reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

dziewczyny ja dzis mialam caly dzien zwariowany,hehe i te szpilki mi w glowie
ja waze 53kg i te 3 kg moglabym zrzucic dla wlasnego dobrego samopoczucia:-):-)
nie chwaląc się juz po 2 tygodniach po porodzie chodzilam w swoich spodniach w rozm 36 ale to pewnie dlatego ze ogromny stres przezywalam zwiazany z przedwczesnym porodem
mi wszyscy mówia ze ja te dzieci adoptowalam bo brzuch ładniejszy niz przed ciążą ogólnie poprawily mi sie włosy i paznokcie,cera itd mimo wielu przeszkód ciąża mi sluzyla
co do fryzjera to ja tym wszystkim magikom nie ufam ostatnio mnie zle obcieła cizia jedna ale cóz zapuszczam wlosy
a oto moj Miłoniu i Milenia P1080258.jpgP1080257.jpg
 
reklama
Mati- Milenka ma takie afro?!?!?!Bomba!!!!Śliczne measz te smyki!!!

Moje jak się urodziły miały czarne włoski, ale im się powycierały, Amelia wygląda jak łysy facet- z tyłu na dole kosmyki a tak teraz im wyłażą blond...a chciałam czarnulków:sorry:

Lola- Lena do kwietni jeszcze urośnie:tak: i gratulacje całych 3kg:-D kiedy to było...mój większy klops wczoraj ważony 6900:szok:, Amelia 6300
 
Witam. U mnie poki co na mleko ida grosze bo srednio 8 £ na mc. Ale tylko dlatego ze chlopcy mleko maja za free a tylko filipowi dosypuje 2-3 miarki kolejnego bo tamto mu juz nie wystarcza.

Marcikuk £10 za mleko to chyba aptamil kupujesz?

Gorsza sprawa z pampersami tu to dopiero kasy idzie. Dobrze ze czesto promocje to kupuje wtedy zapas miesieczny hehe

Mati super dzieciaki ;)

A to moje smyki
Filip & Tomek
 

Załączniki

  • image1.jpg
    image1.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 37
  • image.jpg
    image.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 40
sylha te afro to u miloszka ja na niego mówię czupurek a najczesciej mu te wloski stpja po kapieli
akurat milenke ubralam w spioszki po miloszku i dlatego sie pomyliłas
sylha no twoje maluszki to juz spore wiadomo ja swoich nie bede wagowo porównywac do waszych bo moje startowaly z wagą 1,7kg
zabolek twoje chlopaki zupełnie inni a charakterki tez odmienne ?
no u nas tez kasy na pampersy idzie juz nie wspomne o mleku bo dla miloszka jest 2razy drozsze ze wzgledu na AZS ja tez robie zapasy jak jest promocja
dzis np pampersy w netto byly za 63zl 99szt wiec 2 opakowania wzielam a wiadomo im wiekszy rozm tym drozsze ja juz od dawna kupuje te od 7-18kg
a ile wam dziennie idzie pieluch na 2dzieci bo u nas tak ok 16 szt
 
Moi wypijaja dwa opakowania Aptamila/Bebilona tygodniowo, 12,15 Euro za pudlo. Do tego dochodzi jakies 70 pieluszek-pampersy oryginalne na noc, a w ciagu dnia takie tansze z Lidla.
Mati, Miloszek te wlosy ma cudowne! moje oba jeszcze ledwo dwa wlosy na krzyz maja.
A z innej beczki to chodze zla jak osa, przeziebiona jestem a maz wczoraj oznajmil, ze wychodzi z kolegami, czyli cala nocka z dziecmi na mojej glowie, o 3 sie obudzily, jak je ululalam to Cianek strzelil kupe i tak sie przy przebieraniu rozgadal, ze z godzine jeszcze nadawal. A o 6.50 pobudka. Niby nie az taka zla noc, ale chodze wsciekla, bo kijowy taki weekend, zamiast pomocy to dzis tez z dzieciakami tylko ja bo pan i hrabia skacowany, wstal o 12 a jeszcze sie na mnie wydarl czemu Rorusia nie usypiam gdzie indziej niz w sypialni bo on tam spi. Pojechalam po nim od stop do glow i mam focha. Nakarmilam dzieci, zostawilam instrukcje i pojechalam na zakupy. Nadal jestem zla jak osa. Najgorsze, ze dom pelny, tesciowie i maz mojego wiec nawet nie ma jak awantury zrobic. Moj to chyba mysli, ze ja bede dobra jak jego matka, ze tesc wychodzi 5 nocy w tygodniu, jest na emeryturze, a ona pracuje i jeszcze obiad mu podaje jak wroci z pracy. Niedoczekanie jego. Taka zla dzis jestem, ze moze dobrze,ze jestesmy u tesciow bo awantura by byla nieziemska.
 
Mati u mnie dzieci startowaly z waga 1.78 kg i 2.03 kg ale nie ma co porownywac bo wiadomo kazde inaczej rosnie.
Charakterki tez rozne filip spokojny s tomcio to maly czort
 
Witam wszystkie mamusie, skarbki przecudne :) A mnie ostatnio maluchy dają popalic konkretnie,zabkują maja juz po 6 i 7 ząbkow na gorzee wyszły im po 4 ząbki na raz i jest szał i w dzien i w nocy ale coz miejmy nadzieje ze szybko przejdzie. Cailina niewiem czy pamietasz niedawno dyskutowałyśmy na temat chodzikow czy kupowac czy nie. I ja bylam za tym zeby kupic ale dobre jaja wyszły bo w koncu tesciowa wczoraj kupiła im jeden chodzik zeby sprobowac czy bedą sobie radzic w tym chodziku no i wyszło tak ze chodzik stoi pusty bo maluchy wolą raczkowac jak w tym siedziec hehe. Na czworaka bardziej im odpowiada bo wszedzie sie dostaja a w chodziku niewiedzą co robic. No i wyszło ze radzimy sobie tak az jestem w szoku bo bylam przekonana ze sie przydadza ale moze byc i tak , teraz jestesmy na etapie stawania przy meblach :) a my jemy bebiko 2r i kupuje 3albo 4 paczki na tydzien i pampersy orginalne paczka na nie caly tydzien ale jeszcze zalezy po ile pakowane my uzywamy 5. A co sadzicie o Huggisach? Bo tez niezla promocja jest teraz w tesco ale niewiem czy warto? A jeszcze co do Męzusiow to szkoda naszych nerwow , ja prowadzilam wojne caly wekend bo moj M mysli ze ja leze caly tydzien i wkurzylam sie i zostawialm go na cala niedziele samego z malymi dzwonil ze 4 razy no i tez maluchy pokazaly co potrafią szczegolnie Milenia hehe babska solidarnosc od malego :) i po tej klotni doszlam do wniosku ze co ja bede sobie nerwy szarpac i juz niezamierzam sie tak sterowac i tak sporo newrow trace bez klotni.pozdrawiam wyjątkowe mamusie :)
 
Witajcie dziewczyny u mnie problemy ze spaniem w dzień do tej pory dzieciaki spały po dwa razy ledwo po pół godziny a dziś przespali się godzinkę od 11.30 do 12.30 i od tej pory nie spali aż do wieczora do 19.00 i tak myślę że chyba wprowadze jedno spanie tak koło 13.00 może prześpią ze dwie godziny , a temat chodzików u nas na tapecie dzieciaki tak chętnie w nich chodzą że aż się dziwię trochę mam spokoju bo przez trochę czasu nie muszę się martwić że nie mogę spuścić ich z oczu i sobie coś zrobią oczywiście wszystko z umiarem pozdrawiam :-)
 
Dzięki dziewczyny za sugestie odnośnie ubranek na chrzest, kupilabym chetnie uzywane bo co tak naprawde może się zuzyć po jednym dniu, musze popatrzec po allegro. Swoja drogą nie wiem nawet co to są te szatki hahah

Marcikuk - zazdroszcze , że ci ładnie śpią w nocy, ja odkad sie urodzili nie przespałam całej nocy, ba nie przespalam ciurkiem 6 godzin nawet bo zeby to było mozliwe musialabym sie połozyc chyba razem z nimi o 19.30:cool2: Jesli teraz dzieci zaczęły ci spac to chyba jest szansa, ze będzie jeszcze lepiej:tak:
Shyla - dzięki za sugestie ciuchowe no i za namiar wczasowy, wygląda to fajnie ale ja bardziej szukam domków bo jak dzieciaki usna to nie bardzo wiem co można z nimi robic w jednym pokoju, a tak chociaz weranda zostaje;-)
Mati - no i jak sie spacerowalo na spzilach? hahha rozawilas mnie, ja tez mam takie chwile ze ogladam zdjęcia i az łezka mi sie w oku kręci bo ja niestety ni emiałam tyle szcześcia co Ty, nie mam co prawda rozstępów ale jednak moje ciało się zmieniło....boje się ze juz na zawsze, nie wchodzę w zadne jeansy bo kilka cm więcej w biodrach mam no i brzuch szczególnie w środkowej częsci jest mocno "wydęty" do tego mam rozstęp mięśni brzucha wlasnie na tej wysokości i mimo ćwiczeń nie wraca do swojego miejsca:-( Zazdroszczę że Tobie i wielu tu dziewczynom sie upiekło, ale ja jestem starsza od Was, no i rodziłam na końcówcea brzuchol był meeeega, poza tym w genach mam niestety skłonności do tycia i zawsze musiałam sie bardzo pilnowac w tej kwestii. Więc wierz w siebie, maluj sie i poprawiaj sobie humor jak tylko sie da, 15 min przed lustrem i nastroj odmieniony;-)
jasmina - no ja Cię podziwiam dziewczyno, trójca, a Ty umalowane paznokcie, włosy ehhh super, a jak sobie radzisz ze spacerami bo mówisz ze sama jestes większość dnia?
anuśka - dawaj znac jak ida postępy w niejedzeniu ;-)
Cailina - mam nadzieje, że uda Wam się kupić ten domek, skoro wszystko idzie ku dobremu. A mąż.....cóż nie jest wyjątkiem to inny gatunek jest:eek:, ja juz tylke nerwów straciłam ze az nie chce mi się czasem wkurzać, na pewno pomaga mi jak się tu wygadam w momencie gdy mi juz się dziurkami od nosa wylewa i Ty dobrze robisz:tak:, na pewno Ci przejdzie tymbardziej ze teraz jak piszesz ściany maja uszy.... A Twój mąż z tego co pamiętam to nie jest polakiem, nie? rozumie po polsku? bo jak nie to chociaz mozesz go zwymyslac po polsku na głos to tak jakbys do niego mówiła i powinno Ci ulzyć:-D. Moje 3 kumpele w stanach mieszkają, męzowie amerykańcy i jak sie spotykaja to one na nich jada po polsku siedzac przy jednym stole słodko sie przy tym usmiechajac heh.
lilly - hop hop co tam u Was, jak dziewczynki?


Dziś mielismy gości na 3 godz, dzieciaki jak anioły, turlały sie po podłodze, bawiąc czymkolwiek, goście za drzwi a Ci w ryk hahaha, juz się uczą udawania hahah
jasmina - no blixniaki leżąc obok siebie wyglądaja super ale trójca to juz obłęd ale inni sa bardzo! i córa jaka ma obstawę!
pikka - slicznie wyglądały dzidzie na chrzcie, normalnie male laleczki.
Mati - faktycznie Miłoszek ma smieszne piórka hahah, zmienili sie juz bardzo, sliczniochy.
Zabolek - extra chłopaki są, teraz to juz takie fajne dzieci a nie bobaski, podobni sa do siebie wg mnie, prawda?

Uwielbiam oglądac zdjęcia naszych Bliźniaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
nileczka moje też taką popisówę zawsze odstawiają!!! :-)ia jak tu ktos ma uwierzyć w moje opowieści jak to mi nieraz popalic dają...:eek:

ja też te foty uwielbiam:tak: dziewczyny super dzieciaki:tak:
zabolek a te Twoje chłopaki to takie dorosłe buzie mają:tak: nie jak grubiutkie niemowlaczki tylko jak mali chłopcy:happy::happy: moze to przez te włoski;-)

mona ja hugisów nie lubię:no: nie są jajgorsze ale wolę jednak orginalne pampki albo dady
 
Do góry