reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Emilek no to rzeczywiście masz przeboje z córą:crazy: Moja Asiula potrafi prowokować wymioty jeśli jej coś nie smakuje zwłaszcza jabłko:wściekła/y: tak więc zaprzestałam już podawania go , a próbowałam w różnych postaciach. Ciekawa jestem czy kiedyś będzie jej smakować szarlotka, hehe. Wojtek też jest nie lepszy bo on to w ogóle nie otworzy buzi, a jak już się uda coś mu wcisnąć to chomikuje w buzi a później wypluje nawet czasami jak już go skończę karmić.

Ehh a ja mam wrażenie, że moje dzieciaki zaczęły się zgadywać. Jak w nocy bliźniaki śpią spokojnie to te trzecie w brzuchu tak bryka, że nie można zasnąć, hehe. Czasami cały dzień w ogóle nie czuje jego ruchów i się zaczynam martwić, a ono chyba będzie prowadzić nocny tryb życia.

Czy nosiłyście może swoje dzieci w chuście?
 
reklama
milla - jej żadne mleko nie pasuje :-D jej pasuje zupa na obiad, kisiel, banan i oczywiście wszystko co ja jem :sorry:


No to musisz i ty pic mleko to wtedy i ona będzie.
A lyzeczka rozne kaszki na mleku tez nie idą?

Santini- teraz okulistyka jest tak zaawansowana, ze twoja corcia tak czy inaczej będzie widzieć, jestem tego pewna!
 
Santini, mam nadzieje, że wczesne wykrycie wady wzroku pomoze córeczce, ze da sie coś zrobić!! trzymam wielkie kciuki :tak:

Emilek mój Tomuś prowokował wymioty jak nie chciał obiadku jeść, przeszło jak zaczęłam dawać nasze jedzonko. a mleko hmmm.moze faktycznie inne wypróbuj? a kaszkę łyżeczką też nie zje? masakra co?

Anulfka hihi to ciekawie bedzie jak maluszek na świecie juz bedzie hihi :)
Ja nosiłam Filipka w chuście, super wygodne, ale bliźniaków juz nie nosiłam.
Karmelova :-( to przykre, ze małe dzieci umierają, dla rodziców duzo siły....
 
Justynia- co u ciebie? zdrowi jesteście, jak postępy Kaji? Napisz cos!

Napierajka- a ty co się nie odzywasz? Chyzby chłopcy zaczeli wstawac i się puszczac? Ja wtedy nie miałam minuty wytchnienia. Na szczęście po ok tygodniu A nauczyl się siadac ladnie i już nie musze go tak pilnować .Radzi sobie.
 
Santini też uważam że narazie trzewba poszukac dobrego lekarza i to na cito, możliwe ze ona widzi tylko trzeba bybyło zoperować tego zeza?? są teraz takie metody że nawet sobie nie zdajemy sprawy, medycyna cały czas się rozwija, także najpierw idź do tego okulisty i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz, bo to tylkodiagnoza z obserwacji a to trzeba głebiej sprawdzić.
Trzymam mocno kciuki za twoją córkę, mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze. Trzymaj się kobietko !
 
milla - z tą colą dobre :-D uśmiałam się. Ale może i coś w tym jest bo jak widzą że mam kawę to aż się trzęsą i drą w niebo głosy żeby im dać kubek do buzi :cool2:

jjka, Bibiana - łyżką jest to samo co z butelki. Jak uda się jej wcisnąć to zaraz robi blee. Wszystko zwraca i się śmieje przy tym. :szok: Ale zazwyczaj to próbuje od razu przejąć miskę i ją wyrzucić. Jeżeli miska jest daleko to będzie polować na łyżkę żeby ją wywalić. Nie pomaga żadne zagadywanie, bajki, piosenki, zabawki nic. Po prostu są takie jaja żeby ją nakarmić że szok.:cool:
 
Jjka za chwilke bedzie chciał sam chodzić :) ale wtedy tak jak multimama pisała jest łatwiej ;)

Cannot a co u was??

Mysle, ze roczek przedrepcze. Już chodzi od mebla do mebla. Frajde mu to sprawia niesamowita.
Marek jeszcze nie raczkuje ale widze, ze już niedługo chyba ruszy bo coraz lepiej mu idzie. Będąc na czworakach, podnosi jedna reke do góry i stawia ją ale do tylu. Adam tez tak robil na chwile przed raczkowaniem.
 
Emilek właśnie wypróbowałam twój przepis na ciasto dyniowe. MMMMMMMMMMM........ przepyszne jest!!!!:tak:Chyba zjem je sama całe. Bardzo dziękuję za przepis. Będę musiała zrobić zapas dyni, hehe
 
reklama
Do góry