reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

magda no wkoncu sie odezwalas super ze u was wszystko ok
ładna waga chłopakow mój miłosz wazy juz 8kg i pomyslec ze urodzil sie z wagą 1700gr milenka dba o linie i 6200gr
 
reklama
Mati to Miłoszek ma słuszna wagę:) a cora tak jak piszesz dba o linie:) my jesteśmy pod opieka neurologa, poradni rechabilitacyjnej i 2 pediatrów. Byliśmy na wizycie u logopedy i psychologa i z maluchami ok. Rozwój prawidłowy:)
 
mówią na niego misiu jogi :-):-)
magda a czemu neurologa?
cos u was nie tak?
ja tez z maluchami tulam sie raz w tyg na rehabilitacje i raz na 2 miesiace kontrolnie u neurologa
wprawdzie u milenki wszystko ok ale miloszek jest po wylewach dokomorowych(powiklanie po wczesniactwie niestety)ale poki co jest ok wlasnie jutro mam wizyte i troszke sie denerwuje
 
Franio miał torbielke na mozgowiu. Jak go neurolog badała miał też stopotrzas, potem to samo wyszło u Szymka. Kazała dawać wit B1 i B 6 i wszystko ustało, a wynikało z niedojrxalosci układ nerw. Teraz mamy kontrolę za 3 miesiące
 
moje maluszki tez mialy torbielki takie niegrozne ale wchlonely sie
tez podaje wit B6 I B1
niedojrzalosc ukl nerwowego to raczej u wczesniakow
z tego co pamietam to ty donosilam ciaze prawie do konca:-):-)
 
Maluchy śpią, Damiano ogląda bajkę wykapany juz i niedługo smiga spać. Uwielbiam wieczory:)
Mati nam neurolog mówiła, ze przyczyną był niedojrzały układ.nerwowy. Bóle brzuszkow występują przecież nie tylko u wczesniakow a też są oznaką niedojrzałe układu pokarmowego.
U mnie też każda wizyta wywołuje stres.
 
Hej dziewczyny, chlopaki daja nam wycisk w nocy wiec nie mam czasu wieczorami by nadrobic forum bo wole isc spac! Dzis juz zaczynamy spac osobno, ja z jedym w pokoju, a maz w drugim, bo Cianek taka syrene wlacza jak sie obudzi, ze niepotrzebnie Rorka budzi. Mam nadzieje, ze to cos pomoze i choc Roro bedzie dluzej spal!

Kurcze tyle tu piszecie o lekarzach, ja wlasnie mysle, ze moje oba slabo glowki podnosza, tzn. podnosza ale nie az tak super jak sa na brzuszkach. W piatek mam fizykoterapie z Rorkiem to zapytam jej co ona o tym mysli, bo Cianek lepiej podnosi.

Mati, trzymam kciuki za wasza wizyte.

Anuska, ladne imie Alanek, mojego meza;-)
 
Madzia wreszcie się odezwalaś:-) Ja też pamiętałam o Tobie i też parę razy Cię wywoływałam ale bez skutku,duże chłopaki:tak:

My po szczepionce ufff...było hardcorowo najpierw z ubieraniem przed wyjściem z domu,potem Amelka dała popis w ośrodku,potem nieszczęsne wkłucia :sorry: tym razem było na odwrót Alanek nie mógł sie tak szybko uspokoic-przy zastrzykach było ok ale potem był płacz,za to Amelka przy zastrzykach ryczała a uspokoila sie szybko. W sumie w osrodku spędziliśmy 2 godziny:szok: bo tyle dzieci było a niby na określoną godz bylismy zapisani.A co gorsza i co mnie zdenerwowało to dzieci chore też były przyjmowane w tym samym czasie :no:mam nadzieje ze moje maluszki nie podłapią jakiegoś świństwa:no: A no i pielęgniarka opowiadała mi jak jedno dziecko dostało porazenia od tych szczepionek 5w1 lub 6w1
 
Ostatnia edycja:
Hej anuska:) my szczepienie mamy przekladane już dwa razy, kolejne podejście w piątek, ale.pewnie też.nieudane, bo mamy katar. Franio nauczył się czworakowac i teraz namiętnie wspina się na Szymka, a ten nie umie się obronić i biedak płacze.
Pozdrawiamy
 
reklama
Oczywiście zapomniałam sie pochwalić wagą moich brzdąców Amelka 7100 a Alanek 9300:-D także jest co ponosić :-D

magda-gdańsk u mnie ostatnio Alanek tak fajnie stara się podnosić pupkę przyciągając kolanka jak leży na brzuchu i się przy tym czołga więc myślę że u niego to kwestia czasu jak będzie raczkował:tak: za to Amelka bardziej dźwiga sie do siadania,nie lubi leżeć na brzuszku i nie umie sie przekręcać na brzuch,no cóż każde dziecko inne...

niuleczko,Agata88,Lilly co u Was słychać????Jak Wsza " rebiata"
 
Do góry