reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Aimee co szpital to obyczaj. Moje z 36t2d i w szpitalu mówili, że ciąża donoszona:-) Tylko wpisali sobie, że wcześniaki bo kaskę za nie zgarnęli z NFZ.
Morfologię kazała nam zrobić pediatra na pierwszej wizycie patronażowej. A że wyszły nam troszkę podwyższone neutrofile to kazała powtórzyć. I okazało się, że krwinki czerwone spadają.
Ja bym im zrobiła morfologię tak dla spokojności.
I zdrówka życzymy dziewczynkom. Niech katarek pójdzie precz.
 
reklama
Aimee oni jak maja skierowac w Wlkp na badania dodatkowe to sa chorzy;/Centusie no:p U mnie dopiero jak zaczelam im suszyc gitare to skierowala mnie pediatra na morfologie no i sie okazalo, ze oboje maja lekka, ale anemie;/
 
Pisałam dzisiaj chyba ze 3razy długgggi post,ale ciagle komp.mi sie zawiesza
:-(Aimee
ja też bym zrobiła badania po co masz się zamartwiać i oczywiście kciuki zaciśnięte
Jak dziewczyny sobie radzicie?U mnie spokój nawet,gwiazdy coraz wiecej gugaja i smieja sie jak szalone.
Po szczepieniach nic się nie działo,miałam obawy jak to bedzie po pneumo ale tez ok.Coś jeszcze miałam napisać,ale chyba mam za dużo na głowie-w sobote 2egzaminy i w tym samym dniu wyjazd z rodzinkc
 
Hehe no maluchy sa juz slodziaki;) U mnie to samo- gadaja jak najete ( to po mamusi:p) Zuzia bez przerwy piszczy z uciechy a Pawciu zaciesza cala paszcza bez przerwy:D slodziaki. No i budza sie juz tylko raz w nocy po karmieniu o 20, dopiero okolo 3,4 i pozniej rano wiec lubie mama laduje akumulatory hehehhehe fajnie juz nie moge sie doczekac jak zaczna raczkowac, ale bedzie frajda- wesola gromada:)
 
Moniek- moje też dokładnie z 36 i 2 hehe i tak samo wszyscy mówili, że niby donoszone, ale wszędzie było, że wcześniaki, ale dzięki temu dostaliśmy darmowe pneumo. Dziś mieliśmy ostatnią dawkę i teraz już po roku dopiero :).
A co do dodatkowych badań to ja po porodzie nie dostałam skierowania na żadne :/. Dopiero jak byliśmy w szpitalu to nam powiedzieli, że mamy zrobić usg przezciemiączkowe i brzuszka do kontroli a tak to nic :no:
 
Yummy tak fajnie śpią maluchy??a jesteś na sztucznym mleku? Bo gdzieś mi to umknelo jeny nie mogę się doczekać aż moje chłopaki zaczną wiecej przesypiac o wilku mowa właśnie jeden się wybudzil i karmie;)
 
Yummy tak jak pisze Donka. Pnemuo za darmo mają dzieciaczki urodzone przed 37 tc i z wagą poniżej 2,5 kg.
Moje Gwiazdy jak zasnęły wczoraj po kąpanku czyli ok 21 to się obudziły dopiero o godz 4:-)
Dziewczyny a Wy zapisujecie ile jedzą Wasze dzieci?Bo moje dziennie ok 600 ml i się martwię czy aby nie za mało.
Po tylu godzinach snu Hanka wciągnęła tylko 60 ml i poszła dalej spać:szok:
 
reklama
no wlasnie ja tez mam pytanko ile razy
wasze maluchy jedza jadły w wieku 1,5, 2 misiecy? moje jedza nadal co trzy godziny i niewiem czy nie za czesto?
 
Do góry