reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Lilonka - super zdjęcia maluchów. Słodziaki są:-)

Dzięki za info odnośnie karmienia Tak mi sie wydaje, ze wiekszosc dziewczyn karmi własnie tym systemem.
Tez sie bede przestawiala zwlaszcza ze coraz wiecej mleka modyfikowanego idzie. Piers ssa max 15 minut wiec dam rade..
Boje sie tylko co bedzie jak obudza sie jednoczesnie - to ktore brac jako pierwsze -drugie zawsze bedzie poszkodowane ;-)

Minusem jednoczesnego karmienia - ktory wystapilby potem jest trudnosc z przystawianiem jednoczesnym jak male juz wiecej sie ruszaja. Teraz klade jedna kluske na poduszce i wstaje po druga. Strach byloby tak robic jak zaczna sie przekrecac na boki....
 
Karmelowa ja jestem:)wszystkie potwory śpią a ja ogarniam dom bo jest tylko przejście przez środek:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
multimama moi też śpią a ja buszuje po necie zamiast zrobić cos pożytecznego w domu, dziś to wogóle zaszalałam bo nawet u fryzjera byłam, poprostu wypas :-) Co prawda tylko się ścięłam a farba też by się przydała ale to już mąż w domu nałoży
 
Ja zapuszczam włosy,zobaczymy co z tego wyjdzie:)farba też leży i czeka,może jutro pomaluję:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Moja farba tez leży i czeka :-)wlosy zapuszczam bylam u lekarza z chlopakami kazal klasc na poduszce niby ma pomoc szkoda ze oni spia na brzuchu no i jednak Olek nie spadl z wagi vealth visitor sie nadaje:-) mamy juz przejsc na zwykle mleko bo wczesniacze jest za bardzo kaloryczne ehhh rozwojowe jestesmy blisko aczkolwiek tylko siedzenie i chodzenie przy meblach nam zostalo dzisiejszy dzien zaliczam do armagedonu dobrze ze mja rozalia zostala w domu i mi pomogla bo bym chyba rzeczywiscie ich przywiozala :-) wizytyw szpitalu sa fajne bo to jest neantolog od blizniakow i zawsze moge sobie pogadac bo sa tam dzieci w roznym wieku taki maly zlocik:-)
 
Widzę, że telepatycznie zgrałyśmy się w temacie farby :rofl2:. Ja dziś kupiłam z zamiarem wieczornego użycia, ale dostałam mięso dla maluchów i z nim walczę.
Dziewczyny jak to jest z tym jajkiem ; ja daję żółtko co 2 dni na spółkę (do obiadu), a wyczytałam, że powinnam już dawać po całym z 3x w tygodniu ??
A w kwestii mięsa to w jakiej formie podajecie ? Ja z lenistwa blenduję, ale chyba pora dawać większe kawałki.

A tak z ciekawości to na jaki kolor farbujecie ?
 
Tigla ja przemycam pol żółtka na głowę codziennie nie lubią smaku a co do całego to chyba po roku można ja daje sloiki i tam jest mięso zblendowane ale warzywa i ryż albo makaron siekane od jakiegoś czasu zaczęli ładnie zuc i juz się nie krztusza ja jestem blondynka naturalna:-)cale zycie farbowalam na czarno ale jakies trzy lata wrocilam do blondu mniej widac siwe:-)
 
reklama
Mama ja gotuję sama. Od jakiegoś czasu ryż i kasze daję w całości, warzywa też mniej miksuje. Nurtuje mnie to mięso.
 
Do góry