reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Novamama może na zdjeciu tak wyszły ale chłopaki to niebieskookie blondasy :-D mój Filip to miał włosy wręcz białe, a jak go obciełam to wygladał jak łysolek :-D
Dominikowi chyba też wychodzi ząbek tak jakby dolna prawa jedynka, dziąsełka ma rozpulchnione od jakiegoś miesiąca, i tego zęba czasami tak czuć pod dziąsłem....no chyba że to nie ząb :eek:

A u nas Tomuś chyba szykuje sie do przesypiania nocek dziś znów pobudka dopiero po 5, ale Dominik to raz śpi dobrze a raz tragicznie, pobudki dziś znów 1,4,7 pociągnie parę łyków i spi, w ogóle jakoś nerwowo się rzuca po łóżeczku, niby spi ale nie spi....nie wiem o co mu chodzi.

Różyczka, Tigla zapodajcie zdjęcia maluszków :tak:

Zenia, Multimama.Polka?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bibiana najświeższe zdjęcie bąbli jest na str 635. Od kiedy mamy kamerę to bieda ze zdjęciami.

Ciekawe jak tam powrót Maggi do codzienności po tym wczasowaniu ;-).
 
DSCN3502.jpg

Oto i moje chłopaki :)

DSCN3496.jpgDSCN3506.jpg
 

Załączniki

  • DSCN3502.jpg
    DSCN3502.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 68
  • DSCN3496.jpg
    DSCN3496.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 66
  • DSCN3506.jpg
    DSCN3506.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 63
Gotadora, ale czas leci, co? Jeszcze tak niedawno zastanawiałaś się ile z brzuszkiem wytrzymasz i jak będzie z cc i operacją, a tu już takie bobaski fajne! Śliczności! A jak Ty się fizycznie czujesz? I czy dobrze pamiętam, że masz też psa do ogarnięcia??

tak, czas leci błyskawicznie, maluszki już prawie mają 6 tygodni :-)

ja czuje się dobrze pod warunkiem,że trochę się prześpię, bo jeśli nie to mam wielki ból w plecach - odzywa się stara dolegliwość złapana w pracy w salonie fryzjerskim od ciągle tej samej pozycji, już tyle lat więc chyba już mam pamiatkę na zawsze ... rana po cięciu prawie nie bolała, a jeśli już to z lewej strony, tam gdzie torbiel była. Torbiel była 18 cm, w trakcie cc ją zbadano, wynik był dobry dlatego wycięto jedynie torbiel, bo gdyby był niedobry wynik to wszystko by wycieli. Potem miałam czekać ok 2-3 tygodni na wynik histopatologiczny i tu jestem bardzo wdzięczna dla mojego dr prowadzącego, bo dzięki niemu wynik był na 3 dzień po cięciu, wynik dobry więc można było wreszcie odetchnąć. NovaMama dobrze pamiętasz - mam psa owczarka niemieckiego i królika, oboje są teraz zaniedbani, szczególnie sunia, ale znosi dobrze trudy, wyprowadzam ją na spacer jedynie na kilka minut, czasem w dzień na dłużej, ale musi bidulka pocierpieć. Do dzieci oba zwierzaki odnoszą się z ostrożnością, przez pierwsze dni nie można się ich było pozbyć z pokoju, bo tak chciały spać w pobliżu łóżeczka. Dziś mieliśmy kolejną koszmarną noc - kolki ... męczyły i jedno i drugie dziecko. Mały strasznie płakał, jeszcze nigdy tak bardzo nie płakał. Jakoś się uspokoiły, teraz odsypiają noc. Mam nadzieje,że te kolki szybko miną.

Miłego dnia Mamusie :-)
 
Tigla :-) jakie śliczne misie!

we wtorek mamy wyjazd do lekarza na bioderka, chciałam tam zrobić od razu morfologie dla dzieci, bo tu dr kazała zrobić, ale skierowanie jest w komputerze. W tutejszej przychodni nie umieją pobierać krwi dorosłym a co dopiero dla dzieci, także zadzwoniłam z prośbą o wydrukowanie,że zrobię od razu w Olsztynie. Nic z tego, nie dadzą mi. Jak chce w Olsztynie w szpitalu to muszę zrobić prywatnie, a ze skierowaniem u nich, bo mają umowę z NFZ. Jaja normalnie. Na szczęście to nie jest drogie, ale mimo wszystko nie rozumiem zasad panujących tutaj.
 
Gotadora - tak niestety jest u nas. Badania możesz zrobić tylko w tym labo, które ma kontrakt z lekarzem/przychodną. W innym musisz zapłacić. Jak już będziesz robiła wyniki zrób przy okazji poziom żelaza. U bliźniaków często jest dość niski i trzeba suplementować. Niestety nie wszyscy lekarze o tym pamiętają. Ale sporo naszych maluchów dostaje/dostawało żelazo. Ja mam zrobić teraz znów miesięczną suplementacje i po tym wyniki.
Różyczko - ale fajne chłopaki :-) i po minach widać, że małe łobuziaki :-)
 
Lilonka właśnie o żelazo dr chodzi najbardziej, bo ja musiałam przyjmować w ciąży, szczególnie pod koniec. Do teraz widać po mnie braki :-( rany - jak ja mam przytyć? teraz ubieram ciuchy, które kupiłam jakieś 15 lat temu i są za duże, dobrze,że nie wyrzuciłam
 
Cześć!jestem,jestem:-)jeszcze mnie moje robaki nie zamęczyły:-)ale mało brakuje:-)fajne zdjęcia dziewczyny!jak ja wam zazdroszczę tych prawie przespanych nocek:-):tak:moje robaki budzą się 2,3 4 razy w nocy,nie mam pojęcia od czego to zależy.czasami wystarczy podać smoka,czasami trochę zjedzą.od tygodnia dodaje do wieczornej butli kleik ale w spaniu różnicy nie widzę:no:Mi za to strasznie wypadają włosy,niedługo łysa zostanę,biorę mega krzem,może się coś polepszy.
 
reklama
Multimama - mam to samo!!! Tak mi włosy lecą że boję się czesać :baffled: Podobno to normalne po ciąży - ale tak jak mówisz niedugo i ja bez włosów zostanę. Zakola mi się porobiły już :/ Witaminy cały czas biorę ale to nie pomaga....byłam u fryzjerki i mi powiedziała ze co ma wypaść po ciąży i tak wypadnie.....najważniejsze że mi odrastają...no ale coraz mniej mam ich na głowie...jak kucyk zrobie to mam taką marną cienką kitkę...:eek:
 
Do góry