reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Dzięki dziewczyny za rady ja też mam corcie starsza i rano wyszykowac ja do szkoły to wszystko biegiem zebym tylko zdążyla a widze że ja też to stresuje i bardzo mi jej szkoda bo widze jak jej przykro
 
reklama
moje dzieciaczki urodziły się 4 października chłopiec 3140 a dziewczynka 2780 i były tylko dobe w inkubatorach a pożniej miałam je już przy sobie ale dla mnie cc to po prostu koszmar i ta sącząca się teraz rana nawet normalnie się ubrać nie mogę
 
Hej dziewczyny.
aga2513 bardzo ładna waga maluszków :tak:

Wiolcia tak wyczaiłam je na allegro,i są nowe.Ogólnie wszyscy mają je w przedziale cenowym 50-60zł a mnie się udało znaleźć w cenie 29zł za jeden:-) jestem zadowolona bo myślałam,że to takie dosyc cienki będzie a jest naprawdę bardzo ciepły.U nas już zimno.Wczoraj w nocy było +2st a w dzień tylko 6 na plusie,ale póki co w ten kombinezon dziewczyny pakuję tylko w bodziaku na długi i rajstopkach i cieplutko mają:tak:no wczoraj tak wiało to nakryłam prawie po samą buzię kocykiem,ale to tylko dlatego,że w zoomie nie pomyśleli chyba o wietrze itp.warunkach atmosferycznych bo są bardzo płytkie osłonki w tych pokrowcach na gondole.Namiary :
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. widzę,że zostały w sprzedaży już tylko te jasny róż i w rozm.3-6 mies czyli 68cm a ja kupiłam na 74cm 6-9 mies.

A tu jest dużo tych kombinezonów,ale zerknijcie jaka rozbieżność cenowa:szok:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

powiem też że oglądałam ostatnio używane takie to nie opłaca się,bo tak sobie cenią,że ja za nowy dałam mniej.
 
Tak czytam Lili ze juz kombinezony ubierasz i dopiero teraz uswiadomilam sobie ze pl to juz zimnica. Moim nadal w bluzach jeżdżą No ale gondole dość głębokie plus kocyk i jest luzik. Póki co nie kupuje nic wiecej bo i tak 2 kombinezony mam od rodzinki w spadku dwa jeszcze dostanę po Sis blizniakach ( ma chłopców z maja tyle ze dwa lata przededniu więc fajnie bo wszystko po nich dostaje paczkach ) jakby nie patrzeć duże ułatwienie finansowe. Kurde ale ceny w pl są straszne. Największe zdzierstwo na maluchach jest.
 
Zabolek ja od kilku dni zakładam kombinezon bo jest po 5 st i do tego wiatry ostatnio,ale pod kombinezon jak pisałam tylko rajstopy i body bo im ciepło w tym a mi szybciej je ubrać jak spiesze się na 13,żeby moją Nikolę z zerówki odebrać.Zgadza się,ceny są masakryczne.Ja mam 4 kombinezony i na razie starczy.Ja mam przyjaciółkę co tam u UK mieszka to zawsze mi kupi coś dla dzieciaków tanio i śliczne,a mój jak jest w delegacji to od niej pakunek zabiera.Np ubranka george lubie bo są ładne i dobre gatunkowo za dobra cenę.
 
aga gratuluję maluszków. Wracaj do zdrowia szybko :tak: ja karmię tylko piersią i powiem Ci że w moim przypadku to wcale tak długo nie zajmuje. Myślę że porównywalnie co zrobienie mleka i danie butli. A na pewno bardziej w wygodne. Moje pijawki jedzą ok 5 minut średnio co 3 godziny, więc nie jest tak źle. Spróbuj może nie będzie tak źle, zawsze możesz w razie draki zrobić im mm :tak:

Kurczę Gabryś nie może kupki zrobić. Macie jakieś sposoby??? po tygodniu daję mu już czopek jeśli sam nie zrobi. Ale ileż tak można :-(

lilly piekne dziewczyny, a kombinezonik faktycznie fajny, chyba też go kupię ;-) własnie byłam na etapie szukania używanych ale one często drożej wychodzą :confused:

Dziewczyny czy wasze bliźnięta też tak mało spią??? ja myślałam zawsze że dzieci po 2 godziny śpią w kupie a te moje to nieraz w sumie przez cały dzień tyle :baffled: a tak to drzemki po 30- 40 min max godzina :baffled:

aaa i moje dzieci już ochrzczone :-p:-) Tośka dała koncert w kościele ale jakoś poszło mimo wszystko ;-)
 
Ostatnia edycja:
zdjęcie.jpg06.10.2012 013.jpga to moje smyki. z lewej Tomcio z prawej Fifi
 
Ale masz ślicznych chłopców jacy podobni do siebie:) U mnie też zimno jak diabli i kombinezony zakładamy, kocykami się przkrywamy:-) Zanim ubiorę swoje brzdące to ja jestem cała mokra :wściekła/y: i tu jeszcze siebie ubrać trzeba i znieść wózek pod blok uff ciężka robota :-D
 
reklama
Do góry