reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

pytanie odnoscie kubkow/butelek. co proponujecie kupic niekapek od 6 m-ca czy moze taka butle z dwoma uchwytami a moze butle z w ksztalcie 0 gdzie w srodku jest dziura i latwiej chwycic?, moje bąki chwytakja butle ale jakby same trzymaly to by nic nie zjadly:-D, a mysle ze przy takich butlach / niekapkach bedzie latwiej nauczyc
 
reklama
Hejka dziewczyny...wiem wiem dawno mnie tu nie było....poprawie się :p..... u nas koniec z kolkami a zaczeło się ząbkowanie....hehe nie wiem co lepsze....ale pozytywne nastawienie to najważniejsze....bo przecież ile to może trwać zębów mlecznych jest tylko ponad 20 hehehe takze czaaaaaaaaaaaaaaaad.....moje żaby ważą ok 7,5kg....:) i jest co dźwigać....ja nadal walczę z moimi kilogramami po ciąży...ale jakoś nie idzie mi...słaba wola...:p

manila moje jeszcze nie piją same ale ciotka Milena poleciła mi te NUK FC DISNEY MIKI butelka kubek niekapek 150 ml (2147526281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i musze je zakupić....podobno są fajne bo mają miękką końcówke

aaaaa i GRATULUJE nowym mamą i witam na polu walki...:p
 
pytanie do mam stosujacych bebilon, czy w bebilonie 2 jest taka sama miarka jak w 1? i czy proporcje mleka do wody sa te same w 2 co w 1? mam duzo saszetek B2 i chcialabym zsypac do jednego pojemnika i w ten sposob przygotowywac mlekeko dla maluszkow
 
Reniu narazie widze dwie marudy...ciągle popłakujące i rozpulchnione czerwone dziąsła aaaa i wszedzie ślina jakbym miała dwa buldogi :) a u Ciebie jak z ząbkami??
 
Walawanderki super, że z małą już dobrze. Napisz jak z jedzeniem u niej?? Mój Oskar to niejadek, najlepiej jakby mu wlewać wprost do żołądka. A do tego babcia tak rozpuściła, że teraz mam koncert na całego. Domagają się noszenia MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monis, moja corcia w porownaniu do syncia jest niejadkiem. Antos potrafi zjesc 100 co 3 h i trzeba mu wyrywac butle, a ona jada wahadlowo , raz 40 raz 60 . Laura od wtorku jest na wysoko kalorycznym mleczku -similac. A co do noszenia na rekach to tak jak pisalam wczesniej moje maja "raczyce". Moja mama rozpuscila Antosia, a moj M Laure. A ja ...ponosze konsekwencje tego i bujam, bo uszy mi puchna od placzu :-D:-D:-D Monia jakich butelek uzywasz???

Mysmy dzis wyszli na pierwszy prawdziwy spacer :):):)
 
Ostatnia edycja:
pytanie do mam stosujacych bebilon, czy w bebilonie 2 jest taka sama miarka jak w 1? i czy proporcje mleka do wody sa te same w 2 co w 1? mam duzo saszetek B2 i chcialabym zsypac do jednego pojemnika i w ten sposob przygotowywac mlekeko dla maluszkow

Manila sprawdziłam jeszcze raz , miarka od 2 jest minimalnie większa, a na opakowaniu napisane jest że ma 4,9g czyli o 0,4g większa.
sorry wczesniej porównałam tylko miarki wielkościowo i proporcje ilościowe.
 
Walawanderki chłopakom podpasowały zwykłe z canpol.

Tossa odnaleźliśmy wczoraj magiczny pokój dla matki i dziecka. Nie polecam, moja recenzja...standard- wczesny Gierek. W poniedziałek mamy neurologa to dam ci znać jak to wygląda.
 
reklama
Dziewczyny a czy Wasze bliźniaki też upodobały sobie jedną stronę do spania?
Ja staram się choć w dzień układać ich na drugi boczek, ale w nocy zawsze śpią na tj samej stronie.
Myślicie, że byłoby to wskazaniem do pójścia do jakiegoś specjalisty? Bo naczytałam się o tej asymetrii u blliźniąt i mam mętlik...
 
Do góry