reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Lilonka, przepraszam, że tak długo to trwało... Niestety nie mogę zdjęć w priv wkleić, więc tu daję. Poniżej zdjęcia folii, daj pls znać czy jesteś zainteresowana i jaką cenę proponujesz,
pozdrawiam, NM
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 32
  • image.jpg
    image.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Maggi, a może to wirusówka jeśli temp.się pojawiła?

Różyczka, współczuję, jeśli to azs, oby nie...
Ja biorę jutro bobasy do dermatologa, bo od 3 tyg.mają punktowo na nogach przesuszoną skórę i podejrzewam alergię pokarmową. Starszy też to miał w podobnym wieku, przeszło jak skończył roczek, więc może u nich też tak będzie.

Piszecie o Świętach, prezentach i mikołajach...i ciszy na forum ;) Dla mnie grudzień jest mocno intensywny, bo mam sporo spotkań, robię pierniczki z synkiem(już tylko lukrowanie zostało :)) w przyszłym tyg.jasełka w przedszkolu (właśnie kostium szykuję), mam górę prezentów do kupienia (spora rodzina, na szczęście część już mam), czeka mnie gotowanie na przyszły weekend, bo mamy przedświąteczne spotkanie rodzinne, a 20go jedziemy sporą "watachą" na narty do Austrii, więc dodatkowo czeka mnie pakowanie 3 dzieci i całego ekwipunku...aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl, ale wizja "białego szaleństwa" to rekompensuje ;)
Tak więc niedosypiam, niedojadam, chodzę z katarem i bolącym gardłem, bobasy z glutem do pasa (na szczęście już nie gorączkują) i niespokojni przez zęby, a starszak ma co 3 dni jakąś pracę domową do odrobienia(trzeba go dopilnować...). Już nie wspomnę o codziennym odbieraniu go z przedszkola, zakupach, praniu, gotowaniu i opiece nad bliźniakami... ale jak widzę padający śnieg i zaczarowane nim dzieci, to mam uśmiech nie do zdarcia i od razu więcej energii żeby to wszystko ogarnąć ;)
Nie wiem, kiedy znów będę miała chwilkę żeby coś napisać, więc życzę Wam wszystkim dużo sił, zdrówka i spokoju w ten "gorący" przedświąteczny czas ;)
 
Gloriane- dużo zdrówka dla was wszystkich i oby dzieciorki nic nie podłapały. Dobrze że mama przyjechała i masz jakąś pomoc bo samej to ciężko jak jeszcze człowiek źle się czuje.
Novamama- Ale macie super plan na święta:) na pewno dzieciaczki będą szczęśliwe i zadowolone:) Ja właśnie nie wiem co jest grane z Mikołajkiem bo jeśli byłoby to po mleku to chyba by już mu przeszło. Nie wymiotuje już ale gorączka nadal się utrzymuje, co prawda jakaś nie wielka bo max 38. Widzę po nim że jest taki przygaszony i spokojny , śpi popołudniu jak kamień i nie ma siły zbytnio by się bawić. Zastanawiam się czy iść z tym już do lekarza czy poczekać jeszcze do poniedziałku. A może to też zęby idą... no już sama nie wiem:(
Lilonka- a ty gdzie się podziałaś? Kluskozaury tak absorbują że nie ma na nic innego czasu?? Zuzia już ruszyła z miejsca? o Maćka to nawet nie śmiem pytać bo ten to ewenement jest w swoim rozwoju pewnie za chwilę zacznie chodzić hihi
Różyczko- no u nas właśnie na Mikołajki będzie Mikołaj tzn nie dziś bo wszyscy pracują ale w niedzielę robimy im odwiedziny Mikołaja z workiem prezentów. Będzie się działo:) Masz rację że w tym roku święta nabiorą innego znaczenia, a na następnych to już w ogóle będzie super jak dzieci starsze już będą i więcej będą rozumieć z tego co się wokoło dzieje. Ahhh już nie mogę się doczekać.
 
Cześć kobitki!Ja z takim pytaniem,kiedy dostałyście pierwszą @po porodzie?U mnie już 4miesiące po i ani widu ani słychu.1,5miesiąca temu coś się niby pokazało ale to nawet wyraźnego koloru nie miało.Zastanawiam się po jakim czasie powinnam pójść do lekarza:confused:
 
Multimama2 - u mnie też coś było miesiąc temu - dokładnie 30 października i spodziewałam się że w listopadzie też coś będzie....a tu cisza....a już 5,5 miesiąca po porodzie przecież :)
Ale moja ginekolog mi powiedziała że dopóki karmię wszystkie warianty są normą - brak okresu, plamienie czy okres. Więc póki co nie mam się co martwić bo nadal karmię :-)
 
Multimama- a byłaś po porodzie po tych 6 tygodniach na kontroli u gina? Wszystko ok wtedy było. Ja bym chyba na twoim miejscu się przeszła żeby być spokojną że nic się tam nie dzieje. Ja chwilkę ściągałam pokarm ale i tak okres przyszedł po 5 tyg od porodu.
 
jejku dziewczyny ... ja też nie byłam jeszcze na wizycie, tak mi szkoda maluszków samych tzn z pania zostawiać, chciałam jak mąż przyjedzie, a nam się przeciąga jak zwykle :-( ... wczoraj byłam z synkiem u chirurga, ma zaklejony pepuszek
 
Gotadora- a mąż kiedy przyjeżdża chyba niedługo co?? Przejdź się i sprawdź czy ładnie wszystko powróciło do normy. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to ty miałaś coś tam jeszcze wycinane przy cc??
To ważne dziewuszki żeby pomyśleć też o swoim zdrowiu, bo jak z nami coś będzie nie tak to maluszki zapłaczą się za mamą.
 
reklama
maggi81 tak byłam na kontroli ale tutaj nie badają od środka tylko pomacała brzuch i tyle.Po pierwszej ciąży dostałam@ dwa miesiące po skończeniu karmienia.Poczekam chyba jeszcze do końca grudnia i od stycznia się za siebie wezmę,pojadę prywatnie do polskiego gina,chociaż 100euro piechotą nie chodzi ale macie rację,o siebie też trzeba dbać.
 
Do góry