reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

stresuje sie tymi szczepieniami. My idziemy w pn na pierwsze szczepienie. Kupilam te 5w1 plus w przychodni darmowa zoltaczka.
A Wy jakie szczepionki dawalyscie?

jasmina a Ty czasem bylas w wiadomosciach pare dni temu, ze gdzies we Wroclawiu w jednym szpitalu dwa razy sie trojaczki urodzily?

moje od dwoch dni sa strasznie marudne, malo spia. To pewnie ta kolka... daje im delicol ale srednio pomaga

jesli chodzi o antykoncepcje, wczoraj dostalam tablety anty dla kobiet kamiacych, a w styczniu, lutym wsadze sobie mirene (1000zl) drogi interes;/ ale przeliczajac na 5 lat kase na tablety i podpaski to wyjdzie podobnie. Tylko, ze za ta mirene moja kolezanka w szwecji 400zl placila, a tu 1000zl-bez sensu
 
reklama
Witajcie dziewczyny, pamiętajcie dziś przestawiamy zegarki na czas zimowy z 3 na 2 w nocy, ciekawa jestem czy będa jakieś rewelacje w nocy i czy nasze dzieciaczki też się łatwo dadzą przestawić :-)?
 
az sie boję tej zmiany czasu bo jak kąpałam zuki przed 19 to teraz wyjdzie jakby przed 18:szok:, juz widze ich spanie....pewnie o 3 beda pobudki ehhh, a mieli zrezygnować z tego przestawiania czasu, po co to komu?
 
Ja tez sie boje tej zmiany czasu bo to oznacza, ze pojda spac o 18 a wstana o 5, to wieczorem ani ich maz nie zobaczy!

Palu, tu na szczescie szczepionki sa darmowe, wiec my szczepimy na wszystko, przy urodzeniu, pozniej w 2 miesiacu, w 4, 6 i 12.

Narobilam sobie kupke rzeczy po maluchach, ktore moze sobie zostawie jakby co....byle nie za predko i nie podwojnie, bo jakby sie jedno trafilo po blizniakach to bedzie pikus;-).
 
Pokazałam mezowi zdjęcie slicznej dziewczynki i mówię, ze moze sobie zrobimy jeszcze taką dziewuszkę...?, ....szybko powiedział głosne NIE hahahahahah Zresztą mój mąż upieral się przy jednym dziecku bo sam jest jedynakiem więc jak okazało się, że bliźniaki to powiedział "widzisz i tak postawiłas na swoim:-)"
 
Dziewczyny nie dosc,ze czas przestawiaja to jeszcze pogoda do bani-wieje i pada deszcz ze sniegiem i nici ze spacerow.moje dzieci beda zawiedzione!
 
Witam Was i pozdrawiam.
Dziewczyny - Wasze dzieciaczki sa slodziutkie, pieknie to wyglada jak leza takie 2 cudowne babelki obok siebie :-)
Czytam Was, ale jakos do pisania ciezko mi sie zabrac...
Moja corcia wczoraj po ostatniej butelce zaczela kaszlec, zaksztusila sie i wymiotowala wszystko co zjadla:no: tak sie wystraszylam jak chyba nigdy dotad... odczekalam troche i dalam jej jeszcze 60 ml.
Dzisiaj natomiast przy kazdym karmieniu taki strach ze...:szok: na szczescie nie bylo tak zle.

Cailina - my chyba mieszkamy w tym samym kraju, tak samo szczepienia no i irlandzkie imiona Twoich dzieciaczkow, czyzby maz irlandczyk jak u mnie?
Caluski dla blizniaczkow:-)
 
reklama
no i sobie wykrakałam dziewczyny :-:)-:)-( Gabryś był szczepiony w czwartek wieczorem a w piątek w nocy gorączka do dziś. Wczoraj wizyta pediatry, nie widział nic niepokojącego, stwierdził że to po szczepieniu. Ale ja przezorna zrobiłam badanie moczu i koszmarny wynik:-:)-:)-( ubłagałam lekarza żeby dał nam jakiś antybiotyk do domu bo tak to do szpitala bym musiała z dwójką jechać bo oboje tylko na piersi :-:)-( czekam na powtórny wynik i receptę. musiało mu się coś już wcześniej wukluwać a to szczepienie tylko przyspieszyło. A mogłam głupia ten mocz zbadać przed tym szczepieniem... rany ale jestem zła na siebie :-:)-(
 
Do góry