reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
hihi u mnie było +25 z czego teraz jest mniej niż przed ciążą jeszcze:( normalnie powoli kościotrup znów się robię masakra:(((
 
Babymoov Lovenest Anti Flat Head Support Infant Cuscion Baby Pillow Love Nest | eBay taka poduszke mozna stosować ale czy pomaga nie mam pojęcia co do kasków to nhs ich nie refunduje więc nie ma co nawet lekarza sie pytać bo dla nich to jest sprawa kontrowersyjna I teoretycznie plastyka a jakis czas temu gazety się rozpisywały o pani której zrobiono powiększenie piersi bo z tego powodu miała depresje :/ I badz tu człowieku madry ja sama miałam propozycje plastyki brzucha jeżeli mi to bardzo przeszkadza bo to tez może być powód depresji poporodowej:/ takie rzeczy refundują a kasków nie koszt to 2500 funtów plus każda wizyta licząc dwa to średniej klasy samochód :/ troche to dolujące ale jak nie będzie wyjścia mam zamiar zmajstrować sama taka poduchę dzisiaj I zacząć I ich kłaść może to pomoże wit d daje I w mleku też jest ale czy to ma jakiś wpływ na kształt ??napewno na ciemiączko gadałam ze swoja pediatrą to kazała kłaśc jak najczęsciej na brzuchu I spać na boku przeciwnym do krzywego I odziwo chłopaki od jakiegoś czasu sami się tak kładą I uszy tez odpoczną bo każdemu odstaje jedno :/ u nas 4 noc z atrakcjami Olek wierci się nie płacze tylko tańczy w łóżku odkopuje się już nie mam siły bo śpię jak zając na miedzy odsyiam w dzień bo bym chyba zwariowała:eek:http://www.ebay.co.uk/itm/TORTLE-fl...by_Toddler_Girls_Clothing&hash=item19e541df1e jeszcze znalazłam taka czapkę
Olek IMGP2049.jpgMaxIMGP2051.jpg
 

Załączniki

  • IMGP2049.jpg
    IMGP2049.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 75
  • IMGP2051.jpg
    IMGP2051.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama aż tak xle te główki nie wyglądają ale fakt są troszkę krzywe....a ten koszt kasków masakra.

Gloriane, Dominik zasypia i spi bardzo nerwowo, tzn rzuca się w łóżeczku niby nie płacze, ale ja nie śpie, bo on się wierci, mruczy niby do tej pierwszej pobudki jest znośn ale potem to już co pół godziny wstaje daje smoczka, bo ja chce spać, ostatnio wyszłam do innego pokoju, zeby zasnąć, obudziłam sie po 2 godzinach więc młody tez musiał zasnąć bez problemu, ale te rzucanie się jest denerwujące.
 
hihi u mnie było +25 z czego teraz jest mniej niż przed ciążą jeszcze:( normalnie powoli kościotrup znów się robię masakra:(((

U mnie też +25 :-D wyglądałam jak wieloryb:-) został mi jeszcze z tego 1 kg - ale obstawiam, że to cycki:cool:

Mama - ja się nie znam na główkach, ale nie wygląda to aż tak źle. Ale przy okazji jutro zamierzam moich obejrzeć z tej perspektywy:tak:
 
Bibiana u mnie trochę podobnie ze Stachem. Zasypianie to męczarnia ostatnio...kładę go do łóżka a on,potrafi przez 2 godz tańczyć w łóżku a jak nie ma publiczności to krzyczy :-\ przed północą kolejne karmienie,pospi do 2-3 i zaczyna swoje tańce i jęki na wpół przez sen. Co pol godz daje smoka i tak do rana :-\ nie mam pojęcia o co mu chodzi...ostatnio jestem niewyspana i nieco już poirytowana.

Maggi wiesz przecież ze zazdroszczę Ci Twojego kosciotrupostwa ;-) ja mam do zrzucenia min. 15 kg,walczę na diecie póki co. Zastanawiam się kiedy po cc można wrócić na fitness.
 
cześć dziewczyny :-)

mało piszę, bo maluszki dają mi w kość - kolki je męczą. Zauważyłam,że mój niuniek już sam nie zawsze kładzie główkę na jedną stronę z czego się cieszę :-)

Maggi
ja co prawda nie miałam +25 a jedynie +8, a schudłam znacznie więcej, więc szkieletor ze mnie się zrobił, a miałam nadzieje,że po ciąży będę trochę gdubasza
 
co do kg to ja waże tyle co do porodu :crazy: a w ciązu bardzo mało przytyułam jak to lekarz mówił, ja chudłam a dzieci przybierały, no bo ja inaczej wytłumaczyć że przez miesiąc nic nie przybralam a dzieci ponad 1 kg juz nie wspominając o macicy łozysku wodach....po porodzie wygladałam jak szkieletor a teraz jak orka :-D takkk przy blixniakach nie bedę miała czasu na jedzenie...jasne.... :-D

Gotadora nic maluszkom nie pomaga na te kolki? a może zmień mleko na te bez laktozy? ale w sumie u mojego D tez nic nie pomagało, może łagodziło, ale uwierz czas szybko zleci i zapomnisz o kolkach, choć wiem jak musi być Ci cięzko, męża nie ma a Ty sama z maluszkami, ale uwierz, że jak są starsze to ciężej, ja co drugi tydzień jestem sama i wykapać maluchy i połozyć spać to KATASTROFA, choc są dni kiedy wkładam im mleczko i zasypiaja jak tylko wypiją.

Gloriane no to ja mam identycznie z Dominikiem....Tomuś mi fajnie zasypia, pokrzyczy pogada i zaśnie, no chyba że od razu przy mleku a Dominik niby śpi za chwile sie przebudzi i rzuca się w łóżeczku więc milion razy do niego trzeba iść, polożyc na jeden boczek później na drugi ale on i tak się rzuca, dziś do 4 fajnie spał ale od 4 już rzucawka była, no ale cudem jakimś zasnął i spaliśmy do 8, bo Tominko obudzi się na mleczko i dalej śpi, choć nie wiem czy on głodny w nocy, bo ostatnio mi tylko trochę wypije i zasypia, musze mu smoczka zacząć wciskać,
 
reklama
oh Bibiana a to mnie pocieszyłaś ;-) ... no ale może już więcej nie będę sama...

w ciąży miałyśmy podobnie - maluszki i ze mnie wszystko wyciągały, teraz trzeba to jakoś nadrobić :rofl2: coś czuje,że moje maluchy czekają na tatusia - jak przyjedzie to będą grzeczne
 
Do góry