reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witajcie dziewczyny. Lola kochana trzymam kciuki zeby niuniusi jak najszybciej to wszystko przeszlo i zebycie juz w niebawem wrocili do domu. Calina super ze wozio fajny ja poluje na parasolke ale jeszcze czekamy z kupnem do wiosny:) My gluten tak od 7 misiaca zaczelismy podawac i przyjelo sie bezproblemowo ja dawalam po łyzeczce do mleczka.a co do biusty tez bym bardzo chciala zeby był jakis magiczny krem ktory przywroci dawny wyglad, ale niestety raczej nic procz operacji ich nie odżywi :/ Chodz moze ja o czyms niewiem? Milej nocki kobietki :)
 
reklama
ankos - super dzieciaczki i jakie buzie rozesmiane sliczne
Co do biustu to j tam nie narzekam moj jakby zmalal :-D z ktorego to powodu jestem przeszczesliwa, ale niech nadal maleje:-D:-D:-D:-D
 
Dzięki dziewczyny . Jakoś dajemy sobie radę . Ja jestem od 6 rano z matim u leny a po pracy przyjeżdża do nas mąż i trochę razem posiedzimy i on mnie do domu z matim zawozi i wraca na noc do szpitala. Jakoś tez czas leci a Lenka czuje sie dobrze i może jutro ja wypuszcza choc chyba przyczyny nie znaleźli . Poki co dzis wieczorem chcieli jej zmienić mleko na emfamil ar i może od tego sie polepszy. Niby ma refluks ale w poniedz chyba będzie badanie na to miała robione . U niej to mogą być jeszcze problemy w związku z jej choroba np może mieć roszczep podniebienia

ankos - śliczne dzieciaczki i super ze tak razem sie bawia

palu- ja tez chyba robię chrzest w 1 dzuen świat :-) dla matiego dostałam od koleżanki po jej synku super kremowy garnitur a dla Lenki jakaś kremowa sukienkę bym chciała tylko nie wiem co na to bo może być zimno

Ja tez miałam super piersi a teraz jakieś flaki mi zostały . Jedno szczęście ze chociaż rozstepy mnie ominęły i na brzuchu i na piersiach. Ja kupiłam krem na biust, który ma dobre opinie więc zawsze można wypróbować . Ja dopiero od dzis zaczęłam używać .

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7920
 
Ostatnia edycja:
Witam
Ankos super dzieciaki ;) pieknie sie razem bawia az zazdroszcze no moi to sie bija jak tylko sa obok siebie. Zawsze musza byc rozdzieleni bo jak nie to po minucie juz ktorys ryczy bo brat uderzyl :/

Na piersi jest podobno jeden magiczny sposob :) ile prawdy nie wiem nie sprawdzalam ale ponic czeste masaze cyckow przez meza poprawiaja ich stan hehe

U mnie jakos leci. Dzieci szaleja.
Ja juz ok calkowicie zdrowa. Tylko Jula pokasluje ale to wina nauczycielki bo puscila mi dzieciaka po basenie z mokra hlowa do domu nic nam nie mowiac ;/ naszczescie tylko kaszel jest.

Zapisalam mloda do pl szkoly dzis zaczynamy oswajanie z nia a za 2 tyg juz zaczyna lekcje. Mam nadzieje ze jej podpasuje sobotnia nauka ;)
 
Ankos widze, ze twoje maja tyle wlosow co moje;-). Sliczniaki! A co wozka to placilismy 360Euro ale bez koszyka pod wozkiem i bez spiworkow. A co do pomocy, to ja niby mieszkam z tesciami ale tez sie prosic nie lubie, jak zaoferuja wziasc malych na spacer to daje, ale sama nie prosze, nie umie, chocbym padla. Inaczej by bylo jakby to byli moi rodzine, no ale coz.

Co do biustu to ja nie narzekam, olowek nadal wypada(znacie test olowkowy?), miseczka D, ale jestem wysoka wiec biust sredniej wielkosci w stosunku do reszty ciala, nic nie oklaplo po ciazy, ale to pewnie dlatego, ze nie dane mi bylo karmic piersia. A kremowac sie nienawidze, wiec robilam to tylko w ciazy! Mysle, ze to genetyka.

Bylismy ogladac dzis dom, kijowy, stary, kiepska lokalizacja i drogi. Zaraz idziemy ogladac drugi, ktory jest maly, sliczny, drogi i dobra lokalizacja. A caly czas szukamy cos pomiedzy nimi dwoma;-).
 
czesc dziewczyny
u mnie masakra milosz przestaje w nocy spac budzi sie o 4 lub 5 i zachciewa mu sie zabaw malo tego od wczoraj rana wogóle nie jadl mleka ,nie chce i koniec ale z łyzeczki zjada wszystko
jak tylko daje mu butle to pisk i krzyk dzis rano dalam mu mleko,i duzooo kaszki ryzowej i zjadl ale łyzeczka
niewiem czy to moze oznaka ząbków?
 
Mati u mnie podobnie, Rorus sie budzi o 4 wyspany i krzyczy az go wyniesiemy z sypialni. A jak idzie z powrotem spac to budzi sie Cianek wiec pospane mam. Do tego oboje zaczeli znowu w nocy pic mleko:baffled:.
 
To chyba sie zgadali bo moj Maksio tak samo 4 rano a on zadowolony siedzi i gada dobrze ze Milenka lubi pospac i sie nie budzi. A z jedzeniem tez tak ma ze malo kiedy zje butle woili łyżeczke ale coz czekam zawziecie az mu przejdzie bo zabki ma na dole 3 a na gorze 4 to reszta pewnie o wiele pozniej wyjdzie tak ze ząbkowanie odrzucaam :)
 
reklama
hej mamuski u was problemy z niechcecia do jedzenia a u mnie Filipuncio mlaskal cala noc. Spal ale mlaskal okropnie piastke sobie zassysal. Moze jego dziasla swedza i mu zeby beda szly ale to chyba za wczesnie co???
 
Do góry