reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Właśnie wróciłam z spaceru, uff i przy okazji byłam w sklepie, tutaj są takie dwa markety jak biedronka i eko, także nie jest źle.
Wszysko dobrze tylko te górki, pagórki, bardzo ładne mam tutaj widoki, nie narzekam zbytnio na to miejsce co mieszkam, ale i tak przeprowadzimy się za około 2 lata bliżej Oslo Trochę tęsknie za nim, jak byłam w ciąży i dużo przed to jeszcze tam mieszkaliśmy na wynajem, fajne mieszkanko mieliśmy i wszędzie bliziutko, do centrum 15 min, fajne dobre czasy. Trzeba coś zjeść naładować akumulatory i dalej działać, miłego popołudnia życzę wam ;-)
 
Anulfka na kiedy masz termin porodu?? bo to lada moment, ale to minęło, przecież niedawno ogłosiłaś że jesteś w kolejnej ciąży a tu niedługo znowu zawita na świat nowy członek rodziny:tak:. też jeszcze po cichu marze o jednym bąblu, bo mój mąż to nie bardzo pisze się na ten układ hehe.
 
Czy wasze maluchy tez wyły z nerwów jak chciały pełzać a im nie wychodziło?

Ooo, no owszem. Moje to wyją za każdym razem, kiedy cos chcą a im nie wychodzi albo tego nie dostają. CZyli jakies 180x na dzień)

Emilek- ty gdzies pod Minskiem mieszkasz tak? To ode mnie jakas godzina drogi. Ja po drugiej stronie Warszawy- okolice Milanowka.
Ty masz prawko? Jak nie, to chyba ja do ciebie wpadne któregos razu!
 
Katherine termin mam na 6 lutego. Tak więc jeszcze troszkę mam, ale czas okropnie szybko mi leci teraz. W ciąży z bliźniakami to okropnie mi się tyg wlekły.

Dolores niestety u nas tez jest ryk jak im coś nie wychodzi. Wojtek to postęka i trochę pojęczy ale Aśka to dosłownie wyje na całe gardło. Dzisiaj to już uszy mi więdną bo Aśka "koncertuje" od rana:crazy:
 
jjka - 30km od Mińska, ale jadąc od Wawy to 30km jeszcze za Mińskiem. W Milanówku moja szwagierka ma rodzinę ;-)
Ja prawka niestety nie mam, a szkoda bo mamy dwa auta więc mogłabym sobie jeździć z dzieciakami. :-(

Katerine - a czemu wprowadziliście się z Oslo? Twój mąż to Polak czy Norweg? :-) Nie planujesz wrócić na stałe do Polski?
 
reklama
Moje dzieciaki tak mi dzisiaj dały w kość że mam dość. Darły się cały dzień. W końcu wieczorem nie wytrzymałam i potrzebowałam chwilę ciszy więc dałam im lizaki. Tak wiem cukier, samo zło, bla bla bla. Ale mi już naprawdę łeb parował. Pary razy polizały i tyle. A jaką radość miały. No i oczywiście ja bo była cisza :-D
 
Do góry