reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Dziewczyny, miałam mega szczęście , o 11 Milenka została zbadana przez okuliste w trybie pilnym. Okazało się, że duży zez spowodowany jest znaczną wadą wzroku a dokładnie + 6 dioptrii. Najważniejsze, że będzie widziała, dno oka prawidłowe, że to nie nowotwór, choć przyznam nie wiem jak u takiego szkraba wygląda noszenie okularów.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
:-)Jjka - właśnie całe cyrki ze spaniem zaczęły się jak O zaczął się na brzuch przewracać, no i te zęby :-( Ja już nie liczę tych pobudek bo jak jednej nocy doliczyłam do 15 to się załamałam. Wstać i tak trzeba więc już nie liczę żeby się nie dołować!

Emilek, Anulfka - a ja myślałam że mój J jest niejadkiem! Zje tak mało chętnie 140 albo więcej i zaciska buzię albo zaczyna pluć. Widzę jednak że nie jest z nim tak źle. Po prostu porównuję go do O który zjada 200 szeroko otwierając buzię :-)
 
Dziewczyny, miałam mega szczęście , o 11 Milenka została zbadana przez okuliste w trybie pilnym. Okazało się, że duży zez spowodowany jest znaczną wadą wzroku a dokładnie + 6 dioptrii. Najważniejsze, że będzie widziała, dno oka prawidłowe, że to nie nowotwór, choć przyznam nie wiem jak u takiego szkraba wygląda noszenie okularów.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Super, nawet nie wiesz jak się ciesze. Spiecjalnie tu weszłam, bo tak myslalam ,ze może cos się wyjasniolo.
Poczytaj i zagadaj dziewczny na watku blizniakow-starszakow. Tam ostatnio jest wlasnie temat okularków.

JA tez dzisiaj zrobiłam ciasto dyniowe ze skorka z mandarynek i dżemem pomarańczowym. Niczego sobie:-)
 
Santini super, że lekarz was tak szybko przyjął. Zobaczysz będzie dobrze!

Rila uwierz mi 140ml to jest sporo, moja Asia tylko większe ilości zjada rano na śniadanie i wieczór na kolację jak jest naprawdę głodna, hehe:-D
 
Santini super wiadomości :-) dobrze że się to tak szybko wyjaśniło i nie musisz się stresować

Jjka ja parówke kroje wzdłuż a potem pół księżyce do tego daje chlebek bez skórek z masełkiem, a jajecznice to robie na parze tj. na garnek z gotującą się wodą kładę talerz daje masło i wbijam jaja, mieszam aż do zcięcia jaj, O tranie nie ja pisałam ale może któraś z mam coś nam poleci?

Dziewczyny wy macie czas na pieczenie ciasta - szacun
 
Santini ogromnie cieszę się ze wszystko się wyjaśniło tak szybko. Super ze to tylko wada wzroku a nic gorszego. Dzisiejsza okulistyka na pewno sibie z nią poradzi
 
JJka nie wiem czy Katherine nie pisała o tranie. Ja ostatnio pytałam moją lekarkę o tran i ona powiedziała, że jeśli podaję wit d3 + dha to nie muszę podawać tranu, a pozostałe wit mają w mleku. Mówiła też coś o wit A, którą łatwo przedawkować u takich maluchów.

Karmelova
nie mam czasu na pieczenie, ale dzisiaj złożyło się tak, że Asia akurat zasnęła, a Wojtek się przebudzał ale on poleży grzecznie w łóżeczku, więc wykorzystałam na szybkiego czas. A przepis od Emilka jest naprawdę bardzo szybki, przygotowanie ciasta zajęło mi max 10min + 45 min pieczenia. Dynie miałam już zblendowaną i zamrożoną więc trzeba było ją tylko rozmrozić.
 
reklama
Do góry