reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Marcikuk- fajne bystrzaki te Twoje mysze:tak::tak:

Niuleczka- echhh te teściowe......ja nawet nie będę zaczynać! Ale dobrze,że jej nagadałaś- może to w końcu zadziała!!!

Mati- no niestety coraz więcej gratów i miejsca mniej....ale ja właśnie też chcę mieć te krzesełka, drewniane zajmują mniej miejsca, ale są też dla mnie mniej praktyczne!!!!!!

Cailina- a w PL idzie dostać ten teetha?!?!Musze małej kupić, bo kuzynka wczorja jej dziubolek sprawdzała i powiedziała,że coś się tam dzieje i ją bardziej swędzi niż boli- a ona się wyżywa na wszystkim....

a tak poza tym TO JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!!!!już mnie bierze to wieczne ubieranie i opatulanie dzieci a u nas znó sypie śnieg i jest -5:confused2::confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Syla w pl Teetha nie ma. Mozesz poszukac czy na allegro ktos nie sprowadza.

U mnie noc fatalna. Chlopaki od polnocy plakali, cudowali, sami nie wiedzieli co chca. Zauwazylam ze raz w mc zawsze tak jest :/
 
kurcze napisałam takiego dlugiego posta i mój milosz mi go skasowal
musze go najpierw uspic i pozniej napisze jeszcze raz
 
ok ten mój czort zasnol ale niestety nie w swoim łózeczku tylko w moim:wściekła/y::wściekła/y:
niuleczka jestem z Ciebie dumna ze tak załatwiłas tesciową
u nas w nocy to samo co u ciebie,miłosz ląduje u nas co noc bo tez mi sie niechce co chwile wstawac wiecznie marudzi chyba na ząbki teraz bedzie pewnie jeden za drugim
sylha apropo wiosny :u nas dzis pada snieg i to takie wielkie płaty
wczoraj oglądalam pogode i od 6 marca ma byc po ponad 10stopni wiec jakas nadzieja jest ze ta zima wkoncu sie skonczy ,tez jestem umeczona ubieraniem dwójki dzieci w kombinezony tymbardziej ze są juz na styk i napewno nowych juz kupowac nie bede
no nic w związku z tym ze idzie wiosna wzielam sie za porządki w szafie,wczoraj sobie kupiłam plaszczyk na wiosne hehe jeszcze jakies szpileczki musze znalezc:-):-)
ech maluchy spią wiec biore sie za porządki i obiadek dzis robie wątróbkę bo juz sama niewiem co tu gotowac wiecznie tylko schabowe,mielone i piers z kurczaka juz obrzydło mi to
dziewczyny ostatnio mialam troche czasu i wrócilam do naszych postów które pisałysmy jak bylysmy w ciązy ,troche sie uśmiałam ale i popłakalam
zaraz trzeba bedzie przeniesc sie albo zalozyc nowy wątek "blizniaki niemowlaczki-drugi rok zycia
ale ten czas leci my za 3 mies robimy roczek o ludzie
uciekam papapapa:-)
 
A wy te zele na dziasla smarujecie palcem? Jak czesto można smarowac? Ja wczoraj kupiłam dentinox bo nie było tej teetha ale Mati dalej płakał więc juz nie wiem o co chodzi .

Marcikuk - super masz chłopaków i faktycznie każdy inny :-)

Za 3 tyg lecę do Polski i szczerze to jestem przerażona ta wyprawa z dwójka dzieci , bagażami i wogole nie mam pojęcia jakie ciuchy sobie zabrać na 3 tyg bo z ta pogoda ta różnie .
 
Lola- mi własnie koleżanka powiedziała,że ten dentinox najbardziej znieczula- bo tak niby wypróbowała farmaceutka:sorry2:hmmm emek wie,że ma kupić, ale też jeszcze myślę nad czymś chłodzącym co ukoi swędzenie- bo bardziej teraz daje Amelii popalić, a dziewczyny ten calgel co tu reklamują?!?!?!wiecie coś o nim?!?!?Amelia przed chwilą była szczęśliwa jak dostała gryzaka z lodówki:-)
A teraz leżą w łóżku- naszym też:wściekła/y: bo coś ostatnio w ciągu dnia nie chcą leżeć w swoim i nie wiem jak tego oduczyć!!!!No i sobie głośno pogadują zamiast spać:errr: a swoje łoże wcale nie lepsze mają bo śpią tak: Kopiuj  z 157.jpgIMG_2685.jpga tską huśtawkę im zrobiliśmy:-)
 
sylha ja kupiłam calgel moja siostra jest farmaceutka i polecila mi wlasnie ten
niezly pomysł z tą huśtawką rewelacja ,niestety ja mam male mieszkanie wiec u mnie odpada ,napewno im tak dobrze jak mama pobuja hehehe,mój milosz jak jest mega niegrzeczny to albo nosidełko idzie w ruch albo wózek wnosze do mieszkania
tez sie tego boje ze milosz sie przyzwyczai do naszego łózka ale kurcze wole zeby jedno płakalo niz dwójka
 
reklama
shyla - extra to łózeczko macie ale da sie jakos je podzielić? Bo np moi to juz by po sobie chodzili, szczególnie Kuba po Olku, a ze jest cięższy, sprawniejszy i jakis taki dominujący to drugi tylko by wył "ratunkuuuu"

Moi śpią w spiworkach cały czas, przynajmniej sie nie rozkopią ale za to smiesznie sie zakręca ten śpiwor jak Kubek rano lezy już głowa w nogach;-)


zabolek - u mnie tez nocka jedna z gorszych ale u mnie to norma buuuuu
Ja to sie boje tych zębów jak cholera, podobno jak dzieciom późno wychodza to idzie po kilka na raz hmmm:baffled:

Mati - moi też juz na styk w kombinezonach a wręcz juz za małe i upycham na siłe, tez juz nie będe sie rujnowac bo bez sensu. Muszę im jakies ciepłe portki na wiosne kupić, kurtki, czapki no i buty i znów kaska niezła poleci ale co zrobić.
 
Do góry