reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

multimama
Twój starszak to kawał chłopa :-D muszę go Nele pokazać :tak: jak wrócicie do PL może będzie miała z kim na tańce chodzić bo ostatnio podchodzą do nas dzieci w piaskownicy mniejsze od Neli o pół głowy i najczęściej okazuje się że starsze o 6-12 mc :baffled: a to moja gwiazda P1030678.jpg lansować się potrafi ;-)

wczoraj przerobiłam 10 kg buraczków, jeszcze z 10 chyba dokopię :confused: bo u nas idą przez cały rok. I tak zostały mi jeszcze jabłka, pomidory i leczo ....a mam za sobą jagody, drzem jagodowy, truskawki, drzem truskawkowy, drzem śliwkowy z czekoladą, maliny, buraczki

Byłam wczoraj u gin. bo jeszcze okresu po porodzie nie dostałam :shocked2: w środku niby ok, moje jajniki jak zawszę się urlopują i @ może nie być :cool2: za to chyba zdecyduję się na spirale... sama nie wiem. Ma może któraś z Was mi proponował coś chyba Mirene? Mój gin. znów podrożał i za wizytę z cytologią skasował 180 :szok: a za spirale z założeniem 1000zł :szok: nie wiem czy w najbliższym czasie nie zmienię go na innego.

Ja czapeczek nigdy nie ubierałam, żadnemu z 3 moich maluchów.
 

Załączniki

  • P1030678.jpg
    P1030678.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
reklama
Jjka ja gapa zapomnialam napisać ze spotkanie w ta niedziele jest
Justynia Nelka tez na modelkę się szykuje?
Emilek ja czapki zakładałam tak do 3 miesiąca potem już ciepło było. Ale teraz na dwór znowu wkladam
 
ja też nigdy czapek nie zakładałam, mimo, ze moje na poczatku były zmarzluchy :tak: nigdy nic im nie było z tego powodu.

Justynia, ale masz laske w domu:tak: to Nelcia taka wysoka? ile ma wzrostu?

Dziewczyny ale macie super z tym spotkaniem. :tak:
 
Justynia ja jak zobaczyłam chłopców którzy będą chodzili z Kubą do klasy to się przeraziłam.Wszystko takie małe.To trzeba będzie poznać nasze dzieciaki ze sobą:-DA co do czapeczek to pi położna powiedział,żeby w domu nie zakładać a rączki i nóżki mogą być zimne bo to nie oznaka tego,że dziecku jest zimno.Maluchom sprawdza się temperaturę na karku.
 
Gotadora - serdecznie dziękuję za pomoc, miałam zły format suwaczka wklejony, dlatego nie pojawiał się obrazek.

A ja mam kryzys fizyczny i psychiczny, wszystko dlatego, że dziewczyny non stop płaczą. Jedna po żelazie zwija się z powodu kolek, druga ulewa, wymiotuje, pręży się, wije i ryk jest non stop. Jak śpią to człowiek nie wie za co się zabrać z tej pełni szczęścia ;)

Chciałam zapytać, czy którejś z Was dziecko źle tolerowało żelazo Actiferol, a np. dobrze Ferrum lek?
Jakim programem szczepień idziecie? Wiem, że to indywidualna sprawa, moje dziewczyny w środę mają szczepienie, dziś okulistę... na samą myśl co się będzie działo w przychodni to mam stresa.

Fajnie, że macie spotkanie i możliwość rozmowy na żywo. Mam nadzieję, że opowiecie jak było. ;)
Pozdrawiam
 
Dziewczyny czy moge tak na poscieli powoli w pozycji pol leżącej sadzac dziewczyny, co otym sądzicie? Bo im juz tak lezenie sie nudzi ze chcą czegos innego;) a tak sa spokojniejsze a ba leżąco marudza mi strasznie
 

Załączniki

  • 1408522719449.jpg
    1408522719449.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 59
Bo w wozku teraz na mazurach im tez troche oparcie podnosilam na troche bo ich ciekawilo otoczenie, Ania (po lewej) juz rwie sie do siedzenia i ciągnie główkę do przodu.
 

Załączniki

  • 1408522906648.jpg
    1408522906648.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Kamilasze - ja tak kladlam synka sporo bo to zmniejszalo mega ulewanie. Teraz tez tak klade jedna z dziewczyn po jedzeniu, bo inaczej mleko wraca nawet nosem.
Synkowi nie zaszkodziło, wiec moze i dziewczyny przeżyją ;)
 
Do góry