reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja za tydz. wracam do pracy, wszystko już załatwione. Opiekunka ma przyjść w tym tyg. Dobrze, że to osoba którą znam (opiekowała się Sebą),a nie jakaś nowa, bo stres byłby jeszcze większy ;(
Adaś robi ,,papa", bije brawo, robi ,,nunu" (nie wolno ;)) ale jeszcze się myli. U mnie już obydwoje chodzą przy pchaczach i bardzo się leją o zabawki. Ala- krasnal jak jej Adaś zabierze jej ulubioną Gąsienicę- Gawędziarkę, to jak go dopadnie to muszę interweniować ;) Wesoło jest, a poza tym są kochane, dużo się przytulają i zaczynają się razem bawić np ganiają się raczkując, a ile przy tym jest śmiechu ;)))) Do niedawna w ogóle nie zwracali na siebie uwagi. A i uwielbiają obydwoje starszego braciszka, który teraz jest akurat chory i siedzi w domku. Wesołe jest życie mamy bliźniaków ;))
A i nadal na cycusiu, sama jestem w szoku. Seba zakończył karmienie w 8 miesiącu!!!

Skowronek, możesz się skonsultować (na pewno nie zaszkodzi) z pediatrą i on zobaczy dziewczynki, ale pewnie lada chwila zaczną zdobywać nowe umiejętności i nawet się nie obejrzysz i będą siedzieć.



 
reklama
U mnie zabkowania ciag dalszy. Masakra jakas. Takie wrzaski sa co chwila ze szok ;/

A to moja cala trojeczka
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 39
skowronek - przy kolejnej wizycie spytaj lekarza co on o tym mysli ale wedlug mnie nie ma co sie zamartwiac, zawsze mi wszyscy mowili ze nie ma co porownywac, rozwoj dziecka jest sprawa bardzo indywidualna i niektore dzieci szybko cos opanuja a innym potrzeba wiecej czasu
zabolek - no to faktycznie musisz miec masakre jak wrzeszcza co chwila, powodzenia. A trojeczka fantastyczna
Lola - fajnie ze juz w domu jestes, chociaz tyle ulatwienia dla ciebie, zdrowka duzo dla Lenki zycze i mam nadzieje ze wszystkie badania beda po twojej mysli
aladam - no to zapewne masz wesolutko w domu jak sie gonia na czworaka
ankos - no tak wlasnie myslalam ze jak u mnie spia teraz pieknie to nie znaczy ze zawsze juz bedzie tak pieknie

U nas dobrze wszystko, w srode mamy kolejne szczepienie ciekawe co to bedzie po pierwszym Filipuncia nozki bolaly wiec tym razem moze byc podobnie, mam nadzieje ze Mateuncio przejdzie kolejne szczepienie bez echa.
No i moje chlopaki zamienili sie rolami jak na poczatku Mateusz byl nerwowy i wrzeszczal non stop strasznie byl niecierliwy a Filipcio spokojny tak teraz Mateuszek spokojny rozglada sie dookola a Filip domaga sie uwagi
 
Strasznego!!!!!!!!!! Na samą myśl boli mnie brzuch ;( I pomimo, że wracam na ,,stare śmieci" to bardzo się boję: jak bliźniaki? Jak niania? Jak mąż? Jak ja ogarnę to wszystko Za tydz. o tej porze będę już pracy. Zapłaczę się chyba.... Jeszcze 1,5 roku temu nie przypuszczałabym, że z taką niechęcią będę wracać do pracy........



 
Ja też mam pietra bo już myśle jak ja się zorganizuję rano jak dam radę choć pracę mam po drugiej stronie i też wracam na stare śmieci i chcę wyjść do ludzi bo mam powoli doś tej rutyny to jednak się boję jak to będzie.
 
A opiekunkę będziesz mieć 5 dni w tygodniu na 8 godzin ? I przepraszam że się zapytam ale chciałam porównać ceny ile będzie Cię kosztowac niania, pozdrawiam:-)
 
Nie zazdroszcze wam dziewczyny powrotu do pracy, mi tam dobrze w domu z chlopakami...zreszta nie mam wyboru, bo tu zlobek tak drogi, ze za dwoch cala moja wyplata by poszla. Ale jak juz kupimy dom to wezme jeszcze jedno lub dwoje dzieci do opieki, najlepiej w wieku moich malych.
 
Jakie tu pustki ostatnio, mamusie zapracowane :)
U nas dzisiaj spadl snieg.... o 5 jak wstalam na karmienie nie bylo sniegu a o 7 bielusienko :-)
Dzisiaj zaliczylismy kolejne szczepienie, chlopaki rosna ladnie Filip ma 57cm i wazy 5280gr a Mati ma 56cm i wazy 5160gr, po ubrankach widzialam ze z 56cm maja a wage juz tez czuc jak sie na rekach trzyma. Pytalam kiedy moge im zaczac jakies jabluszko dac do sprobowania itp odpowiedz 6 miesiecy :szok: zdziwilam sie troszke myslalam ze mozna wczesniej, kiedy wy zaczelyscie wprowadzac? Ja nie mowie ze jablko ma im od razu zastapic posilek ale tak na lyzeczce dac troszke sprobowac
 
reklama
no pustki pustki
niuleczka,anuska ,wiolka ,aimme co u was ?
marcikuk ja zaczynalam dawac po skonczonym 4 mies marchewkę z jabłkiem ale tą ze słoiczka bo ma delikatną konsystencję i w miare slodka jest wiec mozesz powolutku próbowac
wczoraj bylam z moją milenką u kardiologa i jestem bardzo szczesliwa bo ubytek który miala w przedsionkach juz zniknol wiec leki odstawilismy i do kontroli za pół roku
 
Do góry