reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

ahh dziewczyny , dopiero skonczylismy walczyc z Maja, od 20 do teraz byl wielki ryk... czy wasze maluszki tez tak cierpia z powodu zabkowania? macie jakies sorawdzone sposoby , bo ja juz probowalam wszystkiego ,ale ona nawet na butelke z mlekiem reaguje agresywnie :( :szok:

manila moje tez lubia spac na jedej stronie ... coz takie juz uroki niemowlat :)


my jeszcze uzywamy smoczkow z nr 2 , te 3 sa po 6-tym wiec zmienimy za 2 tyg , ale chyba to moim nie przeszkadza bo jakos sie specjanie nie denerwuja :)
 
reklama
a my na pampersy dwójki całkiem niedawno przeszliśmy więc tych jedynek nam zeszło...a maluchy miały 2500 i 2200 jak się urodziły... i kurcze :-) mi kaftaniki podpasowały - miałam wszystkie wiązane z przodu i łatwiej mi było dziecko przewinąć i ubrać niż w bodziaka ktorego musiałam przełożyć przez główkę - ale najlepsze jak dla mnie były bodziaki rozpinane po środku i w kroku ! u lekarza bardzo praktyczne bo szybko mogłam rozpiąć bodziaczka i maluszek był już goły :-) pajace też tylko takie polecam - rozpianne po całości i w kroku a nie tylko rozpinane w kroku ! :-) moje dzieciaki dopiero dorosły do rozmiaru 56 a wiadomo też że rozmiar rozmiarowi nie równy :-) miałam kilka ubranek w rozmiarze 50 ale ten rozmiar by kupowany w lumpku :-)
 
Milenka. Jak dziewczynki bardzo sie męcza, podaj im po łyżeczce nurofenu w syropie lub Ibufenu. U mojego synka nic innego nie skutkowało, żadne żele, żadne gryzaki.
 
a ja zakładam chłopakom pampersy 3 te sleep and play i jestem z nich b.zadowolona :-)
powoli schodzą im krosty z twarzy i z główki...i tak podejrzewam że to wcale nie alergia ale ciemieniucha zeszła im na czoło i brwi...bo teraz jedzą bebilon zwykły i nic nie wychodzi i nawet rzadziej ulewają...ale Ksawku ma problem z żelazem...strasznie go brzucholek po nim boli:-((((((
 
MY jakieś 3 tygodnie temu przeszliśmy na pampersy 2 a już mi się wydaje, że za chwilę 3-ki będzie trzeba kupić. używałam cały czas pampers Premium care, ale kupiliśmy ostatnio biedronkowe Dady i są super a 20 zł tańsze!
Palinka- mój Kamiś też miał ostatnio jakieś skórne problemy, poszłam do pediatry, bo się wystraszyłam, że może skaza, ale okazało się, że to nic takiego i dostaliśmy tylko jakąś wyrabianą maść do smarowania i już prawie zeszło.
Dzięki dziewczyny za rady z główkami- chłopaki chętnie patrzą się w TV, więc będziemy ich tak układać żeby w dzień leżeli na innych bokach niż w nocy.
 
a my nadal na dwójeczkach i na babydreamach z rossmana - paczka 42szt kosztuje 17zł - wychodzi najtaniej a dla mnie wydają się lepsze niż dady biedronkowe
 
A jak dla mnie babydreamy nie są tak miękkie jak te biedronkowe. Jakoś się do nich nie przekonałam.
Kurcze, nie wiem co myśleć. Mój Adaś od wczoraj ulewa sporo prawie po każdym karmieniu no i wczoraj wieczorem zrobił zieloną kupkę a Kamil dziś też miał zieloną, ale on tak nie ulewa. Karmię dwa razy dziennie piersią , nie wprowadzam jakichś innych produktów niż dotychczas, więc co może być przyczyną???
 
MY jakieś 3 tygodnie temu przeszliśmy na pampersy 2 a już mi się wydaje, że za chwilę 3-ki będzie trzeba kupić. używałam cały czas pampers Premium care, ale kupiliśmy ostatnio biedronkowe Dady i są super a 20 zł tańsze!
Palinka- mój Kamiś też miał ostatnio jakieś skórne problemy, poszłam do pediatry, bo się wystraszyłam, że może skaza, ale okazało się, że to nic takiego i dostaliśmy tylko jakąś wyrabianą maść do smarowania i już prawie zeszło.
Dzięki dziewczyny za rady z główkami- chłopaki chętnie patrzą się w TV, więc będziemy ich tak układać żeby w dzień leżeli na innych bokach niż w nocy.

moj Arek tez mial chrosty i zaczerwienienia na buzce i bylam super szczesliwa jak po masci robionej na recepte to wszytsko poschodzilo, niestety po kilku dniach bez zmarowania powrocilo i tak jest od 2 miesiecy:-(wydaje sie ze nawet pepti pomoglo tylko troche, oby twojemu Kamilkowi zeszlo raz na dobre
 
reklama
a w ogóle to powiem szczerze że mam wrażenie że jak mi się maluchy zesikają czy to w pampersa , dadę czy babydreama to jak przykładam rękę do tej zasikanej pieluchy to tak jakby wilgotna była ...tak jakby nie separowały tych siuśków ...albo może mi się wydaje ...

poszperałam w necie i się okazuje kto się kryje pod producentem poszczególnych produktów Babydream gdyby któraś z Was chciała spróbować to warto wiedzieć :) 1) Pieluchy Babydream – Procter&Gamble (czyli ci od Pampersów)
2) Mleko i kaszki Babydream – Humana Milchunion
3) Butelki, smoczki, smoczki uspokajające, gryzaki i drewniane szczotki do włosów Babydream – Baby-Nova
4) Drewniane zawieszki do smoczków i wózków Babydream – Heimess
5) Pluszowe przytulanki i pluszowe grzechotki niemowlęce Babydream – Fehn (C&A również ma zabawki od nich)
6) Słoiczki Babydream – Bebivita (HiPP)
7) Kosmetyki i chusteczki Babydream – Babyline (Nolken Hygiene Products)
8) Kosmetyki i chusteczki dla większych dzieci Lilliputz – Pikobelo (Nolken Hygiene Products)
 
Do góry