reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Dzięki, do Twojej listy dodam jeszcze cos przeciwgorączkowego bo lepiej nosić jak sie prosić..:)

A co do zabawiania to u nas egzamin zdała karuzela nad łóżeczkiem, grzechotki przywieszone na wysokości klatki piersiowej (młody wali w nie aż miło) i leżaczek bujaczek z wibracjami..
 
reklama
Tak z tym ze nurofen lub calpol kupi sie wszędzie za nieduże kwotę więc nie jest to zbytnio problemem ale wiadomo jak kto woli.

Moi na macie maja zamontowane zabawki na wysokości ręki więc fakt bawią sie ładnie. Karuzela a i owszem zapomniałam
O niej hehe.

Przelecialam swoją apteczke i jeszcze dodam gaziki jalowe., sól morska np marimer bo lepiej sie ja aplikuje niz sól ,mozna tez masc nagietkowa.
 
Witam,

Do tego wątku jeszcze się nie ogarnęłam by dotrzeć, ale myślę,że z czasem będę tu częściej bywać, a póki co to: Dziewczyny mam do odsprzedania butelki medela 150ml 2 szt i smoczki wolnoprzepływowe od 0-3m 2szt- użyte tylko jeden raz, oraz 2 smoczki szybsze od 4 miesiaca- nowe w oryginalnym opakowaniu. Sprzedaję, bo moje mysze nauczone do aventu z tych nie potrafią pić, więcej jest na zewnątrz jak w brzuszku.......
Gdyby cos to piszie na priva
 
dziewczyny tylko chwile mnie tu nie bylo a tu takie bardzo smutne wiesci
naprawde nie ma slow by wyrazic swoj ogromny zal
ja sie codziennie zastanawiam dlaczego moje maluchy przyszly za szybko na swiat?
przelezalam calą ciąze ostatnie 2,5miesiaca plackiem w szpitalu ,nie piłam,nie paliłam,odzywialam sie jak najlepiej a , i tak za szybko sie pojawily maluszki na swiecie ale teraz dziekuje Bogu ze są zdrowe.
milego dnia
 
No Mati, mialas hardcore, ja wprost przeciwnie a i tak za wczesnie wyszly, wiec nie ma reguly.
Dorisa, a myslalas by chuste kupic i na przemian male nosic?
 
Ale chusty sa dobre dla dzieciakow, a nosidelka w wiekszosci nie niestety. No i w chuscie jest tak milo....Jakbym jednego miala to non stop by w chuscie siedzial. A tak to biore chuste jak gdzies idziemy i jak sie ktorys obudzi to myk go do chusty by wiecej widzial, a jak zasnie to zmiana. Sa tez wiazania dla blizniakow, ale az taka ambitna to ja nie jestem. Jeszcze.;-)
 
wiolka właśnie wczoraj wróciliśmy ze szpitala. Niestety nie udało się wywinąć :-( Gabryś z odmiedniczkowym zapaleniem nerek a Tosia mieszkała z bratem w szpitalu przez tydzień w gratisie. oboje tylko na piersi więc musieliśmy się hospitalizowac wszyscy razem:baffled: na szczęście już po, oby tylko się nie powtórzyło a niestety są duże na to szanse:-( Dlatego dziewczyny dmuchajcie na zimne, bo te cholerne ZUMy są na początku niemal bezobjawowe :wściekła/y:

cailina gdzie ty wiązania dla dwójki znalazłaś??? ja też swoje nosze w chuście ale nie wiedziałam że można dwa naraz:szok:

donka piękne masz dziewczyny !!! :tak:

majowa mamcia karmię nadal tylko piersią choć mnie kusi by spróbować choć raz zapodać butlę, ale zobaczymy. Dzieci dostają jedną pierś i chyba tylko raz się zdarzyło że musiałam dołożyć drugą bo im wystarcza. Ile Twoje dzieciaczki ważą??
 
reklama
Do góry