reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Emilek- no wlasnie wiem ze malo. Nie wiem jak wymusić w niego więcej. Raz na sile do stal wiecej to ulal albo wyplul.
Zapytam jutro pediatry czemu tak ma. Wczesniej ladnie zwiekszalismy porcje, jadl po 90 co 3 godz, nawet do 120. A teraz ledwo 60.
 
cannot - pewnie dlatego nie chce więcej że jeszcze tamto się nie przerawiło. MM trawi się dłużej, więc Antek czuje już głód, ale tak na prawdę brzuszek nie jest jeszcze pusty. Gdyby to było Twoje mleko to pewnie nie byłoby problemu, ale ze sztucznym różnie to może być.

Moje też się ślinią. To taki etap rozwoju.
 
Ha ha. Nie wierzę. Wczoraj o 19tej dałam mleko i dzisiaj do 7ej towarzystwo spało.:laugh2: Normalnie szok:szok: Pierwszy raz od porodu przespałam całą noc i nie musiałam do żadnego wstawać. Mogłyby się częściej takie nocki zdarzać:happy:
 
Emilek- no wlasnie wiem ze malo. Nie wiem jak wymusić w niego więcej. Raz na sile do stal wiecej to ulal albo wyplul.
Zapytam jutro pediatry czemu tak ma. Wczesniej ladnie zwiekszalismy porcje, jadl po 90 co 3 godz, nawet do 120. A teraz ledwo 60.

Cannot, on je tyle ile chce Nie wmusisz w niego więcej. Przetrzymac dziecko trudo wiem, ale dobre i 10min. Może za tydzień to będzie 20min a za miesiąc zacznie jsc co 3 godziny. Moi nawet jak jedli 150ml na noc to nie powstrzymywalo ich to przed obudzeniem się za 3 godziny do ponownego jedzenia. Kazde dziecko jest inne. Jedne spia cala noc prawie od początku, a moje zaczely jak mieli skończone 5msc. Ai teraz się jeszcze budza o 3 na butelke. A zra 180ml+ 3 miarki kaszki na noc.
 
A od 2 dni slini się okropnie. Az krztusi się śliną. Nie wiem czemu

Dzieciom ok 3msc zcia zaczunaja pracować slinianki. Normalne, ze ma więcej slimy i jeszcze nie wie co z nia zrobić:-)
Na ok 2 msc przed ząbkowaniem tez mogą się już pojawić pierwsze syglaly.
 
reklama
My uzywamy wielo tez na noc jezeli ktos ma warunki do suszenia I nie brzydzi sie kupy to jak najbardziej mozna uzywac wielo odkad zaczelismy ani razu sie nie odparzyli a przy pampakch notorycznie nie mam sterty smieci I czyste sumienie ze nie zasmiecam ziemi jezeli uzywam okolo 16 pieluch na dobe pampkow to wyprodukowalaby, 5840 pieluch rocznie smieci to daje jakies 2 tony niezle nie I nie pamietam ile one sie rozkladaja ale pewnie dlugo koszta to jednorazowy wydatek na pieluchy I wklady pozniej kupujemy juz tylko srodek do odkazania I jeszcze jakis pojemnik na zuzyte zeby gdzies trzymac ewentualnie jakies mydelko odplamiajace I juz ja mam okolo 50 pieluch tak na oko bo nigdy nie liczylam dokladnie czesc kupilam nowych czesc uzywek jedne lubie bardzioej a drugie mniej na pozatku balam sie ze moze bedzie im za mokro ale nic z tego wnetrze pieluchy jest wykonane z micropolaru ktory dziala jak gabka I jest sucho chlopaki sie nie skarza wiec jest chyba dobrze a teraz z innej beczki czy wystaja waszym dzieciom zebra tak juz jakis czas temu jak bralam Maxa cos wyczulam I wczoaj w wannie obejzalam ze im wystaja I teraz sie zastanawim czy to niedobor wit d czy moze przedobrzylam z nia chco nie daje im jej ostanio robia sie powoli tacy grubaskowi to moze od tego albo za ciasne portki mieli mam zaglustke zadzwonie do lekarza I sie umowie bo sie troche zmartwilam o co chodzi
 
Do góry