reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Cześć dziewczyny :-)

Mama oj coś namieszałam - miało być wszystkiego naj dla 2 latka :-) Lilonka a Ty za miesiąc masz wielki tort do zjedzenia :-D czas szybko leci ...

moje maluszki w ostatnich dniach upodobały sobie krzyczenie. Najpierw trwało to może z godzinę wieczorami, a teraz to już od rana potrafią :szok: drę się że tylko z mężem na siebie patrzymy z niedowierzaniem :szok:
 
reklama
NApierajka- spoko luz, ja tez myslalam ze macierzyństwo to sielanka i w gole same poztywu z tym wiazalam, myslalam ze to tylko ogrom milosci, ze się człowiek napatrzeć na to dziecko nie może, ze to czulosc itd. A tak naprawdę to te dzieciaki nie denerwują, mam ich czasami dość, najchętniej to bym od nich uciekla. Może raz dziennie mam moment ze się ciesze macierzynstewm. Gdybym miała jedno dziecko oto pewnie było by trochę inaczej, oj to by były wakacje i człowiek wtedy więcej cierpliwości by miał. A przy dwojce to sytuacja mnie czasami przerasta Może to przejdzie z czasem. Nie jesteśmy osamotnione w tej kwestii- dużo młodych matek tak ma. Ja ostatnio gadałam z taką, która wpadla w jakas depresje przy bliźniakach i musiala się do rodzicow przeprowadz żeby jej pomagali, bo nie dawala rady psychicznie i fizycznie. Ja mam duże wsparcie w rodzinie. Inaczej to bym już osiwiala. Jakbym miała być z nimi calymi dniami sama to bym nie wytrzymala, TEraz jest mi trudno kiedy A placze przy każdym jedzeniu. Wlasnie- byliśmy wczoraj u lekarze. DAla skierowanie na USG brzucha, morlogia wyszla ok, jeszcze czekam na wyniki moczu. On się już boi jesc bo to mu się z bolem kojarzy. KAzde karmienie to gehenna dla niego i dla mnie. Je mniej niż kiedyś bo 80.90 jak zje to dużo. Już po 50ml to zaczyna się placz, tak jakby więcej nie mogl zjeść mimio ze jest glodny. w sobote idziemy na USG, ciekawe czy cos wykaze. Mam nadzieje ze nie ale z drugiej strony musimy znalexc przyczyne. Jak dla mnie to nie kolki.
 
Nie nadrobię wszystkich wpisów. Melduję się ostatni raz jako mama niespełna rocznych dzieci. Jutro wielki dzień Lenka i Tomek skończą rok:szok: aż się wierzyć nie chce jak to szybko przeleciało ale jak teraz siedzę i myślę i wracają wspomnienia z przed roku to płakać mi się chce jak sobie przypomnę tamte wydarzenia i że o mało co a Lenki by mogło nie być.
W sobotę mamy imprezę będą dwa torty: biedronka i ciężarówka.

A widziałam że był temat pieluch super są pieluchy z tesco baby love w zielonym opakowaniu. Ja mam wrażenie że to są pampersy pod inną nazwą a są dużo tańsze.
 
Bojka to już rok!?już dzisiaj życzę Twoim maluchom wszystkiego najlepszego i duuuużo zdrówka bo to jest najważniejsze!
Ja też używam tych pieluch z Tesco i jak dla mnie też są super
 
Napierajka Jjka ja też mam podobne odczucia do Was. Myślę żę troszkę łatwiej być mamą bliźniaków jak nie są to pierwsze dzieci. Najgorszy dla mnie pobyt w szpitalu myślę że nie wiele brakowało żebym w depresje wpadła. Mimo że zawsze wydawało mi się że mam mocny charakter to zostałam zmiażdżona psychicznie i potem pierwszy miesiąc dzieci dochodziłam do siebie. Jak byłam w ciąży to myślałam że będzie mi ciężko dzieci zostawić, żeby gdzieś wyjść, hehehe a w rzeczywistości jak tylko trafi się okazja to zmykam z domu żeby złapać oddech.
Jjka mam nadzieje że znajdziecie przyczynę tych bóli bo wyobrażam sobie jak musi wyglądać wasze jedzenie

Załwarzyłyście że dawno żadna nowa mama nie dołączyła do naszego wątku?

Bojka wszystkiego dobrego dla Lenki i Tomka
 
Bojka wszystkiego najlepszego dla dzieci:-) robilam wczoraj scan mam 3zrosty ak zajde w ciaze to juz bedzie napewno ostatnia bo kwalifikuje sie do usuniecia wszystkiego:szok: ehh hlopaki przespali cala noc wow:-) nowe mamy sa ale na watkuciazowym:-)co do macierzynstwa to raz jest lepiej raz gozej teraz siedze i czytam ksiazki sprzatam albo gotuje a byly takie czasy ze dwoje na raz nosilam bo wyli cale dnie zaraz zaczna chodzic i trzeba bedzie pilnowac ich na kazdym kroku pozniej zaczna sie bunty i tak w kolko a i te bunty wroca okolo 12 rz hehehe nie ma lekko:-) jjk moze cos nie tak w buzi jest boziu najgozej jak sie nie zna przyczyny a dziecko cierpi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka, no dziś miałam istną sielankę, dzieciaki spały prawie cały dzień, budziłam ich tylko na karmienie. W nocy przespali nawet jedno karmienie.Nie wiem co im się stało, wczoraj wyli jak opętani pół dnia. A to moje urwisy:
DSC_0059a.jpgPo lewej Wojtuś, po prawej Krzyś.

Bojka - najleszego dla maluchów, oby zdrowe były.
Jjka - oby szybko wyjaśniło się co z tym jedzeniem żeby się dziecko nie męczyło.
 

Załączniki

  • DSC_0059a.jpg
    DSC_0059a.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 66
Napierajka super chłopaki . Krzysiu wesołek :-), bystre oko. Życzę żeby ta sielanka się utrzymała.
DSCN0477.jpg
A to moje dzieciaczki w pomarańczowym Lenka w niebieskim Filip
 

Załączniki

  • DSCN0477.jpg
    DSCN0477.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 67
Karmelova i Napierajka :-) śliczne bobasy! Napierajka i ja życzę jak najwięcej takich spokojnych dni :tak:

Bojka :-) rok! woow! jak szybko! wszystkiego najlepszego dla maluszków! Niedługo Lilonki maluszki skończą roczek a moje pół roku! :szok:
 
reklama
Ale sliczne dzieciaki macie:tak:

Napierajka chłopcy podobni bardzo do siebie, i super, ze taki udany dzień oby było ich więcej

Karmelova Lenka chyba idzie w slady naszych większych dzieci :-D duża różnica między nimi wagowo?

Bojka już rok?????? przecież dopiero rodziłaś!

Gotadora no i u ciebie czas zleciał, mi sie ciągle wydaje, ze Twoje mają miesiąc :-p

Mama i jak będziecie się starali?
 
Do góry