reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Anuska gratulejszyns:))))) Waga- szok!!! Niech sie zdrowo chowaja (a jakze inaczej;-)

Donka Ty masz bezproblemowe te swoje dzieciatka!!! Ja tez tak chce ehhhhh u mnie Pablo tez zabkuje i nic nie pomaga drze paszczaka jak nakrecony grrrrrrr a do tego cale trio schorowane gile plus kaszel wypasss

Ashiarona ale pieknie sie dziewczynki rozwijaja !!! 9 miesiecy i pierwsze kroki- super!

A mysmy dzis byli u neurologa na USG i ogledzinach i jest wszystko git. Pawciu wypada gorzej niz Zula w sprawnosci ruchowej no ale to jasne jak slonce, ze dziewczyny sa de best ollejs heheh
 
reklama
kurcze dziewczyny a ja nie mam kiedy na usg z malymi jechac na przyszly tydzien musze sie umowic...bo marcel cos tam niby z nerka moze miec...
Czyli o nianiach w poznaniu nikt nic nie wie?wiecie co dzwonilam z mezem do agencji opiekunek aiuto czy jakos tak i kobieta miala sie odezwac mowilam ze dosc pilnie a ta wylaczony telefon porazka...a na wlasna reke boje sie ze jakas dziwna sie trafi albo najpierw 30 sie przewinie przez dom zanim sie zdecydujemy sama juz nie wiem...zlobki jakos mnie przerazaja pozatym cala rodzina mnie zjechala jak o zlobku powiedzialam jakby cos zlego w tym bylo ehhh

ashiarona super gratulacje!

anuska super ze do nas dolaczylas!

a co robicie z maluszkami jak maja czuwanie?bo moje takie glupole zabawki jeszcze nie bardzo gadac do nich owszem sluchaja czy spiewac tylko mam jeden problem na rekach najlepiej a powiem wam szczerze ze nie mam sily ich ciagle nosic na zmiane nie wspomne naraz jak zaczna np wyc...bo mi kregoslup siada.Foteliki takie bujaczki jeszcze niebardzo im sie podobaja i juz nie wiem co robic...macie jakies metody??u mnie wozek by sie sprawdzil ale nie mam miejsca w mieszkaniu zeby po rozlozeniu nim jezdzic
I jeszcze jedno Kornel glownie dostaje takich dziwnych histerii jakby przez sen i dopoki sie nie wybudzi nic o nie moze uspokoic spotkalyscie sie z czyms takim??bo zaczynam sie martwic:/
 
Mam pytanie, do podwójnych, potrójnych ( wszystkich innych) mamusiek. Jak sobie radzicie z obowiązkami domowymi i czy ktoś Wam pomaga? I jak sobie radzą te, które nie mogą liczyć na pomoc babci :)
 
Dziękuje za miłe przyjęcie:-)

Dziewczyny mam do Was pytanko otóż u mnie dzieci są na mieszanym karmieniu - troche cyc,trochę mm Bebilon,chociaż cycem karmię już coraz mniej bo pochłania to masę czasu.Pojawił się taki problem- u małej występują zatwardzenia a młody znów bardzo ulewa mleko mm i wczoraj zrobil rzadką kupkę.co o tym myslicie?Czy możliwe że to mleko im nie odpowiada czy może to kwestia przyzwyczajenia układu pokarmowego?

U mnie dzieciaczki poki co bardzo grzeczne są,tylko zjedzą i spią:-D dziś nawet udało mi się posprzątać parter i piętro,ugotować obiadek i zrobić pranie:tak: ciekawe ile te spokój potrwa jeszcze
 
anuska nie chce cie martwic ale u mnie do niedawna tez tak bylo:D a teraz...jeszcze co chwile maja maluchy zatwardzenia nie mozemy opanowac.Maz musi sie praca zajac ja tez po malu wiec niani na wczoraaj szukamy a tu cisza...
Maluchy kochane ale coraz wiekszej uwago wymagaja no i dwie pary rak by sie przydaly nie wspomne o jednej bo ja juz naprawde musze innymi sprawami sie zajac...jak cos bedziecie slyszaly o wolnej niani blagam dajcie znac!nie chce zeby za pol darmo pracowala dostanie normalna pensje musi byc tylko dosc dyspozycyjna caly etat plus sporadycznie nadgodziny rowniez w weekend moze sie zdarzyc!ehhh mowie wam sen z powiek mi to spedza:/
 
Ashiarona gratulacje dla malutkiej!
Yummy u nas tez są krzyki,ale da się to jakoś opanować póki co:)
Anuśka śliczne dzieciaczki.Może spróbuj innego mleczka.Tak jak pisze Agata,jeszcze troche a dzieci bedą potrzebowały więcej uwagi,do moich to ciągle trzeba gadać bo inaczej płacz,lubia też leżeć na macie i łapać zabawki wtedy mogę cokolwiek zrobić w domu.
Dzisiaj było ważenie (5300g i 5600g) i pobieranie krwi i wreszcie hemoglobina zaczęła się poprawiać ufff,a i oczywiście zaczynamy masaże,bo dziewczyny troche spiete są,nie wiem jak ja to wszystko zorganizuje-z Gabi do logopedy 1raz w tyg. z nimi na masaże też raz w tyg.,będę musiała ciągać ze sobą cała trójcę.
Wiecie co wstyd się przyznać,ale ja nie byłam jeszcze u gina na kontroli:szok:
Przypomniało mi się,wspomniałam lekarce o krostkach i suchej skórze,zdziwiłam się bo stwierdziła,że to normalne
 
Anuska - mi połozna mówiła, ze po mleku mm generalnie są rzadsze kupki, także chyba nie masz co się przejmować..a z ulewaniem to chyba indywidualna sprawa i wyksztalcenie zwieraczy, no chyba, ze akurat sie objedza bo za duzo maja wcisniete..nie wiem czy to moze zalezec od mleka..
 
reklama
hej kochane
moje dziewczyny to jakieś ciężkie przypadki nadal takie marudy że szkoda gadać
mam pytanie do was o rozszerzanie diety czy brałyście pod uwagę wiek korygowany i dopiero wtedy wprowadzałyście nowości czy nie?? a dawałyście sinlac??
 
Do góry