reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Lilonka
Zdrowka dla maluchow i wytrwalosci dla Ciebie.

A my chyba do sr w szpitalu :-) i do domu jupi...juz sie doczekac nie moge juz 9 dzin tu... Czekamy tylko na wyniki posiewu piatkowego.
 
Hej dziewczyny
Czy ma któraś kartę z rossmana z jakimś sensownym rabatem - i chciała by dopisać moją (można mieć pod jedno konto dwie), bo tą co miałam z Nelą (rabat 8%) jest nie ważna bo 6 m-c nie robiłam zakupów(nie miałam co kupować bo maluchy dopiero zaczynają z słoiczkami i mm) :wściekła/y: myślałam że rabat jest na zawsze :zawstydzona/y: i teraz jak mam od nowa zaczynać to mnie krew zalewa.
 
Napierajka Karmelova, ja dawałam marchewke bobovity 1dnia 4 lyzeczki, 2 dnia już chyba 6 zjedli a później to coraz wicej. Smakowalo im to bardzo. Karmilam ich lyzeczka raz dziennie w porze obiadu, który u nas wypada ok 12:30. Ale niestety po paru dniach zaczely się gazy, bole brzuszka i na razie odstawiłam warzywa i nawet kleik u Adama, bo on jak zwykle wszystko gorzej przyjmuje i znowu zaczal się prezyc przy jedzeniu i piardy to mu idą jak z armaty. Dzisiaj byliśmy na szczepieniu i dr mowila ,ze może nie tolerują marchewki i żeby dawac dynie i nie czekac tylko rozszerzac diete. Mi to się wydaje, ze troce przesadziłam dając im prawie od razu takie duże ilości. Cieszylam się ,ze tak ladnie jedza ale jednak te zoladeczki jeszcze sa bardzo wrażliwe. No i mam robic prowokazje glutenem i dac kaszke manne ale az się boje. Adas wazy 6600 a Mareczek 7000:-) No i coraz częściej spia 5-6 godzin w nocy. My kapiemy ich o 19, o 19:30 zarcie a zasypiają ok 20-20:30. Pozniej budza się ok 23 na jedzenie a potem ok 4 rano a później już o 7.
 
Justynia mnie też skasowali kartę bo nie kupowałam nic przez 3 miesiące.
Dziś była u nas pierwsza próba z marchewką. Trudno było mi im coś upchać bo nie potrafią z łyżeczki jeść. Więcej lądowało na śliniaku niż w buzi. Udało się może po dwie łyżeczki zjeść, a krzywili się przy tym ze zdziwienia że hej. Zamówiłam taki miękkie silikonowe łyżeczki, ale jeszcze nie przyszły. Jutro próba z brokułem. Ugotowałam dziś całego brokuła, zmiksowałam, podzieliłam na porcje i zamroziłam. Może jutro zjedzą więcej.
Moje chłopaki też strasznie popierdują od kiedy wprowadziłam kleik, ale chyba brzuszki nie bolą. Zobaczymy jak będzie po warzywkach.
 
Justynia, nawet nie wiedziałam, że tak można. Dawaj numer karty na Priv, to Cię dopiszę. Ja mam 9% zniżki już i za 44 dni będę miała 10%:-)
 
reklama
Hej dziewczyny, jak mogę to dolacze do Was:) nie wiem jak czesto dziewczyny pozwolą mi pisać ale mam nadzieje ze będę sie udzielać i Was radzić:)
te znizki to jak się naliczaja bo ja mam cały czas nedzne 3%?
 
Do góry