reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam wszystkie Mamusie,
Jako kolejna rozpakowana z wątku ciążowego chcialabym przyłączyc sie do Was:-)
4 czerwca przyszli na świat moi synkowie Jakub 2780g, 50cm i Aleksander 2700g, 49cm. Od piątku jestesmy juz w domku i póki co sytuacja opanowana, dzieciatka jedzą, spią i walą kupy co posilek:-) Wiem, że to niebawem się zmieni ale ja chociaz dojde do siebie po cc, powolutku jest coraz lepiej. Licze na Waszą nieocenioną wiedzę w postępowaniu z podwójnym szczęściem:tak:
A oto moje chłopaczki
Zobacz załącznik 474560
 
reklama
niuleczka chlopaki super gratki no i kochana ogarniaj sie,dochodz do sil ale nie nastawiaj sie na dramat pozniej czasami jest ciezko ale do opanowania:)
Ja mam troche czasu bo jestem u tesciowej a to zlota kobieta kaze mi odpoczywac:D a jutro nad morze z mezem nie moge sie doczekac!

Kochane wasze maluchy dzisiaj tez marudza?zastanawiam sie czy to nie pogoda na nich tak wplywa...
Pochwale sie ze moje nieco ponad dwumiesieczne szkraby waza juz 5,500 i 5,300:D slonie male!

A wlasnie ja tez jestem zainteresowana rozszerzaniem diety kiedy jak i co sie podaje?zageszcza?a jabluszko i marchew?

Moi nadal kolki ale juz leciutko co ktorys dzien na szczerscie...bo wykonczona jestem troche no i te lupie zaparcia wrrr
A nianie znajde spokojnie na gumtree sie oglosilam i teraz caly tydzien mam rozmowy mam nadzieje ze trafie na jakas fajna
 
niuleczka chłopcy przesliczni, ogromnie gratuluję:-):-)
Agata jak u mojej Hani były zaparcia i twarde kupki to kupiłam Biogaje, taki probiotyk w kropelkach.Tylko to drogie bo w zwykłej aptece 5 ml 44 zł, taniej o 10 zł jest w Kwiatach Polskich. Podawałam 5 kropli dziennie i oczywiście starałam się przepajać, ale moje bąki raczej z tych niepijących;-)
Teraz kupki mamy o prawidłowej konsystencji
 
dzieki Moniek!skorzystam z rady i kupie moze akurat pomoze:) a Twoje maluszki jak spokojnie czy daja popalic?u mnie kornel takich histerii dostaje zzmeczony ale zasnac nie moze chwile zasnie i znowu jazda zal mi go juz wykonczony...mam nadzieje ze po prostu ma kiepski dzien...
 
witam:-)

Ale miałam dziś ubaw w domu:-D dzeciaczki odkryły dziś "nie jestem jedynym dzidziusiem w tym domu" jak Amelka zaczęła płakać to Alanek się przysłuchiwał i takie duże oczy zrobił:szok: a potem była zamiana i mała robiła oczy jak pięć zł:-D Pochwalę się jeszcze że dziś jak gadałam do synka i pokazywałam mu głupie miny to się pierwszy raz usmiechnął do mnie:-)
 
Niuleczka gratki, boskie baczki!!!!

Enaflo u mnie podobnie- prawie 4 miechy maja, krolewna jak aniolek, piszczek moj slodki, a Pawciu od jakichs 2-3 tyg nie do zycia- maluda jakich malo- cale piastki wklada do buziaka i bez przerwy ryksa. Jedynie Nurofen mu pomaga, ktory staram sie podawac sporadycznie a wiec hardkor;/
 
Twoje maluszki jak spokojnie czy daja popalic?u mnie kornel takich histerii dostaje zzmeczony ale zasnac nie moze chwile zasnie i znowu jazda zal mi go juz wykonczony...mam nadzieje ze po prostu ma kiepski dzien...
witaj w klubie Kochana, u mnie Hania odstawia takie cyrki, ale to może przez to, że ma wzmożone napięcie mięśniowe, na szczęście zaczynamy rehabilitację i mam nadzieję, że jej przejdzie bo już jadę na oparach;-)

Pochwalę się jeszcze że dziś jak gadałam do synka i pokazywałam mu głupie miny to się pierwszy raz usmiechnął do mnie:-)
jeszcze troszkę i będzie tych uśmieszków bez liku, będą szczerzyły bezzębne dziąsełka non-stop i od ucha do ucha.
enaflo ale Ci fajnie, moja Hania z tych aktywnych więc ma w nosie deszczową pogodę. Maruda jest i płaczka:eek:
 
reklama
Moniek- to tylko taki jeden dzień a normalnie to dwa szoguny takie że po całym dniu i nocce nie gorszej jak zombie chodze rano:-(
u mnie przynajmniej nocka przespana. Jak nakarmię je po kąpieli ok 20:30 to śpią do 5:30 czasem.
A Wy dziewczyny wybudzacie swoje szkraby na jedzenie co 3 godz czy raczej karmicie na żądanie?
 
Do góry