reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Pikka Ty kobieto nie dobijaj. Ile wazysz? Bosze dziewczyno wez no powiedz jak tego dokonalas? ;)

Syla na swiece kip sobie takie okragle tuby powinny byc w papierniczym i schowaj. Moja tak juz 5 rok lezy i nic jej nie jest. Znaczy po mlodej ;)
 
reklama
to zadna moja zasługa, raczej powód mych kompleksów;-) waze aktualnie 41 kg. W normalnych warunkach ze 2 kg wiecej ale teraz przy masowej produkcji mleka nie ma szans na przytycie :baffled: po prostu tak mam... i tak w ciąży było mi bardzo ciężko, taka ironia losu te moje blizniaki:tak: I jak na kontynuacje tej ironi przystało rodzone migiem sn i wciaz tylko na cycu;-)
 
Nie no waga niezla. Mnie to by wystarczylo zejsc jakies 7-8 kg i bylabym szczesliwa hehe

Wiesz z tego co slyszalam to te porodu blizniakow to u wszystkich chyba szybkie ;) i dobrze bo jednak dwa razy wiecej roboty to jakos wynagrodzone hehe moi tez sn i tez szybciochem haha z czego jeden sie godzine przed przekrecil i go rodzilam posladkowo hehe

Cycuchami karmienia to zazdroszcze. Moi to butka prawie od poczatku. Dobrze ze mleko za free to przynajmniej kasy tyle nie idzie ;)
 
aaa to ty zabolek rodziłas posladki:-) pamietałam ze któras ale zapomnialam ze to ty. No to szacun wielki:tak: ale masz racje ze zwykle szybko ten porod idzie...na szczescie...;-)
 
Jasmina - witaj. No ja juz dawno rozpakowana. W poniedzialek moje chlopakj 3 miesiace beda miec. 6 tyg przed czasem urodzeni ale silni od poczatku. Fajnie ze znalazlas czas by do nas zajrzec. Chyba sciagnelysmy cie myslami :)))) no i super ze sobie radzisz sama z trojeczka. Ucaluj malenstwa - siwtne dzieciaki i zagladaj do nas czesciej.

Mati - haha dobre nie ma to jak w domu na szpilkach siedziec. Ja w zyciu szpilek na nogach nie mialam zabilabum soe albo w najlepszym wypadku zeby wybila. Ale fakt ze nadal jestesmy babki i wygladac jakos trzeba. Chociaz powiem ze ja zanim matka zostalam to do sklepu bez make upu nie plszlam a teraz i owszem tak. No i czesto w domu nawet nieuczesana jestem tylko byle jak wlosy spinam. A pomyslec zw jak hormony mi szalay po porodzie jak bylam w szpitalu to buczalam emkowi ze nawet nieumalowana jestem :)))
 
Ja też mam fryzjera na przyszły tydzień:-) tzn. musimy się jeszcze dokładnie umówić co do pory i dnia....

Właśnie dziewczyny ile Wam schodzi miesięcznie kasy na mleczko?!?!?!
Ja miałam w razie W bebilon, ale jak miały pierwszy skok i im dorobiłm bo mojej stacji paliwa suchoty to potem musiałam już to mleko wywalić...teraz mam leżeć w razie W bebiko- ale leży sobie zamknięte....kuzynka emka musi małemu kupować hipoalergiczne- nie pamiętam jakie, ale za puszkę daje 30zeta i starcza na 2-3dni....

Mój syn za to jak to facet wieczór tylko przy cycu:baffled: skok jak nic mamy.....jak zasnął to ja myk cyca i smoka do buzi, ale dramat jak wypadł- pomógł tylko cyc....
 
sylha - ja to fortune na mleko trace ale ja w funtach. puszka prawie £10 a starcza na 4 dni odkad przesypiaja mi cala noc. Ale pewnie mamusie w PL bardziej ci przybliza sytuacje
 
Marcikuk- też niezłą kasę dajesz!!!!a Malenę pamiętasz?!?!?!Ona 1200 miesięcznie:szok: poza tym walczyła z kolkami, ale już jest OK- może wkońcu tu zajrzy jak ogarnie temat.....
A wiesz może co u Gieniek?!?
 
reklama
My chrzcimy chyba 7 kwietnia lub w Wielkanoc. Dla Matiego dostałam piękny garniturek od koleżanki po jej synku i modlę sue zeby Mati w kwietniu w niego wszedł bo niezły klopsik z niego rośnie :-) dla Lenki nie mam pomysłu i poki co nawet najmniejsze rajstopki na niej wiszą hehe . Wczoraj była wazona i całe 3 kg waży :-D

ja niestety zakończyłam wczoraj ściąganie mleka bo i tak będąc sama w domu z dziećmi nie miałam na to czasu i było szkoda mi tych szkrabow ze nie mogłam sie z nimi pobawić w tym czasie. Tak więc prawie do 2 mies były głownie na moim mleku potem tylko 2 razy dziennie no a ze od paru dni byłam trochę chora i brałam silniejsze leki to juz zakończyłam ściąganie . Jest mi bardzo żal bo miałam naprawdę dużo mleka na początku no ale samemu nie da sie wszystkiego ogarnąć :-(

jasmina- w końcu napisalas :-) ale super zobaczyć tak trojeczke cudownych dzieciaczkow . Fajnie , ze tak dobrze jesteś zorganizowana. U mnie jeszcze pare dni są rodzice - przylecieli na 2 tyg i mimo ze dużo mi pomagają to ja przez to jestem jakoś słabo zorganizowana .
 
Do góry