reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Oto dowód mojego grzechu :-D
 

Załączniki

  • 20141027_173514.jpg
    20141027_173514.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Emilek- wymiatasz!!! A jakie Słodziaki :-) Nie martw się, mąż otrząśnie się z szoku i wszystko wróci do normy. Przecież na to czekaliście na pełną rodzinę. Może sytuacja go przerosła, (mam na myśli dwójkę diablątek)?A Ty jak tylko zdrowotnie się poukłada pakuj się i jedź do rodziny! Przecież to nie jest normalne żeby tyle miesięcy siedzieć w domu i zajmować się dziećmi.Podziwiam że jeszcze jakoś funkcjonujesz i nie zwariowałaś! Mąż powinien być z Ciebie dumny!
 
Emilek w Oslo sa bardzo drogie domy i mieszkania żeby sobie kupić na szybkiego, na szybkiego bo zaszłam w ciążę i to w dodatku bliźniaczą, a tamto mieskzanko za małe było, więc kupiliśmy na tej wiosce, jakieś 50 km od Oslo, ale jak się odkujemy to wracamy bliżej Oslo, w Oslo od 5 jakieś małe mieszkanie a takie dla 4-rodzinnej rodziny od 8-13 baniek, to można sobie wyobrazić, z tym że tutaj całkiem inne zarobki, to też trzeba wziąć pod uwagę.
Cukierkowo wyglądaja twoje bąble na tym zdjęciu:-D

Wiecie co, ten kto wymyślił zmianę czasu to powiesiłabym go za jaja, dosłownie, ja dzisiaj miałam taką jazdę z dzieciakami, jedno wyło drugie kąpałam, cała mokra aż byłam. jak kąpałam Wojtka to Magdalaenka z płaczu zasneła mi w kojcu z pupą na rogalu a z buzią na dywanie, tak mi szkoda jej się zrobiło, a jak do niej mówiłam to podniosła główkę oczy jak by się czegoś napiła i język na wierzchu, masakra, dziecko mi padło dosłownie, i teraz chodzą spać o 18 no nie daję rady im przedłużyć do 19, bo starego czasu tak szły spać, ehh.:-(
 
My śpimy do 8-00, nie załamując was hehe, a w starym spaliśmy do 9-00, one mi tak śpia nie wiem czy to dobrze wpływa na dziecko, ale co mam ich budzić?? Ale z tym kąpaniem mam teraz straszną jazde, teraz musze je kąpać po 5:baffled:, inaczej bedzie tak jak wczoraj, jazda, no i pójdą spać o 18.
Ale ja mam dzisiaj dzień, jak to można nazwać dniem, ciemno dosłownie u nas jest, ale o dziwo cieplutko na dworze , nawet nie trzeba ogrzewać mieszkania, mama powyłączane wszystkie grzejniki.
 
reklama
Do góry