reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Jasmina moja kolezanka to Kasia tak ze nie ta :) a co do kolek to ja tez dawałam malym infacol chodz moje niemialy kolek tylko wzdecia. Ja mysle ze probiotyki tez duzo pomagaja moja siostra na kolke dawala biogaje , jest tych kropel a nie wiadomo czy pomoga. Cailina zyczde powodzonka w kupnie wymarzonego domu ja tez bym chciala zmienic mieszkanie na wieksze ale o domu to nawet nie marze chodz nawet chyba bym nie chciala bo jestem sama a uzerac sie jeszcze z utrzymaniem porzadku w duzym domu z piecem i wogole \. Duzo plusow jak i minusow wystarczylo by mi duze miszkanie z duzym balkonem :)Napar z majeranku pierwze slysze, masc majerankową pod nosek to uzywalam a napary to robie ale takie olejki mietowe kupuje i stawiam garnek z gorąca woda w pokoju na noc kilka kropelek i lepiej sie odrazu malym oddycha. a starszemu kupuje naklejki aromactiv na koszule i spi calą noc i i wogole niema noska zatkanego. Super sprawa. Ale dla maluchow dopiero od 2 lat mozna przykleic, szkoda ale coz.Spokojnej nocy zycze. :)
 
reklama
Cailina majeranek trzeba gotowac ok 5 min zostawic do ostygniecia, przecedzic i pic po jednej malej lyzeczce co ok 2-3 h. Mozna odrobine poslodzic. Ale czy sie poslodzi czy nie to jest ochydne w smaku. Robie sobie i mlodej przy przeziebieniu i ciezko to wypic.

Co do kolek tez nie pomoge bo moje zadne nie mialo. Jedyne co wiem to podobno dentinox jest lepszy niz infacol. Dla dzieci co juz zupki jadaja to mozna dodawac koper. Pomaga jesli cos nie tak jest.
 
Hej dziewczyny.:-) Nie wiem kiedy ja Was dogonię z czytaniem postów.
Wasze dzieciaczki urocze i rosną w oczach.Leci ten czas niesamowicie :-)

Niuleczka dzieki za pamięć.U nas hardcorowo bo dziewczynom idą kolejne zęby.Zresztą jak nie zęby to zawsze maja jakis inny problem :tak: Tłuka się niesamowicie.Co je odsunę od siebie to za chwile znów atak na dywanie.To grzechotka po głowie,to za uszy sie ciągną.:szok: Kochana z góry składam życzonka moim zięciom z okazji wkrótce ukończenia 8 miesięcy.Moja pierwsza kończy minutkę po północy:-)

Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki.Pamietam o Was,ale czasu brak na częstsze pisanie.
 
Lilly- to ja już gratuluję córeczce na urodzinki!!!!I co by ją mama i tata słuchali:-D

Ja na kolki mam sab siplex z niemiec, ale dostały go może ze 3-4 razy- nawet nie wiem czy to rzeczywiście kolki byly...
 
Lilly no wreszcie dałas znak życia:-D:-D kolejne zęby?wow a które teraz,dwójki,trójki?

mati przeurocze te Twoje dzieciaki,Miłoszek to taki przystojniak na zięcia by mi się taki przydał:tak:Milenkę poswatamy z Amelka i będzie sprawiedliwie:-D niuleczka ma już synowe u Lilly:-D

zobolek Twoi chłopcy tez przystojniaki:tak: różnia sie od siebie wyglądem.

Cailina dom z oranzeria mmm...pomarzyć tylko:tak:ja uwielbiam roślinność,u mnie w domu pełno kwiatów dlatego w takim domu to jak w raju bym się czuła.A swoją droga dobry pomysł z ta opieką nad innymi dziećmi:tak: siedzisz i tak w domku,a pare groszy by się przydało:tak:

No i musze pochwalić Amelkę bo od tygodnia jest mega grzeczna,łatwiej zasypia,z jedzeniem mleka ok no i przesypia ładnie noce,a ja juź się bałam że juz jej tak zostanie i b =edzie nieznosna:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj byla informacja o tym Michalku w faktach chyba.

Dziewczyny ja dzisiaj za przykladem mati poszlam. Pomalowalam paznokcie i dzisiaj mialam zrobic make up uczesac sie zalozyc obcasy i wziasc dzieci na spacer nad jezioro kaczki nakarmic. Skonczylo sie na tym ze siedze w dresach z pomalowanymi paznokciaki nieumalowana i z byle jak spietymi wlosami bo leje i wieje i leb chce urwac. Ehhhhh :-\:-\:-\
 
hehe marcikuk i z make pu nici:-D nie martw sie już niedługo wiosna;-)jak się wszystkie wyłonimy z domów z wózeczkami to wszystkim gały wyleca na wierzch:szok: takie seksi bliźniakowe mamuśki co mają lepsze figurki niz po pojedynczej ciąży:-p
 
U mnie szpilki odpadaja, ale chociaz spodnice i ladny plaszcz ubralam, tez wieje jak skurczybyk, ale jest slonecznie i cieplo jak na luty. Na mejkap mi juz czasu nie starczylo;-).
 
reklama
Czy wy tez macie takie zle samopoczucie :/ normalnie nic mi sie nie chce Mąż mnie wk...ia i mala ma katar placzą calymi dniami ostatnio normalnie zyc sie niechce. Aj przydalo by mi sie takie dwa dni tylko dla siebie. Ale moge tylko pomazyc. A pogoda jeszcze bardziej dobija chce wiosne spacerki codziennnie cieplutko i kontakt z ludzmi :)
 
Do góry