reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
sylha to nie wiem co Ci poradzić....
Moja Tosia też odmawia żarcia prócz cyca!!! 3 łyżeczki i koniec. Wypija jedynie zupkę z miseczki taką rzadką ale to raczej z powodu że to atrakcyjne jest dla niej, w sensie to picie;-) mam nadzieje że jej przejdzie :eek:

wiolka rajstopek nie!!! za gorąco... dzisiaj u nas bardzo ciepło więc cienkie gatki i body z długim rękawem mają i cienkie skarpetki a i tak wydaje mi się że może im być ciepło bo mnie w krótkim ciepło... najwyżej na krótki zmienie... i cienka czapeczka albo nawet jakaś chustka czy cos takiego bo nie wieje nawet
 
Pikka- dobre z tym piciem:-D, ja dochodzę do wniosku: Amelia nie lubi marchewy w dużych ilościach , bo dzisiaj dostała ziemniak z buraczkiem i wcinała aż sama dziubola otwierała:szok::-D, no chyba,że to był dzień dobroci dla zwierząt:eek:, no i nie lubi kaszki- jutro będę wyczajać, czy w ogóle czy tylko tej jabłkowej....

Ja moje smyki dzisiaj ubrałam bodziak długi rękaw i rajtasy, lekko je opatuliłąm im nóżki pieluchą tetrową bo strasznie u nas wiało i tak zasuwamy do kuzynki temp. pow.25st....a tam jej sąsiadki dzieci (5i 3lata) bluzeczka krótki rękaw, bluzeczka długi rękaw i bluza z kapturem:szok::szok::szok: a i czapki ciepłe ala takie wełniane!!!!!!Omało na zawał nie zeszła jak widziała,że te bez czapek i hasło: ubierz im chociaż takie cienkie....taaaa jak w gondolach chyba ze 30st!!!!A ona się dziwi dlaczego jej dzieci nonstop chorują!!!!Chciałam im ubrać gacie, ale one ze skarpetami coś się nie umieją dogadać- sekund 5 i na dole....
 
witam
wiolka o to samo mialam wczoraj pytac?w co ubrac maluchy bo pogoda wsumie taka zdradliwa u mnie tez strasznie wieje wiatr
wczoraj 28stopni i ubralam maluchy w body z krotkim rekawem na to cienka bluzka z dlugim ,spodenki i skarpetki a noi cienka czapka mysle ze na rajstopki bylo za cieplo ale przy temp 18 stopni mozna zalozyc
 
Za to dzisiaj u nas brzydko :-(, 13st i pada, póki co śpią mi na tarasie....ae spacerku dzisiaj nie będzie...

Ja bym moim chętnie ubierała gacie + skarpetki, ale co jak one je zaraz zrzucają...Amelia jeszcze chwilę je ma, ale Kacper ma giry po tatusiu i jemu ogólnie ciężko jakieś podwozia na stopy założyć, bo wszystko mu ściąga potem kostki, łydki, ileż ja już mu skarpet z różnych firm nakupowałam i nic!!!!A rajtasy- cóż babskie to,a le przynajmniej ma stópki zakryte...
 
Ostatnia edycja:
pogoda może i zdradliwa ale spocić się też nie problem...
u nas wczoraj gorąco i bez wiatru więc dzieciaki były w krótkich rękawkach, cienkich spodniach/leginsach, bez skarpetek i cienkie czapeczki, w zasadzie to kapelusiki były. I to raczej żeby od słońca chronić a nie przed zimnem. Nóżki cieplutkie miały mimo braku skarpet.
 
Wy piszecie jak ubierac a u was 28 st. Ja to sie wypowiedzialam jak ale u mnie ledwo 12 st w dzien.

U mnie chlopcy tez skarpety sciagaja ( nawet bez uzycia rąk) ale zakupilam buciki cienkie, miekkie i wiazane na sznurowki i dzieki temu teraz nie sciagaja. Bo ciezko im jeszcze sciagnac butki ktore dobrze zawiazane sa.

U mnie bandzaj. Maz fuche zalapal wiec wraca praktycznie w nocy a z samego rana wychodzi wiec jest niby ale jakby go nie bylo. Juz chwilami mam dosc.
 
Zabolek to co ja mam powiedziec jak jestem sama caly tydzien M wraca na dwa dni najwiecej i dalej w trase, czsem po 3 tyg go niema. Ale nareszcie pogody ladne i te dni leca lepiej. Ja to jestem przewrazliwiona na punkcie ubierania.Aj wogole to dla mnie ciezki temat :-D pikka ty to szalejesz bo ja to krotki rekaw zaloze jak bedzie chyba 30 stopni a tak niema szans heh tym bardziej ze one niemaja jeszcze tak ruchu jak my i siedza w wozku.
 
Moona- oj to Ciebie to podziwiać i medale wręczać!!!!!!Mój wczoraj 2 h z nimi siedział i stwierdził,że ma ich dosyć:eek:.....jak byłby na Twoim miejscu to chyba by w wariatkowie wylądował:-D:-D:-D.

Zabolek u nas dzisiaj też po południu było ledwo 10 i praktycznie cały dzień lało.

A z tym ubieraniem no właśnie my się ruszamy a one- moej szczególnie duuużo jeszcze w wózku śpią to dopiero ciepło tracą.....inaczej też będzie jak będzie latem 28st a inaczej teraz....

Moje dzisiaj się powietrzyły na tarasie pote w tunelu foliowym- ja w tym czasie im posiałam marchewę, buraczki, brokuły, cukinie i szpinak, niech to teraz tylko szybko rośnie:-D
 
reklama
czesc dziewczyny, moje blizniaki- Wika i Antos- juz po tej stronie brzuszka, sa z nami juz tydzien i zupelnie sie w nich zakochalismy :-) pozwolcie ze do was dolacze, bo razem zawsze razniej :)
 
Do góry