reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Witajcie:-) 24.04.14 o godz 12:00 i 12:01 przyszli na swiat moi synowie Stas z waga 2800 i A ntos 2700. Jak na razie jestesmy jeszcze w szpitalu i radzimy sobie calkiem niezle.Myslalam, ze bedzie trudniej, jak na razie same pozytywne emocje:-) moze jutro wyjdziemy do domku, jak Antosiowi spadnie zoltaczka.Mam nadzieje, ze moge do was dolaczyc i w razie jakis pytan pomozecie radą:-) pozdrawiamy :-) :-)
 
kamilasze ja dokładnie nie zagłębiałam tematu rabatów rosmmanowskich. Chyba jest tak że w ciągu jakiegoś okresu czasu musisz zrobić ileś tam transakcji i wtedy wzrasta ci rabat +1%. Ja w swojej mieścinie nie mam rossmana i robię tam tylko zakupy jak jestem w krk. Kupuje dosyć dużo produktów ale rzadko. Teraz muszę zrobić 4 x zakupy w ciągu 30 dni żeby rabat wzrósł mi do 4%.
 
Gratulacyjne dla nowych mam. Chyba niedlugo czeka nas wysyp bliźniaków sądząc po liście na forum ciezarowkowym.
Moi zrobili nam dzisiaj prezent i spali 7 godzin, szkoda tylko ze od 20 do 3 a nie np od 23 do 6 no ale nie od razu Rzym zbudowano
 
Cześć dziewczyny!Witam nowe mamy:)czytałam na bieżąco ale czasu i weny brak do pisania.U nas ciężkie czasy nadeszły.Mąż pracuje piąty tydzień bez dnia przerwy,nawet w niedzielę Wielkanocną pracował.Na szczęście moja kochana mamusia zrobiła mi niespodziankę w wielki czwartek i przyleciała na tydzień więc święta jakoś przeżyliśmy:)Maluchy ostro ząbkują,Mai idą po dwa i ma już wszystkie jedynki,Dawid ma dolne jedynki ale na tym nie koniec.czasami dają czadu i mam bardzo wesoło.Starszego synka wczoraj krew zalała bo się wygłupiał i rozerwał wędzidełko w górnej wardze.Krew się lała,ja sama w domu i prawie zawału dostałam.myślałam,że nos złamał ale patrze że to z buzi się leje to myślę pewnie zęby poszły ale na szczęście nie.Wyczytałam,że tego się nie szyje i samo się zagoi.Poza tym ładnie robi na nocnik jak mu przypomnę,niestety nie woła ale to i tak postęp.Nic mi się niechce.Justynia wy już w domu?

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Multimama no zeczywiscie tego nie szyja moj najstarszy geniusz tez kiedys rozerwal sobie:-)Witam nowe mamy ja nadal nie wymyslilam prezentow na roczek ehh bylam dzis na wizycie wszytsko ok serduszka bija tylko moj lekarz chcial byc zabawny I mi wmawial ze widzi trzecie dziecko HA HA HA myslam ze go tam walne a wogole na wizyty to chodze z chloapkai I im dzis palemka bila I pol odzialu ich zabawailo musze zmianic wozek bo nikt nie chce na dole siedziec ehhhh
 
reklama
Pierwsza krew za nami a to dopiero początek:)Ja jak byłam z maluchami w ciąży to raz pojechałam na wizytę z synkiem sama i to był tylko ten jeden raz:)Tak więc mama domyślam się co przezywasz.Jak się czujesz mama?

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Do góry