reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam nową mamusię :-**********

my byliśmy dziś u lekarza.. mamy zmianę mleka na NAN AR ( zna któraś to mleczko???)
podobno te krosty to albo ciemieniucha albo alergia albo pani doktor nie wie co...
mamy worek leków...bo oczywiście morfologia słaba .....buuuuuuuuuuuuuu

a moje chłopaki szaleją....ciagle musze nad nimi wisieć i gugac....no chole....a jasna...dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam mamusię po drugiej stronie mocy ;-) A może powinnam napisać nieprzespanej nocy, bo też pasuje. Spadek wagi to normalne. Moi chłopcy sa z 30 tyg z waga 1245 i 1215 i spadek był do 1000g.
Walawanderki super, że z małą już dobrze. Napisz jak z jedzeniem u niej?? Mój Oskar to niejadek, najlepiej jakby mu wlewać wprost do żołądka. A do tego babcia tak rozpuściła, że teraz mam koncert na całego. Domagają się noszenia MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tossa, czyli nie fajnie. Na pewno do końca roku coś wymyślicie i będzie dobrze.
Palinka ja przez 2 tyg miałam aniołki w domu a teraz........:no::szok:
Dziś byliśmy na kontrolnej morfologii. Pobierali im z pięt. Z Oskarkiem było niewesoło 4 razy przestał oddychać i z płaczu był siny :-( Już myślałam, że wylądujemy w szpitalu:-(

Jestem tak zmęczona a M ma dziś nockę w pracy. Napisałam mu, żeby bez L4 nie wracał.


Jutro mam termin porodu, a moje bąki maja już po 2,5 miesiąca.........
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj było ważenie
Zuzia waży 5070g (miesiąc temu 4350g)
Szymek – 4780g (3870g)

dodatkowo mamy skierowanie do hematologa i na rehabilitację...jakby malo było już tych wszystkich poradni i wizyt... nie wiem czy jeszcze gdziekolwiek w Łodzi dostanę się na nfz na rehabilitację...a bez wizyty u hematologa i poprawy krwi nie mamy co liczyć na drugą dawkę szczepionek ... no i ponieważ Szymek ma cały czas krosteczki na twarzy i główce to pani doktor podejrzewa alergię pokarmową i mamy wypróbować nutramigen ...
 
no i stalo sie , okazalo sie ze moj Arek ma zapalenie płuc. najgorsze jest to ze w niedizele rano bylama w naszym "cudownym " szpitalu na dyzurze zeby go dr osluchal i powiedzieli ze wszystko jest czyste, moj pediatra w poniedzialek powiedzial ze na dzis mozna stwierdzic ostre zapalenie oskrzeli: przepisal antybioty i inhalacje - na szczescie pozyczyli inhalator z przychodni, a dzisiaj powiedziala ze prawe pluco jest zajete ale powiedziala tez ze ma mniej swiszczacy oddech czyli ciut lepiej jak wczoraj, do tego katar , oczywiscie kaszel go meczy, biedacto serce sie kraje jak sie widzi takie chore malenstwo
zycze wszystkim mamom a w szczegolnosci dzieciaczkom duzo zdrowia
 
Tossa jak Szymuś pił Bebilon, to mocno trzymam kciuki, żeby zasmakował mu nutramigen. Moja Ola piła to mleko ale kiepsko i przeszliśmy na Bebilon Pepti. A kupowałaś już nutramigen?? Słyszałam, ze nie ma juz zniżki na te mleka..

Manila duuuużo zdrówka dla synka .
 
Monia - niestety nutramigen nie jest refundowany, jeszcze nie kupiliśmy - no to mnie teraz pocieszyłaś z tą chęcią jedzenia ...chociaż jak ja maluchom dosypuję nutritonu do mleka to powiem szczerze że zapach i smak tego mleka jest ohydny nie mówiąc o tym jaka papa się robi jak zaczyna to stygnąć ! ale maluchy wsuwają ten siuwaks
 
Ojejej...dziewczyny ZDRÓWKA dla waszych pociech a dla Was wytrwałosci/wytrzymałosci...
Powtarzam się ,ale nic: nie ma nic gorszego od chorujących dzieciaczków...Sa takie biedne wtedy...ajjj serce sie kraja...
ZDROWIEJCIE wszyscy,przybierajcie na wadze itd:). BUZIAK
 
reniu -tak z babskiej ciekawosci zapyam ile teraz waza maluszki ?

A moje półroczne kruszynki ważą... hhmmm... Filip ok 7kg a Kacperek ok 6kg:) na początku marca mamy szczepienie więc się zmierzymy i zważymy:)

manila ZDRÓWKA dlaa Synusia, choroba dziecka to chyba najgorsze co może spotkać bezbronne dziecię i tym samym nas Mamusie:(
Moi chłopcy na szczęście już zdrowi i możemy wychodzić na dworek:) Manila moi chłopcy dostali antybiotyk Sumamed chyba tak się nazywa i szybko widać było poprawę plus kilka razy dziennie ich inhalowałam solą fizjologiczną i oczywiście oklepywanie po każdym snie i inhalacji. obyście szybko wydostali się z rąk choroby.


Zdrówka dla wszystkich dzieciątek:)
 
reklama
Alicje tez cos zaczyna lapac, charczy jej w nosku jak cho...a i troszke kaszle jak na razie na sucho, no i chyba mnie cos zaczyna lapac bo czuje ze mi cos na gardle siadlo, choroba w domu a ja mam juz dosc , niby nocki w miare przespane ale za to caly dzieen na wysokich obrotach, co chwile lekarz a ja mam jeszcze tyle spraw do zalatwienia na miescie i w pracy. musze zlozyc pismo o przedluzenie maciezynskiego o 6 tyg. korzystalyscie z tego przywileju??
 
Do góry