reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja @ dostalam ksiazkowo 6 tyg po skonczeniu karmienua ale xnam dziewczyny co mimo karmienia dostawaly regularnie co 4 tyg od porodu. Tak puerwsza lala sie 1.5 tyg jakby kurek kto odkrecil.
 
reklama
Ja tez dostałam @ dość szybko ok po 8 tyg a tez wtedy jeszcze karmiłam .

sylha- wg mnie ten baby jogger jest rewelacja i pcha sie go super. To był wózek który chciałam kupić jak myślałam o wózkach szerokich. Jednak jedno szczęście , ze zdecydowałam sie na mój i candy bo w mojej sytuacji to był najlepszy wybór i ze względu na dom, ze mogę spokojnie wjechać do środka a takim na szerokość nie i musiałabym dzieci na dworzu wkładać i wyciągać . Poza tym, ze mogę mieć z niego wersje pojedyncza . A baby jogger city mini sama szukam w okazji zeby kupić bo mam taki kaprys hehe:-) chce go mieć jako drugi wózek który bedzie w aucie . Tylko, ze są dwa rodzaje city mini na piankowych i on waży chyba ok 12 kg i city mini GT na dmuchanych i jest cięższy ok 14,5 i chyba ma większe koła
 
Lilonka- :-D 9 miesięcy odpoczywałaś i jeszcze Ci mało;-)

Lola- :szok: o nie wiedziałam,że jeszcze są pompowane koła wyczytałam jedynie,że oparcie zostało usztywnione i są dodatkowo paski zabezpieczające przed przypadkowym złożeniem....póki co jestem na niego napalona:-):-D i na roczek planuję się już w niego zaopatrzyć....
 
Lola- chcę sprzedać, bo póki co chcę się zaopatrzyć w mikado duet- rewelacja to nie jest, ale na te kilka miesięcy wystarczy- ważne mi jest,że dzieci będą siedziały do mnie- a nie jak mam teraz- denerwuje mnie to,bo nie mam kontaktu z dziećmi... no i ten sposób rozkładania do spania....upatrzyłam używkę w bdb stanie i raczej się skuszę, a potem ten bj

No i zostałam sama:-( emek pojechał do Niemiec....
 
Witam
My juz po chrzcinach. Najwazniejsze ze pogoda
była. W sobote lalo I dzisiaj tez leje a wczoraj bylo ladnie I cieplo. Chlopcy grzeczni. Mati zasnal prawie od razu u emka na rekach. Filip sie wiercil w koncu zainteresowal sie dziewczynka co za nami siedziala I sie smiali do siebie. Pozniej troszke zaczal marudzic a na sam chrzest usnal. Dziecko padlo I nawet sie nie obudzil jak byl woda polewany.
Jeszcze 10dni I wracam do domu. Jutro czeka nas przeprowadzka do tesciow nie wiem jak ja to przezyje.
Pozdrawiam was
 
To wam sie udalo z ta pogoda Marcikuk. Jak bedziesz miala to wrzuc jakies zdjecia. A my wczoraj zaliczylismy pierwsza impreze roczniakowa kolegi maluchow, za tydzien robimy swoja.
 
witam
sylha ja tez zostalam sama bo moj tez w delegacji w sztudgardzie ,pojechal na 2 tyg ;-)na wekeend planuje spotkanie z przyjaciólka musimy ponarzekac na swoje tesciowe noi wlasnie apropo tesciowych to ja mojej stanowczo przykróciłam przyjscia do mnie i przesiadywania do wieczora wiec sie dzis zdziwila jak jej powiedzialam ze w tym tygodniu raczej ma nie przychodzic pozatym siostra ma urlop i na kilka dni wpada do mnie
no marcikuk to ci sie udalo z pogodą :-):-)
dziewczyny mąz kupil chodzik niestety tez bylam przeciwna ale moja milenka prawie nie chce z niego wyjsc i ładnie sie odpycha w nim ,niestety za chiny ludowe niechce raczkowac i jej nie zmusze do tego
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn których maluchy urodziły się ze znaczną różnicą w wadze.Czy z czasem maluchy zbliżyły się z kg do siebie czy nie? U mnie Szymon wazy już 8kg a Lenka 5,5 100_2523.jpg100_2529.jpg
 

Załączniki

  • 100_2523.jpg
    100_2523.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 48
  • 100_2529.jpg
    100_2529.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 40
Do góry