reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Sto lat dla wszystkich maluszków :-) Niech nam żyją roczniaki :-)

U nas też leje i leje... masakra. Maluchy jakieś nie w sosie. Dziś kończymy 2 miesiące. W nocy Zuzik stwierdziła że wyspana i kiedy tak z nią siedziałam - pomyślałam że 2 miesiące temu wody mi odchodziły i z niepokojem czekałam na to co będzie. Nawet nie wiem kiedy to minęło. Jutro czeka.nas kontrola u kardiologa, bo maluchy miały szmery w serduchach. Za tydzień druga kontrola z bioderkami.
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Roczniakow:-)

lilly i niuleczka - współczuje tych nocek. Mnie straszono jak sie chwalilam ze mi śpią całe noce ze im to minie a poki co jest 7,5 mies i jest coraz lepiej . Śpią 10-11 godz z jedna przerwa na jedzenie ok 5-6 a nawet ostatnio Mati śpi do 7:30 bez przerwy. Czasami coś zaplacza w nocy 1-2 razy ale to na chwile. Wiec oby tak dalej . Nie wiem od czego to zależy , ze jedne śpią w nocy a inne sue budzą. Za to moje prawie nic w ciagu dnia nie śpią.

A Mati juz raczkuje no i dzis puerwszy raz sam usiadł ;-) tak wiec juz oczy dookoła głowy

sylhaa- a to Jaki Ty w koncu kupilas teraz wozek? Bo mowilas zd BJ po roku dopiero a jednak teraz kupiłas go? To skoro masz ten nowy to to jest ten BJ GT . Ja dałam mało ale mój ma 2 lata i nie jest w idealnym stanie no ale jako drugi wózek bo i candy tez bede mieć to moze być
 
Dla naszych blizniakowych roczniakow duzo duzo zdrowka zyczymy niech nam rosna zdrowo.
U nas zabkowania ciag dalszy wynik nadal 1-0 dla Matiego ale biedaka bala dziaselka I stracil nam apetyt Filipcio natomiast wszystko gryzie.
Pogoda nas nie rozpieszcza - leje. Dzisiaj tescie zostaja z dziecmi a my zaraz idziemy na piwko ze znajomymi. Oblewamy moja 30 :O
 
Niuleczka jakbym o moim Rorku czytala jak piszesz o Olku, ze na Tobie caly czas wisi, ze ja tez nie wpadlam, by to na skok rozwojowy 'zwalic', juz mi plecy siadaja, bo klocek wazy 10,6kg
Marcikuk, wszystkiego naj! Ty to jeszcze 'mlodka' (zreszta pewnie wiekszosc z was), mi za pare dni stuknie 32:szok:.
Padam, bo mnie chlopaki dzis psychicznie I fizycznie wykonczyli.
 
Marcikuk- spełnienia marzeń (choć te już pewnie są;-) ) radości i uśmiechu bez trosk każdego dnia:-).

HEhe ja w moją 30 usłyszałam 2 bijące serduszka:-)pod sercem:-)
 
Dobry rocznik :)
Powiedzcie mi dziewczyny, rozszerzając dietę po skończonym 4 mcu w czym karmilyscie maluchy? W krzeselkach,.bujakach?
 
Dzieki dziewczynki
Cailina nie przesadzaj z ta staroscia tylko dwa lata starsza jestes. Ja juz tez 3 z przodu mam. A pamietam jak siostrze juz prawie stype robilam jak ona miala 30 lat. Wypomina mi to do dzisiaj.
Dziewczynki widze ze rocznik 83 podatny na blizniaki są :-):-):-)
 
reklama
Do góry