reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Anika, moje mialy wage podobna ale teraz lzejszy przescignal braciszka o przeszlo kilogram. Ale mysle, ze jak blizniaki sa dwujajowe to nie ma co sie martwic bo to tak jakby byla dwojka zupelnie odmiennych dzieci, a trafilo sie, ze razem urodzonych.
 
reklama
Sylha- znalazłam baby jogger w super cenie tylko 600 zł i maz dzis ma po niego jechać . Normalnie chodzą po 1000 zł tutaj . Oby tylko ta babka pezetrzymala mi go do 17 bo dopiero maz wtedy moze jechać .
 
Witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było ale czasu brak, rano pobudka o 6-stej przygotowanie dzieciaków i siebie aż przyjdzie szwagierka albo teściowa żeby pilnować moją szarańczę a ja do pracy, w pracy kupę roboty a po pracy zakupy albo spacer albo jedno i drugie:) a później jak przyczepia się mi do nogi moje krasnale to tak do wieczora a później kąpanie, karmienie i lulu, a ja padam i nie mam na nic już siły coś pooglądam w tv i nawet nie wiem kiedy odlatuję i tak dzień za dniem mija, i roczek zbliża się wielkimi krokami. Dzieciaki chodzą już same najpierw Kubuś a Maja z dwa tygodnie po nim i zaczęły się guzy i siniaki a oczy mam dookoła głowy.
Zastanawiam jak dajecie sobie radę z karmieniem dzieciaków bo ja mam problem utrzymać ich w jednym miejscu żeby siedli i zjedli, mieszkam w bloku i po prostu miejsca brakuje mi na dwa foteliki więc karmie ich z doskoku jak złapię ale przyznam że mnie to męczy, mam jeden fotelik do karmienie ale żadne nie chce czekać w kolejce na swoja kolej albo będą jeść razem albo wcale i zastanawiam się co z tym fantem zrobić co wymyślić najlepsze byłoby zapiąć do fotelika i nakarmić ale w pokoju już nić nie wcisnę może coś podpowiecie, pozdrawiam :)
 
Lilly - ja się zbieram zeby się pochwalic jakimis fotkami ale jakos przez pw nie umiem wysłac a tu jakoś nie mam czasu nigdy ale w końcu sie zbiorę. Dziękujemy za życzenia i ściskamy Twoje pannice.
Roczek zleciał co? Rok temu myslalam, ze to najgorszy czas jak minie to juz będzie git, a teraz myslę, że dopiero zaczyna sie prawdziwy sajgon :-D
Jakie fanty laski wyciągnęły?

U nas kieliszek, świety obrazek i szczotka do wlosów tylko w róznych kolejnościach - żaden kasy nie chciał hahaha
U nas dzis dziadkowa impreza zaliczona w niedzielę z chrzestnymi i koniec z tymi imorezami bo tylko torty wcinam;-)
Wiolcia - dziękujemy za życzenia, no już roczek minął, zaraz Twoje dzieciaczki będą świętować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niuleczka my dzis tylko życzonka a wyprawiamy w sobotę,także napiszę Ci co moje dziewczyny wyciągnęły z fantów :-) No to chłopaki łakomi na kasę nie bedą,ale oby ją mieli :-) Zleciał ten rok jakoś tak szybko,ale dzieci tak mi dają popalić,że masakra.Wyślę na pw mój adres mailowy i wymienimy sie fotkami naszych łobuziaków :-)

Cailina Dziękujemy za życzenia :-) Buźka
 
Do góry