reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ja włąsnie przeszłam na to mleko z babydream, bo przeciez zbankrutuje niedługo :p i powiem, że jest super:)
Jest napewno bardziej sycące niż Bebilon, po Bebilonie Wojtek darł twarz po 2 godziniach.
 
reklama
Domi my się dzisiaj skusilismy za zakup jednego opakowania bo moje na bebilonie a teraz bebilon najtaniej to 42zł ! a puszka im starcza ostatnio na 3 dni !!! :szok: i to jeszcze zagęszczone nutritonem !!!!:szok: więc dziś na noc dostaly 3 miarki bebilonu, miarka babydream i miareczka nutritonu - nutriton będę dawać do czasu aż nie przejdziemy na samo rossmanowe mleczko bo inaczej to za rzadkie dla moich i leje się bokami :-(

domi czy to mleczko jest tylko w opakowaniu 600g czy jest też 800g??
mam pytanie czy jak dziś dałam na 4 miarki , jedną babydream to następny posiłek czy dzień powinno być już 2/2 miarki czyli 2 miarki bebilonu i 2 babydream ?
 
Tossa nie wiem czy nie za szybko.
ja pytałam jak przechodzić z bebilon 1 na bebilon 2 i moja pediatra powiedziała żeby co 3 dni dokładać miarkę następnego mleka, a jak jest przy zmianie mleka tego samego stopnia???? Niewiem ale kilka dziewczyn zmieniało mleko to może napiszą coś więcej:)
 
Tossa, no ja widziałam opakowania 600 gr. My zmieniliśmy od razu z jednego na drugie i nie było problemów.Ja w ogóle zmieniałam już kilka razy szukając najlepszego, po Hippie Wojtek miał kolki, po bEBIKO TEŻ, ale sama zmiana nie przysparzala kłopotów . Wojtek popija też już soczki, żeby kupa lepsza była. Po gruszkowo jabłkowym ładnie pierdzi i kolki przeszły :)
 
Ostatnia edycja:
Bebiko też już drogie- w Biedronce 13,99. Wczoraj dorwałam w Carefourze za 13,69 :p.
U nas idzie jedno opakowanie na dzień- MASAKRA!!!:szok:
 
My mamy 800 g mleka na ok 5 dni, no ale u nas tylko Wojtek je mm, bo Madzia jest na piersi, zawsze to połowa oszczędności :p
 
Ja maluchy jeszcze karmię piersią, ale muszę je dużo dokarmiać. Daję im Nenstle Nan Pro 1, kupuję w różnych opakowaniach więc zawsze patrze jaka jest cena za kg. No i np. w Rosmannie jest po ok. 47 - 48 zł/kg ale przez net jest taniej, ja wczoraj kupiłam kilkanaście opakowań w dodomku.pl - wychodzi po 41,65/kg no i darmowa przesyłka.

Kiedyś Nestle Nan był jednym z droższych mlek a teraz widzę że jest tańszy niż Bebiko i Bebilon, oszalel z tymi cenami.
 
reklama
My po 4 m-cu przeszlismy na mleko HIPP ORGANIC, i so far so good, za 2 tyg przechodzimy na dwojeczke :) u nas ogolnie ceny mleka sa kosmiczne ... :cool2: Hipp najtanszy bo okolo 38 za opakowanie 800 gr areszta kolo 50 zl wychodzi ... porazka
 
Ostatnia edycja:
Do góry