reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam dziewczynki, my w sobotę w nocy wrócilismy z nad morza:-D
Ogólnie super, chłopcy grzeczni spali nam do 9 i im zostało :tak: na plaży zafascynowani i piaskiem i wodą, tylko że znów nie chca mi jeść ale przynajmniej mleko piły i cos tam rybki poskubali, a ogólnie to jedzenie było be

Cos tam was czytałam wczoraj, widziałam temat czapek, tak więc moi ich nie noszą, no chyba, ze Klara świeci to coś na głowie mają, chustkę, kapelusik, ale jak są w cieniu to sa bez niczego, oni zreszta nie lubia mieć nic na głowach, a czapek nie noszą od momentu jak zrobiło się ciepło.

Karmelova dzięki za info, musze kupić bo my tylko dady, na wczasy mąż kupił z rossmana ale te tańsze i się rozpinały, raz w nocy się przebudziłam i jak to mama sprawdziłam dzieci, paytrzę a tomuś nie ma pieluchy :-D tzn miał na połówce pupy, body je trzymały hihi
potem nad morzem kupił w polo market jakieś ich i też nie trzyma ten klej, dla mnie pielucha jak pielucha, ale nie wygodne zakładanie, a najlepiej sprawdziły nam sie pieluchomajtki z rossmana hihi, super wygoda.

co do wagi, ja sie nie przejmuję, mój tomuś tu króluje, bo waży 11.800 :-D:-D Dominik 10200

Celina ja nie z okolic Bielska ale nie mam tam daleko, bo z Tychów jestem ;-)
ale Zenia z okolic, ale juz sie nie udziela :-( Zenia hop hop jak chłopcy?

Polka 100 lat dla maluszków, niech zdrowo rosną!
Gloriane dla Twoich smykoli 100 lat i zdrowiua!

Justynia zdrówka dla maluchów niech nie chorują!

Lilonka jej biedny Maciuś, oby szybko doszli do tego co mu jest, zdrówka dla przystojniaka.

Multimama gratki dla Mai!!!! moi nie chodzą :-p czasem się puszczą na kilka sekund i tyle. mamy przepisana rehabilitację, bo Tomus na palcach chodzi i za bardzo je ugina chodząc, czasem tak ciągnie te stopy:-(
 
reklama
Spóźnione życzonka dla Aneczek i Haneczek, wszystkiego dobrego:tak: Ja również miałam w sobotę imieniny, ale nie były one zbytnio udane:-( Miałam usg genetyczne i przeziorność karku wyszła 2,46mm pani doktor zasugerowała mi badania z krwi i teraz czekam na wyniki które mają być we wtorek lub środę. Okropnie się martwię i boję.

Na dodatek moje szkraby przez tydzien przytyli tylko po 120g:-( W ogóle przez tamten tydzień mniej jedli może to przez te upały albo przez ten katarek.
 
Anulfka musi być dobrze! nam wyszło że dzieci mają duże prawdopodobieństwo ZD teraz nie pamietam dokładnie ale coś koło 31/1 i 69/1 nie zrobiłam dalszych badań, wiedziałam że ich urodzę, miałam rozmowę z genetykiem który nalegał na badania bo ryzyko ze dzieci będą ZD jest wysokie....a maluchy całkiem zdrowe, ale wiem jaki strach Cię ogarnia, mnie całą ciążę prześladował :(
 
Bibiaba co to prawdopobienstwo ZD?
Anulfka - mocno trzymam kciuki zeby bylo ok,a czym w ogóle grodzi taka przeziernosc karku na tym poziomie bo się bie orientuje?
 
Cześć!Ja tak na szybko,jak zasnął to zajrzę na spokojnie.Chciałam wnieść poprawkę co do chodzenia Mai.Ona nie chodzi tylko biega:-DWczoraj mieliśmy imprezę roczkową i tak się rozkręciła,że nie sposób jej zatrzymać i teraz mam w domu 3 tornada:-DOk,wpadnę później:tak:
 
Bibiana- super ze urlop się udal :)

Aneczka- u mnie Antos dopiero od niedawna przestal plakac przy przewijaniu. Tak to każda zmiana pieluchy wiazala się z placzem.

A my po weselu, przezylam rozłąkę z Antkiem on ze mną tez:)
Mi chyba nawet dobrze zrobil taki wieczór z moim :)
Poczulismy się jak kiedyś:) mlodzi i szaleni :)
 
Hej laski
U mnie angina mam 39 i Antybiotyk 7 dni mąż to samo. Maluchy na razie ok ale to kwestia czasu tak mi się wydaje.

U mnie kaja to wróbel nad wróble 7500 od miesiąca nic nie przybrała tylko jej ubyło 50gr. Ale za to mamy pierwszego zeba.
Natan ma coś koło 10, ważyłam go miesiąc temu to miał 9500 ale kawał chłopa niego i ma 8 zębów :szok: powoli podnosi się do raczkowania pewnie 2 tyg i się dźwignię

Co do Kasi pani lekarz rechabilitacje stwierdziła że kaja do końca października może zacznie raczkowac:-( jest bardzo w tle za bratem przez ten krecz teraz nawet asymetrycznie pelza tylko na jedną rękę.
Co do czapek nie stosuje bo im się ich nie da ubrać a jak jest słońce to ciągne wózek by im słońce nie świeciło
 
Ostatnia edycja:
Justynia dużo zdrówka dla ciebie i męża, może maluchy nie złapią jak już jesteście na antybiotykach. Kaja drobniutka ale ndrobi. A siadają twoje brzdące same? U nas na razie nie ma siadania ani zębów. Lekarka stwierdziła, że jak nie zaczną siadać do 2 tyg to powinniśmy wziąć rehabilitację. Sama nie wiem.
My też na razie czapek nie stosujemy, w wózku mają zakryte gondole, a w czapkach strasznie główki upocone były. Za 2 tygodnie wyjeżdżamy z maluchami w góry, ciekawe jak będzie.
 
Justynia w tym roku chyba wszystkie możliwe choroby przewinęły się przez Wasz dom.Zdrówka życzę!
Napierajka mój Dawid zaczął siadać w maju miał 10miesięcy i lekarz zapytał czy pełza a potem czy raczkuje i jak tak to że nie ma się czym martwić,że jest po protu leniwy.
A u nas tak,wczorajszą imprezę zaliczam do udanych,maluchy zadowolone i dom nie rozniesiony.Kurcze za dwa dni skończą rok:szok:Ale szybko zleciało:tak:Bałam się,że jak zaczną chodzić to będzie urwanie głowy a wcale nie.Mam więcej spokoju niż wcześniej bo jak są najedzone robaki to zajmują się same sobą a ja mam wolne.:tak:
 
reklama
Anulfka musi być dobrze :tak: na pewno się martwisz, ale zobaczysz,że niepotrzebnie!

Bibiana fajnie,że już jesteście z powrotem, bo miło przeczytać co tam u Was słychać :-)

Justynia
przykro mi,że choróbsko Was dopadło, ale może jednak dzieci się nie zarażą, za co trzymam kciuki &&&&

Multimama jak miło czytać , że chodzenie nie takie straszne, bo wszystcy nas straszą co to będzie. A nasze dziabądki już rwą się do chodzenia, więc to już tuż, tuż
 
Do góry