
 
Do góry