reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

witajcie dziewczyny
pikka mojemu miłoniowi juz tez przeszlo z tymi rączkami ogólnie mój milosz jak go posadze to sam potrafi sie utrzymac na podpartych rączkach silny chłop z niego ,pani rehabilitantka sie smieje i mówi ze miłosz robi wszystko byle jak aby do celu ale to nie jest zle poprostu to wynika z osobowosci
palu ja kładlam duzo miłoszka na takiej fajnej wysokiej poduszce i wałku,a malo tego trzymalam mu pupe bo on ja caly czas podnosil ją do góry a rączki szly na boki
my wczoraj bylismy na bioderkach z miłoszkiem i juz wszystko jest ok
teraz tylko jestesmy tylko pod kontrolą neurologa i rahabilitacja nam zostala i pewnie jeszcze ok roku bedziemy na nia jezdzic
pozdrawiamy P1080650.jpgP1080657.jpg
 
reklama
Mati- bosko wyglądają dzieciaki:-) Milenka tak słodko w tej opasce a Miłoń rozbraja włosami!!!!!Fajne masz te krzesełka z jakiej firmy?!?!My dostaniemy od koleżanki niebieskie to właśnie się śmiałam,że Amelce kupimy różowe:-),

Lola- moje nadal tylko na cycu więc o diecie co prawda myślę obczajam co i jak, ale rozszerzać nie mam zamiaru póki co- choć to też takie śmieszne, bo jedna pediatra mi mówi,że skoro tylko pierś i dobrze przybierają to po 6msc, a inna gdzie z powodu wcześniactwa jeździmy na kontrole,że mam normalnie już, więc stwierdziłam,że póki same nie dają wyraźnych ku temu oznak to poczekam- może za miesiąc- zobaczę też jak mi dalej pójdzie z karmieniem....
Jak nocka?!?!U nas nawet ok, mały się obudził o 2- chyba bardziej z powodu mokrego pampera, bo mu 3 założyłam, troszkę pojadł i podzedł spać, Amelia oczywiście noc przespana:-)
 
Hej,
Mati - no Cuuuudeńka dwa normalnie... Milenka śliczna dziewusia, ale, wiesz..ja mam 3, wiec moje serce zdecydowanie podbił Miłoszek :-D
Aladam - jak tam? odezwij się, może choć w weekend słówko, bo mocno trzymam kciukasy za Ciebie i sama z przerażenia przed powrotem do pracy po ścianach chodzę..
Donka, Agata88, Yummy - odezwijcie sie na słówko :tak:co u Was?
Lilly - a Ty jak tam?

u mnie dzisiaj starsza córa po 1,5 tyg. przerwie wróciła do przedszkola, młode na razie ok..a ja tak starsznie zateskniłam za jakimś wyjsciem..no jakieś kino, albo chociaż połazić po galerii....normalnie jakos mam przesyt tego, że tylko w domu i ruszyć się nie można :no: eh...

to dobrego dnia dla Wszystkich Bliźniaków i ich Mam..
 
sylha moje sa baby desing ja kupowalam uzywane za jedna szt 90 albo 100zl juz nie pamietam pierwszy raz je posadzilam jak skonczyly pol roku ale lezanki niestety sprzedalam bo miejsca brak
sa bardzo przydatne przedewszystkim do karmienia bo daje mleko oby dwum naraz noi deserki ,obiadki tez wygodnie podawac a jak czasem zasypiaja w tych krzesełkach to obnizam oparcia i sobie w nich spią jak w lezankach
fajna sprawa ale miejsca troche zajmują mimo tego ze sie skladają
aimme miłoszek podbija serca w iększosci ciotek bo u nas w rodzinie sam babiniec
 
Sylha mojemu Ciankowi widac tak dwa zabki na dole ale nie chca wyjsc Tez uzywamy teetha, nie wiem czy pomaga, ale chlopaki szaleja za jej smakiem! zreszta, im wszystko smakuje!

My dzis mamy 7 miesieczna kontrole, dopiero teraz bo dzis chlopaki maja 7 miesiecy wieku korygowanego. A na razie idziemy na spacer do rzeznika bo chce zrobic gulasz wolowy z guinessem.
 
Mati - śliczne dzieciaczki Milenka na taka spokojniutka wygląda a Miloszek rozbraja uśmiechem no i fryzura super.

To ja się tez pochwale moimi
P2155073.jpgP2155074.jpg
Filipuncio Mateuncio
 
marcikuk bo tak jest Miłoniu jest niegrzeczny a Milenia jak aniołeczek taka grzeczna choc tez czasem ma swoje
twoje jakie pyzy dwie duze są ale wcale nie podobni są do siebie
 
Anuśka - moi nie jedza już w nocy od miesiąca, butla o 19.30 potem ok. 6 aleco z tego jak wyjce z nich nocne i jakbym dala jeść to pewnie miałabym lżej:baffled: no ale juz tyle się męczę, ze teraz sie nie poddam.
Wyglada na to, że my ostatni bezzębni na forum:tak: Dziąsła blade, niby u Kuby widac takie białe kreseczki ale ok 1 mm poniżej dziąsła więc to chyba jeszcze nie ten kulminacyjny moment, az sie boje bo wtedy pewnie w ogóle przestana sypiać:baffled:
Dzis juz o 4.30 Olek wylądował u nas w łózku bo juz miałam dośc chodzenia co 15min do nich. Z nami zasypia i śpi jeszcze do 8,( tzn z przerwami na ryk ale wtedy juz mi latwiej bo jest pod ręką) Kuba budzi się juz od 6 (na dobre bo w nocy oczywiście kilka razy) ale nie ryczy tylko sie przewala w łóżku więc nie chodze do niego i tak nam mija do ok. 7.30 i wtedy już go stamtąd zabieram. Olek jeszcze w ciszy z nami dośpi bo Kubek to od 6 zaczyna tak trajkotac ze już by nie spał, no a ja razem z nimi oczywiście ehh.
Powiedzcie, że kiedys im przejdzie plis...
 
A i jeszcze ponarzekam sobie:
dokladnie tydzień temu byla teściowa, sadza Kubę bez podparcia i mówi "no widzisz siedzi sam", mówie jej ze trzeba go asekurowac bo sie chwije i sie przewróci, ta się zagadała do Olka a Kuba jak nie trzaśnie głową o podłoge to az mnie zmroziło. Mówię jej, że mówiłam, ze nie wolno. Sadziłam, że dostala nauczkę bo się ostro wystraszyła i zapamięta chociaż.
Przychodzi dziś i ta sama akcja sadza Kubę i niby siędzi przy nim ale ten za chwile walnął głową o podłoge to az sie zagotowałam i powiedziałam jej ostro do słuchu:wściekła/y: no niereformowalna małpa!

I zostaw tu dzieci z taką..... jeszcze nigdy ich znia nie zostawiłam a teraz to juz sie nie zanosi....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny, u nas Maja ma jednego dolnego ząbka a drugi w gotowości do wyjścia jest taka słodziudka nauczyła się mówić tata a tatuś się rozpływa z dumy robi kosi kosi i buja się na boki w takt muzyki a miny ma takie że rozkłada na łopatki i uczymy się robić papa, a Kubuś ani jednego ząbka nawet nie wygląda że coś wylezie niedługo za to skacze w takt muzyki i robi niema niema jest:-) przykrywając pieluszką tetrową główkę i ściąga ja expresem żeby się śmiać do rozpuku taką ma frajdę teraz dopiero trochę mi jest lżej bo robią się tacy fajniutcy, a nocki nie mam na co narzekać butla po kąpieli tak o 19.00 i nad ranem 4.00, 5.00 a śpią do 6.30 nieraz 7.00 więc jest ok pozdrawiam wszystkich:-)
 
Do góry