reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Rehabilitujemy male, jezdze z nimi maxymalnie czesto na ile tylko pozwala grafik meza bo on wtedy zostaje z starszym synkiem, i o ile nie koliduje kontrole w poradniach, czasem uda sie codziennie, czasem raz lub 2 razy w tyg, ale raczej codziennie. Tez po 45min do tego viofor.
 
reklama
Monika - a gdzie dokladnie jest ta bakteria u twoich maluszkow? Czy caly organizm juz jest zaatakowany?
Jestem w szoku ze nie leczą. Co maja te leki do tej bakterii?? Te leki się daje na bolacy brzuszek... przeraża mnie to co piszesz!
Skoro bakteria nie znika znaczy ze ma się dobrze w organizmie i sama się nie wyniesie! Co za idioci!!!
W jakiej ilości jest ta bakteria w wymazach??

Dziewczyny mam brać adwokata z poza łodzi?? Myslalam wlasnie o kimś z łodzi.

Mama- i będzie kolejny lekarz tym razem ginekolog bo po znajomosciach :/ co to się dzieje.

I idź tu czlowieku do lekarza..
 
Cannot ja przede wszystkim radziłabym ci szukac adwokata zajmujacego sie sprawami medycznymi. I isc najpierw na rozmowe aby widzac dokumentację określił twoje szanse i ile to wszystko moze potrwac i kosztować. Firmy o ktorych ci pisalam sa bardzo skuteczne, zabieraja sie za sprawe jesli widza ze jesf szansa na wygrana bo jesli nie wygraja to i nic nie zarobia. A pisalas ze zglosisz to do programu uwaga, kontaktowalas sie z telewizja? Odpowiedzieli cos?
 
Az przestudiowalam teraz wypis ze szpitala, Nikodem przeszedl sepse po urodzeniu i tez mial obecna bakterie klebsielle. Czyżby byl zwiazek miedzy ta bakteria a sepsa? Mial ja obecna w gardle, odbycie i tresci zoladkowej.
 
Celina- u Frania bylo również podejrzenie sepsy. Ale czy to jakiś związek ma to nie wiem.

Tak zglosilam to do uwagi. Oddzwonila do mnie pani której jeszcze raz opowiedzialam co i jak się wydarzylo. Powiedziala ze jak jest powiadomiona prokuratura i cos tam działają to oni nie mogą wejść im w drogę. Dopiero w momencie gdy da prokuratura odpowiedz ostateczna i zakończą sprawę w swoim zakresie a dla nas byla by to odpowiedz niezadowalającą to wtedy uwaga może wkroczyć i zacząć weszyc. Także czekamy.
 
reklama
Do góry