reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Hej Dziewczyny,
no co za niespodzianka..
Magda85-gdansk - no nareszcie sie odezwałaś :-)czekałyśmy tu wszystkie na Ciebie i fajnie, że u Was wszystko ok :tak:
Mati84 - super hiper dzieciatka :tak:daj znać co tam u neurologa, ale pamiętaj, że najważniejsze pozytywne myślenie
Anuśka25 -hmm..cóż Ci poradzic z tą tesciową to nie wiem :eek: tłumacz jej, że ona przyjdzie na 5 minut, wprowadzi nowe zasady, które dzieciakom spasuja, ale potem to Ty bedziesz sie z problemem bujać..tylko wiesz..oby to nie przyniosło przeciwnego skutku i będziesz miała kobietę na karku 24 h na dobę, hihi:szok: moja widzi małe raz na 3 miesiące a mieszka raptem 30 km od nas i powiem tylko, ze troche dzieciaków mi żal, zwlaszcza starszej córy, bo ona już wiecej rozumie, ale mi za to taki układ super pasuje..

A my też dzisiaj po szczepieniu żółtaczkowym i teraz spokój aż do roku..uff..

a mam 2 pytanka:

  • jak Wam szło z wprowadzaniem żółtka z jaj? tzn. jak to sie technicznie robi?? na surowo do zupki? i czy dzieciaki nie reagowały alergicznie?
  • i drugie pytanko do mam, które mają baby Jogger City select (Magda Gdansk-jeśli pamietam, to chyba Ty masz i Yummy M.) - wiem, że to zależy od wielkosci dzieci, ale tak mniej więcej kiedy zaczęłyście używać spacerowek..bo ja ciągle się waham..moje jeszcze nie siedzą (choć niby te spacerówki fajne, bo sa jak kubełek z opcją leżenia), a w gondolę w kombinezonach to już coraz trudniej je zapakować..
Anuska- co do wagi to wychodzi na to, że ja jakies krasnoludki mam:-D..starsza 6100, młodsza 7100..
to spokojnej nocki dla Wszystkich:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny
anuska waga twoich maluchów naprawde swietna
moje w tym tyg slabo przybraly a to ze wzgledu na to ze dziąsła bolą i nie chca jesc z 200ml kaszki na 130 sie przezucily
dziewczyny apropo wózka to ja wlasnie sprzedalam swoj gleboki bo moj milosz juz sie nie miescil
chcialabym kupic baby joggera ale mnie na niego nie stac i w ostatecznosci lekkiego maclarena ze spiworkami
dzieciaki mogą nawet w nim lezec wiec dla moich akurat na tę zimę
no dobra teraz mniej mily temat:
ogolnie wizyta dla mnie u neurologa to jeden wielki stres ale nawet dobre wiesci mam;
po torbielkach u milenki i miłoszka juz sladu nie ma
komory u milosza bez zmian czyli juz wiecej sie nie poszerzyly
wylewy sie wchłonely
wskaznik evansa bardzo niski czyli wodoglowie powylewowe nam nie grozi
jedyny minus to wzmozone napiecie ,mysle zeby wykupic dla miloszka dodatkową rehabilitacje prywatnie
dziewczyny prawie codziennie pisze z lilly
ona jest wykonczona przez swoje córki,jest jej ciezko samej z 3 dzieci,prawie nie spi bo jej panny dają jej niezle w kosc
mi pewnie tez by sie nic nie chcialo
moje ostatnio bardzo grzeczne
milego dnia
 
Ostatnia edycja:
ach jeszcze wczoraj bylam na pneumokokach moj Miłoniu dal niezly koncert na szczęście moje dzieciaki dobrze znoszą szczepionki zadnej gorączki ani marudzenia
byla pani z blizniaczkami z 26tc opowiadala mi ze lekarze nie dawali szansy na prawidlowy rozwoj bo dzieci mialy liczne wylewy itd a tu prosze 15 miesieczne gwiazdy i aniu sladu po wczesniactwie
 
Dziewczyny, ale tu cicho, widac, ze maluchy kazda okupuja. To nie to samo jak bylysmy w ciazy i jak dzien nie weszlam to mialam 10 stron do nadrobienia;-).
Zaczelismy spac z malymi w osobnych pokojach. Nawet dziala, dzis wszyscy pospalismy do 7 co dla nas jest rarytasem, bo chlopaczki lubia wstawac o 5.30. Ale to i tak z podudkami na karmienie!
Poza tym to staram sie ich ustwic na 4h system karmienia, bo juz sa duze. Wczoraj ladnie nam szlo, od razu wiecej pili, anie takie pierdzielenie sie z butelka.
Mam nadzieje, ze u was wszystko ok!
 
Hej dziewczynki:)
U nas problem z zasypianiem u Frania. Od małego pięknie zasypiali sami, Szymciowi to zostało natomiast Franio ma mega problemy. Co chwilę wstaje i nie może się jakoś wyciszyć.
Co do żółtka, to z tego co ja się zorientuje to dodaje się połowę ugotowanego do dupki np.
Zgadza się mamy baby jogera, ale ja nie jestem z niego bardzo zadowolona:( czekam na wiosnę i możliwość zakupu parasolki. Moi synkowie mieli około 5 myć jk wylądowali w spacerowkach, też sami nie siedzieli.
Mati super, ze wieści dobre.
Anuska 9,300 godna waga!!!! Niech ktoś nazwie mojego Szymka jeszcze raz budda:p
 
Aime ja mam joggera i od początku daje w spacerowke bo nie mam gondoli tylko foteliki samochodowe rozkładane do pozycji leżącej. No ale jak jest zimno to nie wezmę ich do fotelika w tych spiworaxh bo maja ciasno. Także biorę do pozycji leżącej spacerowke i je tam klasę. Także maja wygodnie. A te moje maluchy maja chyba ten skok rozwojowy bo są takie marudne, ze hoho. Mała cały dzien nie śpi już któryś dzien . W sumie mały podobnie ale dziś wyjątkowo już mi śpi 2,5 h ciekawe kiedy sie obudzi. Pewnie zaraz :)
 
Magda, a czemu nie jestes zadowolona z tego wozka? bo mnie on kusi...juz jako spacerowka tylko. Oczywiscie zostawie ten co mam gdzie siedza obok siebie, ale marzy mi sie nowy wozek, takie zboczenie.
 
Cailina
Nie pasuje mi to, ze spacerowki są bardzo odkryte, jak wiało, to chłopaki się bali i denerwowali, budka mogłaby się bardziej naciagac. Niby jest dużo możliwości montowania spacerówek, ale jak chce.się.aby dzieci leżały to są chyba.dwie. Jak dzieci są naprzeciwko siebie to już nie da.się położyć.
Generalnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej:)
 
Aime troche mnie uświadomiłaś bo rzeczywiście jeśli zwrócę jej uwagę to może być odwrót sytuacji i będzie przychodziła na złość.Jedynie z czego sie cieszę to za tydzień wyjeżdża na granice na miesiąc :-) dzięki Bogu!hihi

mati świetne wieści :-) bardzo się ciesze że u Milenki i miłoszka wszystko w porzadku i to napięcie tez powoli zniknie u Miłoszka zobaczysz:tak: Ja dziś zauwazyłam że Alanek ma pogrubione dziąsła a sprawdziłam mu po tym jak się zaczął denerwować przy gryzieniu rączek i zabawek jak przyłożyłam mu zimny gryzak byl spokojniejszy lada moment i będzie ząbek:-D to pewnie dlatego tak mi sie kręci po nocach:tak:

Lilly jesteśmy z tobą duchem:tak: Trzymaj sie kochana,na pewno wykończona nieźle jesteś:-(
 
reklama
  • jak wam szło z wprowadzaniem żółtka z jaj? Tzn. Jak to sie technicznie robi?? Na surowo do zupki? I czy dzieciaki nie reagowały alergicznie ?

Heej ,ja tu sie zbytnio nie udzielam,nikogo nie znam ale sprobuje pomoc.
Ugotowane zoltko dodaje do podgrzanej juz zupki .Moje dziewczyny sa juz wieksze i teraz zoltko gniote im widelcem ,wczesniej przecieralam przez sitko o bardzo drobnych oczkach.Moje zawsze jadly z jednej michy wiec szlo cale zoltko na raz do niej,nie musialam bawic sie w polowki.Nie bylo zadnych alergiu u nas.
Zycze powodzenia z wprowadzaniem!
 
Do góry