reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

czesc dziewczyny no faktycznie tu pusto
zabolek dzieki ze pytasz ,wiosna przyszla wiec wzielam sie za porządki i przedewszystkim korzystam z pogody i piore koce ,reczniki itd
u nas ok w piatek zaliczylismy ostatnią wizyte w patologi noworodka ,pani doktor powiedziala ze milence jedno oczko ucieka ale to musi ocenic okulista bo niby do roku czasu tak moze sie dziac z powodu slabych miesni galek ocznych:-)
moj milosz juz powoli zaczyna stawac a milenka nadal tylko siedzi
rehabilituje ja dodatkowo ale narazie efektow brak no co za leniwiec
anula twoje maluchy to rosna w oczach
mona gratuluje roczku:-):-)
pozdrawiam milej niedzieli
 
reklama
Witam porannie. Czas wrocic do rzeczywistosci, koniec laby i od dzis powracaja poranne spacery ;)
Chlopcy zrobili sie bardziej kumaci. Tomek zaczal reagowac na " choc", " siadaj" a jak mowie " nie wolno" to dostaje przyspieszenia i spierdziala ;)
Filip wczoraj cwiczyl pozycje raczkowania, niestety za ciezki i rece rady nie daja. Podejrzewam ze on ominie raczkowanie bo nogi troche silniejsze ma i pewnie juz nimi zacznie sie przemieszczac.
 
witam i ja porannie
u nas od wczoraj po 20stopni
ja juz obiad przygotowany i uciekam z maluchami na caly dzien na dwor
zabolek rehabilitantka milenki mówi ze ją tez raczej ominie raczkowanie albo zacznie z pozycji siedzącej bo nie garnie sie do niczego
milego dnia dziewczyny
 
No wiesz co Filip tez tylko siedzi na tym dupsku. Co prawda wreci sie na nim jak cos bardzo chce to jezdzi pupa zeby gdzies isc ale to w obrebie 50 cm. Moja rehabilitantka tez problemu nie widzi. Tzn rozwija sie dobrze z tym ze z lekkim opoznieniem i tyle. No i do tego gruby jest wiec to tez mu nie pomaga. No nic widze ze rozwoj na ok to nie bede cudowac i niech idzi swoim torem.
 
Cześć dziewczyny piękan pogoda słonko świeci ciepło wkońcu wiosna, wczoraj byliśmy na długim spacerku i dziś mężuś też pójdzie przewietrzyć dzieciaczki, któraś z Was pisała o kremie Ziaji na to AZS, Maja i Kubuś dalej mają taką szorstką skórę smaruję to emolium kremem tym silniejszym i jakoś nie widzę zbytniej porprawy, może ta Ziaja by pomogła ale nie wiem jaki to dokładnie krem jakiś dla dzieci podpowiedzcie pozdrawiam:)
 
Ja pisalam o ziajce. Jest to krem od pierwszego dnia narodzin. Kosz to ok 4-5 zl. Dostepne na pewno w auchan , intermarche, czasem tesco i prywatne drogerie. Zaraz fotka dam jak wyglada.

http://www.ceneo.pl/17598849
 
Witajcie, Anula polecam krem Cetaphil MD.. rewelacyjny ja stosuję u dzieci ( można już od niemowlaka stosować) używam tez i sama:)
 
Dziewczyny, mam pytanie o smoczek. Dajecie swoim maluchom? A jeśli tak to od kiedy? Pawełek od dwóch dni nam prawie nie śpi, ciągle płacze, a uspokaja się tylko ssąc. Nie chciałam dawać im smoczków, szczególnie że karmię tylko piersią, a słyszałam, że smoczek może zaburzyć odruch ssania. Z drugiej strony gdzieś wyczytałam, że do 3 miesięcy dziecko potrzebuje ssania przez większość część doby i warto dawać. Już mam mętlik, a jeszcze dwa dni z płaczkiem i zacznę płakać z nim.
 
Czesc dziewczyny u nas szal z tymi chorobskami dzis powtorka z lekarzem i bez antybiotyku sie nie obeszlo, ale coz teraz mam nadzieje ze im szybko przejdzie, bo wykonczyc sie mozna. U nas Ziajka dostepna jest tez w aptece. A co do smoczkow to ja daje i rozne rzeczy slyszalam jakie to zle sa, ale jakos i starszy mial i nic mu nie jest , mi jeste o wiele latwiej jak w nocy zamiast butli to dam smoka i spia dalej.My uzywamy aventu bo sa podwojnie pakowane :D A mati dziekujemy bardzo za gratki :tak: chodz roczek zapalnowalismy inaczej no coz wszystko przesunelo sie w czasie. Dobrej nocki zyczymy :)
 
reklama
Miss- to też CHYBA zależy od dziecka.....u nas Kacper przez pierwszys tydzień życia była karmiony z butli, dostawał smoczek- wszystko z nuka te anatomiczne.....jak wróciliśmy do domu to za 2 drugim razem jak zaciągnął z cyca to ciągnie do dzisiaj:-D smoka ma i butelkę a aventu też ciągnie.....Amelia z resztą też już i w szpitalu miała smoka- u nas pozwolono, bo dziecko ma być spokojne....

Ależ mamy piękną pgodę!!!!!Moje dzisiaj praktycznie cały dzien na dworze, jedynie małe przerwy na jedzonko....emek sie śmiał,że od sąsiadów to za cały tydzeń się nie podotleniają co nasze dzisiaj:-D:-D Poza tym to ja padam na pyszczola- oj wymula to dotlenie....a jutro szaleństwa ogródkowe...tunel foliowy stoi to można siać...
 
Do góry