reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Monia widziałam że w Skierniewicach otworzyli jakąś prywatną przychodnię Kajtek...ale wizyta u pediatry to 80 zł....a X2 to 160 zł.... a to dużo...
moja Pani doktor też wzniosła alarm że to alergia a jak nie alergia to ta cholerna pleśniawka...( której nie ma)

Pięknie świeci słoneczko , chłopcy na balkonie już dobre 4 minut :-D zblża się pora karmienia a oni twardo śpią :-)
 
reklama
Tossa ale pytanie mi zadałaś....na tym piętrze co szatnia chyba....kurcze naprawde nie pamiętam:zawstydzona/y: A już wiem, to naprzeciwko magicznego pokoju dla mam i dzieci (to jest pod nr 018). Ale neurolog nie przyjmuje w gabinecie neurologicznym tylko neurochirurgicznym;-)

Dziewczyny u nas kolka na całego, masakra:-( Któraś z Was pisała kiedyś na bliźniaczym o jakimś niemieckim leku na kolkę....jak to można zdobyć????
 
u nas niestety sab simplex tez nie pomaga,zreszta nic tak naprawde nie pomaga :( Po dzisiejszej wizycie u pediatry wagowo Wiktoria 5250 Klaudia 5550 i skierowanie do gastrologa zeby cos na te kolki poradzil bo juz za dlugo to trwa:crazy:
 
MOnia, polski Bobotic to odpowiednik Sab Simplexu. U nas pomogła zmiana mleka, mój mały nie tolerował Hippa. Masaże też pomagają,żeby siewypierdzieli porządnie:)
 
moje po herbatce plantex pierdzą tak że kocyki w górę fruwają ...
Monia są 2 sab simplexy - niemiecki i czeski tańszy, lepszy jest niemiecki
Owszem bobotic jest polski ale głównego składnika ma troszkę mniej i z tego co wiem jest inne dawkowanie
 
reklama
Do góry