reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Rózyczka masz rację wysokiemu facetowi łatwiej, a Twoi mają szanse być wysocy, bo moi marną, ja niby wysoka bo 174 ale mój mąż ledwie 175, no ale znów moja rodzina jest wysoka, a męża znów niska, a z tego co widze to jeden idzie w moja rodzinkę a drugi w męża, jutro wstawie chłopaków golasów to zobaczysz jaka różnica między nimi,


aaaaa i ja też łysiejąca:-(
 
reklama
Gloriane waga Twoich chlopcow imponujaca, Niezle glodomorki z nich, no wlasnie co Ci ta lekarka nagadala?, moj Wojtek dopiero dobija do 6 kg a Lenka do 5,5 kg:-)
Bibiana Twoi chlopcy dosc wczesnie zaczeli ruchowo dzialac i super, kazde dziecko jest inne jedne szybciej drugie wolniej grunt ze rozwijaja sie zdrowo, moje bable glowy juz tez w miare podnosza ale z nich takie leniuszki troche
A to moje bable
20131108_200648.jpg20131108_200733.jpg20131108_200850.jpg

Mozecie polecic cos na ciemieniuche bo smarowalam juz oliwka i olejuszka i nadal powraca:crazy:
 

Załączniki

  • 20131108_200648.jpg
    20131108_200648.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 55
  • 20131108_200733.jpg
    20131108_200733.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 53
  • 20131108_200850.jpg
    20131108_200850.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 57
Bibiana Generalnie lekarka była bardzo bezczelna, wręcz chamska:angry: Sugerowała, że za mało po lekarzach biegamy, czemu do jednego lekarza poszliśmy tak późno, czemu rehabilitacja tak późno i generalnie sugerowała, że zaniedbujemy bliźniaki bo nie powinniśmy nic robić tylko ciągać ich po wszystkich lekarzach- zaznaczam, że póki co chłopcy to zdrowe rydze bez specjalnych zaleceń oprócz rehabilitacji:tak: W pewnym momencie lekarka powiedziała do mnie nawet żebym się uciszyła wreszcie, bo cały czas "paplam" i spytała mojego męża jak ze mną wytrzymuje w domu:angry: Byłam w szoku, bo generalnie starałam się miło po prostu odpowiadać na pytania które sama zadawała i na które nie dawała mi de facto odpowiedzieć bo co chwilę mi przerywała aż w końcu stwierdziła właśnie że "paplam". Generalnie nie dała mi odpowiedzi na żadne moje pytanie dot, chłopaków. Zmarnowany czas.:crazy:

Bibiana coś chyba jest wpowietrzu bo moi chłopcy zachowują się jak opętani dziś-od samego rana!!! Płacz, płacz, płacz...śmiech...płącz i tak w koło plus zero spania, usnęli dopiero o 19 ale spią niespokojnie i pojękują z łapką w buzi...kurcze czyżby faktycznie zębole???

Polka Chyba nie muszę pisać że są urocze te Twoje Maluszki? Jeśli chodzi o ciemieniuchę to mi żadne olejuszki nie pomogły. Podjęłam następującą strategię...smarowałam Karolowi bardzo mocno główkę oliwką, czapa na głowę na dwie godziny a potem czesanie naprawdę porządne twardszą szczotką.. za parę godzin znów to samo i tak przez 2 dni. MInęło trochę czasu i nic nie wraca a wierz mi...miał wieeelkie żółte łuski.
?

Żeby zrozumieć ogrom Stacha podrzucam fotkę, jak już wszystkie się chwalimy:-D

20131101_151017.jpg20131102_122346.jpg20131102_100728.jpg Hehe chyba nie muszę pisać który to Stasiu?:tak:
 

Załączniki

  • 20131101_151017.jpg
    20131101_151017.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 60
  • 20131102_122346.jpg
    20131102_122346.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 57
  • 20131102_100728.jpg
    20131102_100728.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Novamama ale pierwszego strzygłam syna tłinsów jeszcze nie bo nie ma co, Tomasz sam wyłysiał :-p

Polka sliczne bąbelki, ja smaruje benpantenem, Dominis ma malutką, ale przy pierwszym sie sprawdziło. przed kąpielą główka obsmarowana, czapeczka potem kąpiel.

Gloriane co za lekarka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zgłosiłabym to gdzieś, jak tak mozna się do pacjenta odnosić....aaaa to ja tez wyrodna bo nigdzie nie latam ino do naszej pediatry no i raz u neurologa ze względu na wylew Dominika.

hmmm kurde powiem Ci, że ciężko powiedzieć który to który :-D
 
Bibiana no ja tez tyle co z zaleceń szpitalnych...bioderka, okulista, neurolog i co mc do pediatry. A lekarka stwierdziła, że to, że nie chodzimy do neonatologa jest po prostu nienormalne:eek: Bo do neonatologa chodzą wszyscy...serio??Wszyscy??

Stachu klocek to ten w niebieskim sweteku:) Karol to ten co wygląda jak panienka;)

Bibiana hehehhe to kwestia perpektywy czy naprawdę Tomasz jest taki duży i o tyyle większy??
 
Bibiana spróbuję im tym posmarować zobaczymy czy coś się poprawi, niezłe zdjęcie i Tomasz wygląda na nim na dużego chłopca a Dominik to taka kruszynka, ale może to zdjęcie tak to pokazuje
Gloriane no to rzeczywiście jakaś walnięta ta lekarka i przewrażliwiona strasznie że jak bliźniaki to muszą latać po lekarzach, ehh...szkoda słów na nią, a chłopcy Twoi cudaśni, Karolek jakie długie włoski ma, z trzeciego zdjęcia widać że Stasiu jest z prawej strony:-)
 
Ostatnia edycja:
Polka dokładnie:) Dziesiąteczka:) Odnalazłaś klocusia Stasia:tak:

A co do lekarki, kurczę aż się popłakałam jak wyszłam z gabinetu a powinnam być wściekła i się odgryźc:angry:Aż jestem zła na siebie.
 
Tomuś na tym zdjęciu jest trochę wyżej niż Dominik widac po dupkach, ale widać też że Tomi większy, zaraz znajde inne zdjęcie może starsze Zobacz załącznik 592853to z tamtego miesiąca
przynajmniej widac jak się przepuklina zmniejsza :p

Gloriane na końcu dałam uśmieszek tzn że widać kto jet kto, chłopaki różne tak jak i u mnie, ale słodziutkie i te włoski :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gloriane możesz złożyć skargę do kierownika przychodni lub kogoś kto tam rzadzi musi byc to skarga imienna bo bezimienne lądują z reguły w koszu jak to nie poradzi to do nfz do rzecznika praw pacjentów I zrób to bo jak duzo ludzi odpuści to taka wariatka dalej leczy I innych obraża ja jestem z natury raczej łagodna I ugodowa ale jak byłam w ciąży z chłopakaim zrobiłam sie taka harda że jak poszłam do urzedu załatwic małą pierdołe to skończyło się na sprawie w sądzie nie bedzie mi nikt wmawiał że czegoś nie można jak można :-) jeszcze miałam jedną dość przykrą przygode jak leżeli w szpitalu I ja tam chodziłam na każde karmienie lub czasem siedziałam cały dzień z początku bałam się sam ich z inkubatorów wyciągać( (te wszytskie przewody I rurki bałam sie że im krzywdę zrobię)I pielęgniarka która mną się tego dnia zajmowała miała na wszytsko czas tylko nie na to żeby mi pomóć ich wyciągnąć powiedziała mi że dobrze mi radzi żebym tu nie przychodziła bo tu nikt nie bedzie cały dzień nademną stał poszłam do domu I sie poryczałąm poszłam do odziałowej I jej opowiedziałam histoire zwolnili ja dyscyplinarnie troche mi było jej szkoda bo to wiadomo jakie czasy trudno:baffled: wogóle to dzieciaki przesłodkie:-)
 
Do góry