reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Hej:)
Przechodze z watku o ciazach blizniaczych, gdyz zostalam mama:)
Co prawda moje maluszki nie sa ze mna bo sa wczesniakami 31tc 5d ale mam nadzieje ze niedlugo bedziemy razem:)
Urodzilam 27.03.14r. przez cc. Odeszly mi wody i jeden bobasek wypchnal nozke na zewnatrz i tak oto przyszli na swiat Antos 1495g i 40 cm oraz Franio 1600g i 42 cm.

To tak w skrocie:)

Mam nadzieje ze tak jak w watku o ciazach blizniaczych tak i tu znajdzie sie miejsce dla mnie i chlopcow:)
 
reklama
Cannot :-) gratulacje! i witaj wśród nas :-) to się chłopcy nie mogli doczekać ;-) żeby już nogę wystawiać? Ładna waga bobasów, na pewno wkrótce będziecie razem w domku, trzymam kciuki za ładne przybieranie na wadze &&&&
 
Canot witaj :) zobaczysz jak Twoje maluszki szybko wyjdą do domku, patrz na maluchy Mamy290 też się urodziły w 31 tc a teraz szaleją nma maxa :-D

Jjka moi juz teraz są wszędzie, Tomasz włazi dosłownie wszędzie, wczoraj zwalił na siebie dużego kwiatka był cały w ziemi, nawet w pieluszce ja miał :-D Siada na wszystkim, nawet na bracie :szok::confused2::szok:
Dominik chce wstawać, ale nie wstaje przy czyms tylko od ziemi, tak jak dzieci już chodzące, a wiadomo jak to sie dla niego kończy, po ostatnim upadku chyba się wystraszył, bo już nie odrywa rąk od ziemi, więc powiem Ci że jest wesoło, a jak bedą biegac to poprostu bedą mieć więcej siniaków niż inne dzieci :D
 
Witaj Cannot
Gratulacje i ciesze się, że wszystko się dobrze skończyło. Powodzenia.

Hehe widzisz u Ciebie noga wyszła u mnie była główka jeden z moich synów też chciał byc już "wolny"
Jeszcze raz wszystkiego co Najlepsze Wam życzę.
 
Natan ma zęba :szok:i to pewnie dobry tydzień bo cały jest (cała kreseczka) i nawet troszeczkę podniesiony, jak mnie ugryzł byłam w takim szoku że nie mogłam uwierzy :tak:u kaji pusto
canno
t
gratulacje!! i witam wśród nas :)

jjka
a czemu po 5 mc?? karmisz cyckiem?? jak jesteś na mm to stałe jedzenie wprowadza się po 4mc. Ja nawet moim maluchom nie korygowałam wieku o te 3 tyg. bo lekarz stwierdził ze nie trzeba. Ja zastąpiłam jeno mleko stałym posiłkiem - na razie mało jedzą wiec po godzinie i tak muszę dać mleko :sorry2:ale już coraz lepiej jedzą.


 
Cannot, witaj i gratulacje! Tutaj to prawdziwa skarbnica wiedzy i same super laski tu piszą, ktore zawsze pomogą:-)

Justynia- tak, tak po skonczeniu 4msc zycia czyli jak już bedzie im lecial 5msc. Tak mi lekarz mowil i tak widze jest na tych wszystkich rozpiskach. Ja widze, ze M. to się juz mlekiem nie najada. Wciaga 150ml i marudzi, wklada sobie piąstki ale 180ml to objętosciowo dla niego za duzo, dlatego chyba jemu wczesniej kleiku dam, zeby ten posilek byl taki bardziej syty.
 
Justynia szybko :szok: Gratulacje dla Natana, będzie pewnie tak jak u Tomusia, że nie wiadomo kiedy ząb idzie bo zero objawów :-D

Malamer ja słyszałam o tych kaszkach ale nie kupowałam.

A co do zęba to ja myślałam że Tomuś miał go ze 2-3 dni ale jak zobaczyłam jak D wyszedł i była to kreseczka ledwo wyczuwalna, to też dzoszłam do wniosku że Tomuś musiał go mieć z tydzień albo i dwa bo był taki już duży i widoczny, więc może i Natan ma dłużej tego zęba hihi oby dalej tak wychodziły .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki!witam nową mamusię:)Justynia no,no gratuluję zębolka:)Niechce chwalić ale starszy synek powoli gubi rogi diabelskie,oby tylko nie wyrosły nowe:)Malychy powoli usypiają i będzie chwila spokoju:)miłego dnia życzę:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Do góry