reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ankos86 a co zrobiłaś że przestali ulewać, bo ja próbowałam nutramigenu ale mój Kubuś nie toleruje mączki świętojańskiej i miał po tym straszne biegunki, lekarka powiedziała że pierwszy raz się z tym spotkała a ja poczytałam po necie i taka reakcja nie jest wcale rzadka, byliśmy na mleku dla dzieci ulewających mega drogie i mało pomagało, a teraz przestawiłam go na normalne mlego i zagęszczam kleikiem ryżowym i kaszkami bo po tamtych był głodny ale ulewa dalej chciałabym to wyeliminować ale chyba nie dam rady dopiero jak zacznie siadać i jeść stałe pokarmy może wkońcu skończą się te tetrowe pieluchy wokół szyjki:)
 
reklama
ankos ale u takich maluchów to stulejki się raczej nie ściąga... przynajmniej tak mi pediatra przy starszym cały czas powtarzała. Może skonsultuj to z innym pediatrą. A to zaczerwienienie to stan zapalny cewki moczowej może być, to nie ma nic wspólnego z moczem. Badanie moczu w takim stanie bez sensowne bo bakterie wyjdą na pewno nie z moczu a cewki.

moje też szaleją dzisiaj:wściekła/y: ja sobie wmawiam że to przez pełnie;-)
 
Czesc mamusie ja sie rzadko udzielam, wiecej was czytam :) moje blizniaki maja prawie 6 miesiecy i ostatio bylismy na szczepieniu i przy okazji zapytalam pediatry czy trzeba synkowi sciagac stulejke i powiedziala ze juz sie tak nie robi, trzeba tylko sprawdzac czy nie zrasta mu sie ujscie cewki. Bo ze starszym synem ma 4.5 roku tez mialam niby problem z tym siusiakiem, bo mu nieschodzila skorka do konca i byllam z n im u urologa ktory mu sciagnoł ja w taki straszny sposob ze malo ja nie umarlam. A teraz sie okazuje ze to zupelnie niepotrzebne bylo a ucierpial sie przy tym strasznie.Tak ze jakos kiedys sie nic takimi rzeczami nie robiło i bylo ok. pozdrawiam cieplutko
 
Ja rownierz po kapieli sciagam delikatnie i jednemu i drugiemu :) juz w zyciu bym nieposzla na takie sciaganie na przymus do urologa :no: a co do ulewan to ja mam starszny problem z corcia, okropnie ulewa, od 3 miesiecy kupuje jej mleko Enfamil od ulewania i jest o wiele lepiej. Bo jak dostawala zwykle mleko to poprostu jakby wymiotowala z taklim cisnieniem jej wylewalo sie z dziobka. Moja pediatra powiedziala ze powinna przestac jak zacznie siadac, a jezeli nie to bedzie trzeba wybrac sie do szpitala na zamkniecie chirurgiczne rzoladka, bo cos jej sie nie rozwinelo i z tad ten refluks, no dokladnie nie napisze bo zapomnialam jak mi to tlumaczyla.Dlatego wole poczekac do roczku jak ją po szpitalach ciagac i sie martwic.





 
Hej
Kurde ja mojim tych siusiakow nie tykam bo sie trochę boje. Lekarz narazie nie kazał nic robić ale jak sprawdzał to mówił ze są ok.
Chlopacy wczoraj mieli ostatnie szczepienie z tych początkowych. Kolejne jak bedą mieć 13 mc. Biedactwa mieli po 3 klocia. Uplakali sie niesamowicie.
Ja nadal kiepsko. Siostra ma dzis operacje wycięcia woreczka zolciowego. Non stop ma badania i podejrzewają zapalenie trzustki. Zapalenie wątroby juz ma ale z trzustka jest gorzej. Tak sie o nią boje.
 
Hej
Ja swojemu Kubusiowi też ściągam przy kąpieli i lekko przemywam, a co do ulewania też kupowałam Enfamil było lepiej ale ten przeklęty serek wkoło mnie denerwował, i niestety był ciągle głodny bo się nie najadał:(, więć przeszłam na Nan pro i zagęszczam kleikami i kaszkami w ciągu dnia wytrzymują razem z córcią 3,5 godziny ale dostają mniejsze porcje niż na noc a w nocy nawet 5,6 godzin. Zostały mi dwa pudełka Enfamilu nowe, całe nienaruszone po bardzo okazyjnej cenie, może któraś z Was b chciała?.
Zabolek12385 przykro mi żeTwoja siostra jest taka chora, trzeba być dobrej myśli napewno wszystko zakończy się dobrze, pozdrawiam wszystkich!!!
 
A i jeszcze jedno mi się przypomniało mam zamiar kupić kojec dla szkrabów żeby sobie razem siedziały i się bawiły, może któraś mi doradzi jaki najlepiej kupić, zależy mi żeby się składał bo nie mam za dużo miejsca mieszkam w bloku, i byłby rozłożony tylko na czas zabawy moich bąbli.
A czy któraś z Was może posiada wóżek ABC Desing Zoom i przeszła na spacerówkę z prawie 4 miesięcznymi dziećmi, bo moje spacery wyglądają tak, że jak śpią to ok, ale jak się budzą nie chcą za djabła leżeć i wrzeszczą w niebo głosy, pozdrawiam:)
 
reklama
A czy któraś z Was może posiada wóżek ABC Desing Zoom i przeszła na spacerówkę z prawie 4 miesięcznymi dziećmi, bo moje spacery wyglądają tak, że jak śpią to ok, ale jak się budzą nie chcą za djabła leżeć i wrzeszczą w niebo głosy, pozdrawiam:)
ja mam zooma, ale na spacerówkę przeszłam jak miały 6 miesięcy, ta spacerówka jest dość płytka i nie rozkłada się na idealnie płasko i troszkę się bałam o ich kregosłupy. Ale powiem Ci, że moje też się darły w tych gondolach, bo co tu oglądać jak drzewka się już znudziły;-)
Teraz w spacerówkach siedzą jak trusie, zaciekawione wszystkim dookoła i nawet ładniej śpią niż w gondolach
 
Do góry