reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Niuleczka to szybko wam poszlo. Moje juz tez w sumie nie jedza, czasami tylko jak w ciagu dnia cos poszlo nie tak. Wg tutejszych standardow i tak pija o jedna butle za duzo, bo maja pic 3 a pija 4. Teraz trzeba jakos wyeliminowac to karmienie o 22-23 ale na razie dam sobie luzu.
 
reklama
niuleczka - no to gratuluje wyeliminowania flachy nocnej. Jeszcze troche i chlopaki beda spac. A czy Twoje od urodzenia tak sie budzily w nocy czy mialas przerwe? Moje odpukac spia od jakiegos czasu ostatnia butla kolo 22 i pozniej 6 rano a potem idziemy spac dalej i do 9 czasem nawet do 10 spimy. No ale w cuda nie wierze i pewnie pozniej wroci nocne wstawanie. Dlatego jestem ciekawa jak to u was bylo
Jeszcze wroce do ubranek na chrzest to rozumiem doskonale bo jak widze ceny i to na jeden raz to tez mi sie noz w kieszeni otwiera, ale widzialam na necie ubranka takie eleganckie co to wedlug mnie na chrzest moga byc a potem na jakies specjalne okazje typu impreza rodzinna czy cos. Ja moich wystroje na chrzest a 3 dni pozniej z okazji moich 30 urodzin a co? :)))
mati - no to super wam ta rehabilitacja idzie. Oby tak dalej. Super jak zgodnie z wiekiem korygowanym.
 
Witam drogie Panie :) Oj nie było mnie tu 5 miesięcy i widzę, że nowy temat powstał :)
Marcikuk witaj :) Widzę, że chrzest się zbliża, ja juz jestem po. Chrzcilismy w 2 dzień świąt :) Mój jeden synej miał cos na podobe do tego Komplet do chrztu 7cz.''KACPER'' jesień-zima cena 210.00 PLN tylko że inny kolor spodni, bo takie ciemniejsze i mucha byla z ciemniejszym., Wygladał rewelacyjnie. A jak wogóle się Twoje dzieci chowają? mam nadzieję, że zdrowe i wszystko jest dobrze. Pozdrowionka :)
 
Bez nazwy-1.jpgOjej, widzę, że tu same znajome :) Cześć mamuśki:) A to moje trojaczki :) Pawełek Zuzia i Sebastian
 
Hej Pikka :) A u mnie super, dzieci 2 dni temu skonczyly 5 miesięcy, są zdrowe, ładnie się rozwijają :) Neurolog powiedział, że rehabilitacji nie potrzebują, tylko mam je stymulować :) Nie przekrecaja mi sie jeszcze za bardzo na bok, ale wszystko w swoim czasie, nie ma co ich ponaglac :)
A co tam u CIebie? Mów mi też szybciutko :)
 
Jasmina- ale masz już duże te smyki!!!!!Ostatnio ciągle o Tobie myślałam jak sobie radzisz jak dzieci- ale jakoś czasu też brak by do ciebie napisać.....:baffled:

Palu- dzięki za info- ja też właśnie chcę szczepić na pół roku, albo jeszcze później- napisz potem jak Twoje smyki zniosły to szczepienie (niby największy odsetek powikłąń jest po tej szczepionce,...)

Anuśka- może na tym zdjęciu tak wyglądają, ale normlanie to one dwa przciwieństwa pod każdym w sumie względem....Amelia kopia mnie Kacper kopia taty....


Niuleczka- ciuchy- jakieś gatki, koszulka, i jakaś kurteczka- taka co ją będziesz umiała potem jeszcze wykorzystać....mój Kacperek miał coś takiego:
Ubranko do chrztu dla chłopca na zimę 62cm idealne (2952149430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jako wersja zimowa- są podobne na cieplejsze dni....


Co do urlopu to byliśmy tam: http://www.bursztynowa-wydma.pl/ zupełnie przez przypadek jak jechaliśy po wózek- fakt,że jest to na wyspie- trochę zadoopie, ale komunikcja super- a samo miejsce jest idealne dla dzieciaków!!!I cena też przystępna. Fakt,że my byliśy bez jeszcze dzieci, ale za rok lub dwa chcemy tam jechać już z maluchami. Ludzie też fajni:-) chętni do wszystkiego:tak:


U nas skok jak nic- Amelia sama nie wie czego chce, KAcper by najlepiej ciągle na cycu wisiał.....aż dziw,że udało mi się im zrobić 12 słoiczków z dynią marchewką i ziemniakiem.....
 
Ostatnia edycja:
SYlha witaj :) Widzę, że karmisz piersią, nono, gratulacje :)
Moje tylko na butelce, bo pokarmu mialam tak malo ze mi zanikł. A radzę sobie bardzo dobrze, mam na tyle grzeczne dzieci, ze od samego pocztku pomoc nie byla potrzebna, cale dnie sama siedze z maluchami, a wieczorkiem mąż wraca z pracy. Juz Sebuś wazy 7,600:D Taki ma apetyt, Pawełek poł kg mniej, a Zuzia drobniutka bo troszke ponad 6kg :)
A to nie jest tak, że ubranka kupiuą rodzice chrzestni? U mnie tak było i taki jest zwyczaj, ze chrzestna ubiera, a chrzestny placi za akta.
 
Witaj jasmina. Zastanawialam sie tez co tam u ciebie. Brzdace super ;)

Niuleczka tak myslalam wczoraj o tych ubrankach i w zaleznosci jakie masz do tego podejscie ale ja np wynalazlam sobie koszule dla chlopcow takie " ni to sportowe ni eleganckie" moze wiesz jak to wyglada? Sa fajne i tak jak u mnie dla roczniaka to super. Sprobuje dac link. Ale do rzeczy. Co do kurteczek to moze zamiast nich to sweterek ocieplany? Ja mam takie i sa super. Pozniej sproboje dac fotke jak wyglada. Jest cieply i ladny. Albo jakis ladny misiowy polarek? Moze nie szczyt mody ale maluszki slicznie w takich wygladaja a pozniej zalozysz wszedzie. Np bialy czy blekitny. Bo glownie chodzi zeby zarzucic w razie czego. Nie wiem. Poddaje pomysly ale jak pisalam nie wiem jakie masz podejscie co do ubioru do kosciola ;)

Jasmina u mnie nie ma tego zwyczaju. Jest inny. Chrzestny kupuje swiece a chrzestna szatke.
 
reklama
A ja mam meksyk na calego. Chlopcy od kilku dni spac nie chca. Tzn w nocy super od ok 18-19 spia do 6 rano tylko o 21 na spiocha karmie ale w dzien to porazka. Robia jedna 15 min drzemke i nic wiecej. Za nic w swiecie spac w dzien nie chca. Ale co ja sie dziwie mloda miala tak samo.
No i filip chce non stop siedziec a ze jego waga nie pozwala mu na swobodne siedzenie to trzeba go pilnowac za to tomek to jest dopiero czort. Lezec nie, siedziec juz nie, czolgac sie juz nie za to stac - o tak to by mogl caly dzien. I wez sie matka rozdwoj ehhhh
 
Do góry