reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Szczepienia załatwione. Dziś byliśmy u innego pediatry i ta kobitka wiedziała co i jak. Mało tego, sama zaczęła rozmowę o tym :-) Będziemy szczepić też chłopaków na rotawirusa, bo Ola to złapała jak miała 8 m-cy i przeszła strasznie(biegunka 2 tyg, dosłownie lało się z niej i leżała podłączona pod kroplówki w szpitalu, za późno dowiedzieliśmy się o tym szczepieniu a nikt nam wcześniej w przychodni o tym nie mówił).
Tossa my już na wypisie z SALVE mieliśmy napisane kiedy szczepić dzieci (początek marca), tam badał ich neurolog więc chyba nie ma przeciwwskazań. A w poniedziałąek w CZMP neurolog tez nic nie mówił, zeby nie szczepić.....hmmmmm
 
reklama
Monia to jak tak to spoko :-)
my od neuro kartkę teraz musimy wziąć - tak chce nasz pediatra przed 2 szczepieniem...ale nim dojdzie do 2 szczepienia to musimy im trochę krew polepszyć...
 
A ja od początku daję chłopakom nasz polski Espumisan i działa! A jak ostatnio podałam im Sab Simplex to robili mi przez 3 dni zielone kupy i więcej ulewali :/.
My też od początku kupujemy wodę źródlaną i ją oczywiście też gotujemy, ale wydaje mi się, że jest na pewno o wieeele lepsza niż kranowa.
Dziewczyny moi chłopcy dobijają już do 6 kg :))!!!
 
kasienkawisienka szczepiłaś dziewczynki za darmo, a na jakiej podstawie??? ja ostatnio pytałam mojej pediatry to powiedziała że wcześniaki szczepione są za darmo ale tylko te dzieci urodzone chyba od października więc moi chłopcy się nie załapali.

moje dzieci urodzily sie koncem sierpnia, a jak poszlismy zapoznac sie z pediatra we wrzesniu to dr powiedziala ze mamy podwojne szczescie bo od 1.pazdziernika pneumokoki sa za darmo dla wczesniakow i sie zalapujemy na to szczepienie, jesli jeszcze nie jest za pozno to walcz o te szczepienia
pozdrawiam
 
Kasiu moje tak jak Twoje z sierpnia:)

moje dzieci urodzily sie koncem sierpnia, a jak poszlismy zapoznac sie z pediatra we wrzesniu to dr powiedziala ze mamy podwojne szczescie bo od 1.pazdziernika pneumokoki sa za darmo dla wczesniakow i sie zalapujemy na to szczepienie, jesli jeszcze nie jest za pozno to walcz o te szczepienia
pozdrawiam

manila ale w ustawie jest wzmianka że dotyczy dzieci urodzonych po 30 września
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia, Tossa- a czemu musicie miec pozwolenie od neurologa na szczepienie ???

My mamy szczepienia wyznaczone na 13 marca , musze tylko szorowac na polskiego pediatry przed, zeby je przebadal przed szczepieniem.
 
Do góry