reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Ewka - pogodę mielismy w kratkę. Raz bylo gorąco o siecilo slnoce, potem przez 2 dni bylo chlodno i pochmurno. Najbardziej sprawdzily się rowerki. Bardzo duzo chlopcy jezdzili, urzadzali sobie wyscigi. Pojechalismy 2x na dlugą, kilkukilometrową wycieczkę - wrazenia niezapomniane, a jak chlopcy spali w nocy:)
Oczywiscie ciastolina i farby w pochmurne dni. Natomiast jak bylo cieplo to plaza nad jedziorem, ewentualnie basenik, banki wszelkiem masci. Bardzo sprawdzily sie takie pistolety na banki. No i na podworku byla piaskownica. A tak to dzieci same ze sobą sie bawily i cos zawsze wymyslily, a to sie ganiali, a to w chowanego, a to jakies skoki itd.
 
reklama
a to moje ananasy:)
 

Załączniki

  • _MG_5167.JPG
    _MG_5167.JPG
    666,4 KB · Wyświetleń: 83
Pieluchy 2 choć jeremiego chyba niedługo przerzucę na 3 bo mu się mocno gumki w uda wpijaja. A ciuszki - Elizka 56/62 (56 to tylko hm reszta 62), a Jeremi 62/68 z mocnym naciskiem na 68 ;) bo ciężki może aż tak nie jest ale się długi zrobił, a ja też staram się tak ich ubierać by mieli luźne a nie opiete ubrania.
 
@kamiladon na kiedy masz termin? Co do początków to potrzebne były 50 i to przez jakieś 3-4 tyg a potem już 56 i Jeremi w sumie 62 to przeskoczył - nagle się tak mocno wyciągnął
 
Ewa ja będę rodzic nie później niż w 36 tc czyli ok 18.09 ze względu na cukrzycę i cholestaze. Ale liczę się z tym ze od początku września mogę już leżeć na o dziale - poprzednio 3 tyg wcześniej już leżałam coby do 37 dorwać. Nie mogłam skojarzyć jak długo 56 noszą i czy za dużo nie kupiłam

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas rozmiar 56 był bardzo krótko bo praktycznie z 50 oboje od razu przeskoczyli na 62 i jeremi zaraz na 68. Wiec powiem ze to co miałam naszykowane z 56 to prałam dwa razy po czym chowalam - wiec może z tydzień nosili ten rozmiar - Elizka wchodzi jeszcze w co większe z rozmiaru
 
Do góry