reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Hej, ja moim kupuje wodę źródlaną i na niej przygotowuje mleko takie miałam zalecenia z Dziekanowa jak Kornela odbierałam ze szpitala.

U mnie chłopcy spali ładnie cała noc...ale teraz dają do Wiwatu no coś za coś :-D
ja na koli-wzdęcia podaję espumisan w kroplach i bardzo sobie go chwalę ...nawet teraz jak maja jakiś problem z brzucholem to podajemy go.
 
reklama
MoniaN. my tylko raz kupilismy sab simplex niemiecki jak wpiszesz w google to wychodzi polska strona z której możesz kupić, wg mnie to jakies poprawy nie było niestety ale potem kupowałam bobotik i dawałam tyle kropel co sab simplex chyba 16 jak dobrze pamietam bobotik jest minimalnie słabszy od sab ale w dawce sab prawie to samo nasza pediatra powiedziała ze mozna dawać a kosztowo jaka ulga
tylko wg mnie jak maja byc kolki to beda i raczej czeba przeczekac i nie wierzyc w cuda typu leki:no:moze pomagaja maluchom ale nie zniweluja kolek
 
karola - czy to Ty kupowałaś na allegro te fajne krzesełka ? jak tak mogłabyś podrzucić linka i napisać jak się sprawują ?
kurcze nie zapisałam nigdzie strony a teraz nie pamiętam co to było za krzesełko do karmienia :-(

natt - jak się sprawuje nowy wózeczek ? mieści się w drzwi ???



...
my dzisiaj po ostatniej już wizycie u okulisty - wszystko ok - można jednego lekarza wykreślić już z listy
 
Ostatnia edycja:
Tossa krzesełeczka są super:-)Baśka czasem mi w nim zasypia w czasie jedzenia he to wtedy rozkładam oparcie do leżenia i przynajmniej jedna z głowy na 30min:-) dzieciaki je uwielbiają i fajnie bo mają oparcie na nóżki - jutro zrobie fote i wrzuce na fb jak nie zapomne
link:
a my nie płacilśmy za transport bo m osobiscie po nie pojechał, może jeszcze w innych miastach je sprzedaja?
KRZESEŁKO stolik do karmienia oddychająca tapicerk (2149536139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Tossa napisz jak załatwiłaś szczepienia na pneumokoki. Nasza p.dr oczywiście upiera się, ze nic takiego nie ma. Zaniosłam jej wydrukowaną ustawę ale ta nadal swoje a ja nie chcę żeby maluchy przegapiły to szczepienie.
 
MoniaN - zmieniłam pediatrę ...
Muszą Ci zaszczepić - ustawa jest i koniec ! jest napisane jak wół! Nie odpuszczaj Monia !
A dostałaś kartkę od neuro że możesz szczepić chłopaków ?

karola - a jak ta tapicerka ? jest sztywna czy taka bardziej miękka - tzn chodzi mi o to czy ma zadatki na szybkie popękanie :-)
 
MoniaN ja szczepiłam teraz na pneumokoki za darmo, nie maja prawa nie zaszczepic Twoich dzieci
Ashiarona dzieki za rade zaraz polece kupie i zobaczymy, ale nie przegotowywac tej wody wcale?

U mnie masakra dwa zeby na raz ida i dziewczyny sa nieznosne a do tego jeszcze lki a ja sama z nimi cale dnie do 18....:wściekła/y:
 
kasienkawisienka szczepiłaś dziewczynki za darmo, a na jakiej podstawie??? ja ostatnio pytałam mojej pediatry to powiedziała że wcześniaki szczepione są za darmo ale tylko te dzieci urodzone chyba od października więc moi chłopcy się nie załapali.
 
reklama
Tossa tapicerka mieciutka :-)bo to nie folia tylko taki mily grubszy material jakby cos takiego jak od wozkow poszycie????mozna zdjac i do pralki ja na razie klade recznik zeby maluchy az tak nie brudzily i tez spokojnie mozna paznokciem zdrapac jakies poprzyklejane marchewki czy chrupki....:-)
 
Do góry