reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

PIKKA-to naprawde nieciekawie.ja przed nastepnym szczepieniem zrobie dzieciom badania krwi i moczu.trzymam za Was kciuki.
dziewczyny czy w taka pogode chodzicie z maluchami na spacery.ja zamierzam byleby nie padalo-wezme spiworki wozkowe i zrobie rundke po lesie.
 
reklama
U nas sniegu nie ma i mam nadzieje, ze nie bedzie, za to pada regularnie. A jak pada to ja maluchy do wozka i jedziemy po centrum handlowym chociaz pochodzic. Dobrze, ze auto mam bo inaczej to caly dzien w domu depresja! Ale jak ledwo co mzy to tez ide, jeszcze tylko musze spodnie przeciwdeszczowe kupic i zadna pogoda nie bedzie nam straszna!

Elunia, widze, ze my to 'sasiadki' choc z opisu widze, ze ty z Kildare,a ja z polnocego Dublina wiec nie az tak za miedza. Ale jesli masz ochote kiedys z bablami wpasc na kawe to zapraszam. Ja na razie wypuszczam sie tylko lokalnie, ale to pewnie kwestia czasu.
 
napiszcie mi bo jutro mamy pierwsze szczepienia. Tylko, ze moja mala robi zielone luzniejsze kupi. Karmie ja enfamilem i daje delicol. Przy jedzeniu sie prezy i wypluwa mleko jak je. Nie wiem co mam robic martwie sie
 
dziewczyny u mnie taka zimnica ze masakra dzis jest -5 mam zamiar ubrac maluchy w zimowe spiworki mam nadzieje ze nie zagotują sie w nich bo one sa naprawde grube
wieczorkiem mam wizyte u kardiologa mam nadzieje ze bedzie ok z serduszkiem Milenki
 
ja mam zamiar zalozyc body,kaftanik i rajstopki.a zakladasz juz do wozka spiworek zimowy zamiast kocykow?
NA PEWNO Z SERDUSZKIEM MILENKI BEDZIE DOBRZE.TRZYMAM KCIUKI.:-)
 
wiolka u nas mroz od dzis wiec nie mialam okazji wyjsc wózkiem na spacer i jeszcze niewiem jak to bedzie
do lekarza jedziemy autem wiec do nosidełek wkladam a nie chcem za duzo im nakladac tych ciuszkow po pozniej ubrac te czorty jest ciezko dlatego myslałam tylko o kaftaniku i rajstopach ale takich cienczych
 
reklama
hejka,
mati - trzymam kciuki za wizyte Milenki u kardiologa..daj znać koniecznie..ja mam jutro wieczorem też kardiologa, bo chce skonsultować wcześniejsza diagnozę i bardzo sie denerwuję :-(
 
Do góry